The pharmaceutical industry may taint the integrity of medical education and treatment options

می گویند این طوری نیست! یک گزارش از سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OCED) پیشنهاد کرده است که بزرگ داروسازی ممکن است بدسم یکپارچگی تحقيقات و آموزش پزشکی و همچنین تهدید کيفيت مراقبت شما ممکن است دریافت از پزشکان است.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به مراقب باشید از چه داروهایی هستند که تحت فشار قرار دادند به ما. بیشتر ما نیاز به نگاهی به همین دلیل آنها در حال تحت فشار قرار دادند به ما.

مفهوم صنعت داروسازی کج شواهد از مواد مخدر نیست و اخبار به ما که بیشتر سازمان ها به دنبال این بسیار خطرناک اتصال و حوزه نفوذ صنعت داروسازی بیش از ما بهداشت و درمان است که دلگرم کننده است.

با توجه به یک گزارش از سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OCED) بزرگ داروسازی ممکن است یک مانع بزرگ برای ما سلامت مطلوب است. همانطور که توسط دکتر رته بهداشت و درمان بنیاد نفوذ شرکت های دارویی باید بیش از نه تنها پژوهش و درمان, اما دکتر اولویت و در دسترس بودن به عنوان یک مشکل برای ما بهترین های بهداشتی. دکتر رته بهداشت و درمان بنیاد غیر انتفاعی است که متعهد به بهبود سلامت انسان در مقیاس جهانی و دفاع از حقوق بيمار به انتخاب طبیعی و بهداشت و درمان. پایه و اساس یک نیروی عمده در ترویج بهداشت و درمان طبیعی آموزش و پرورش و همچنین بررسی موانع به سلامتی ما در دست فقیر بهترین شیوه.

مرتبط: طرفداران به کانال یک: توقف بازاریابی داروهای تجویزی برای کودکان

این گزارش نشان داد که شرکت های دارویی لزوما علاقه مند به جلوگیری و یا درمان بیماری ها, به عنوان آنها در مجموع با چنگک جمع کردن در حدود یک تریلیون دلار در سال از ‘درمان’ بیماری با دارو.

که جای تعجب است. یک ماه سپتامبر سال 2019 گالوپ نظرسنجی یافت که بزرگ داروسازی در نظر گرفته شد بدترین صنعت در ایالات متحده است. در ماه مارس 2019 در بانک هلندی اصن متوقف سرمایه گذاری در بسیاری از بزرگترین شرکت های داروسازی به عنوان آنها را متهم و آنها را از بودن دیگر مسئول و زیر انجام رفتارهای غیر اخلاقی.

این گزارش همچنین نشان داد که تجویز عادات خود پزشکان ممکن است به احتمال زیاد تحت تاثیر صنعت بازاریابی و دارو نمایندگان و فروشندگان. آنچه که برای شما ؟ اساسا به این معنی است که پزشک شما ممکن است تصمیم گیری در مورد سلامت خود را بر اساس اطلاعات شما انتظار می رود و به جای آنها را در ترفندها بزرگ داروسازی, بازاریابی و انگیزه های نهان.

پس چگونه می تواند ما را در نبرد مالی تضاد منافع ؟

از همه مهمتر ما باید نگاهی به نفوذ این شرکت را در تست ارزیابی درمان و فن آوری. نزدیک به 60 درصد از تحقیقات پزشکی بودجه توسط صنعت داروسازی–به چه دلیل آنها به تطهیر منفی مواد مخدر خود را در حالی که آنها صحبت کنید و آنها را به پزشکان و پزشکان? کمی به هیچ کدام.

دکتر رته بهداشت و درمان بنیاد با استفاده از داروهای پایین آورنده کلسترول به عنوان مثال. آنها اشاره به یک بررسی که در نگاه نزدیک به 200 مطالعات انجام شده در کسانی که مواد مخدر نیز به نام استاتین ها و دریافتند که شرکت داروسازی-حمایت و مطالعات بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن نتایج مطلوب را به حامیان’ مواد مخدر. شما نمی گویند ؟ این شرکت ها آن را ‘نتایج جستجو’ و سپس ‘آموزش’ پزشکان. این آموزش و پرورش جلسات اغلب نیز شامل ‘stats’ آنها تامین می شود و همچنین خوشمزه و شراب و شام آنها همچنین صندوق. چرا نمی خواهد خود را دکتر پس از مراجعه شما به کسانی که مواد مخدر برای درمان ؟ که ترسناک است با توجه به مطالعه از نزدیک به 300,000 پزشکان نشان داد که پذیرش تنها با یک اسپانسر وعده غذایی همراه بود با بیشتر نسخه از حامیان مالی’ محصولات. تکان دهنده اما تعجب آور نیست.

خبر خوب این است که نشانه هایی وجود دارد که این بار در حال تغییر است. در نروژ پزشکان دیگر می تواند به طور رسمی استفاده از صنعت حمایت ‘آموزش و پرورش’ و دولت بودجه همه مستقل تست مواد مخدر و اطلاعات است. و همچنین برخی از مجلات پزشکی دیگر پذیرش تبلیغات دلار از شرکت های دارویی. برخی از گروه های شهروند هستند و حتی تبدیل کردن بودجه از شرکت های که همچنین فروش محصولات مراقبت از سلامت اگر وجود دارد به نظر می رسد به تضاد منافع.

در ایتالیا شرکت های دارویی باید مالیات خود را تبلیغاتی و بازاریابی بودجه. درآمد حاصل از این مالیات پس از آن در حال استفاده به صورت مستقل تحقیق در مورد بیماری. در بریتانیا وجود دارد طرح های پیشنهادی که دولت در بودجه بالینی و همچنین ملاحظات در مورد شکستن اختراع ثبت شده برخی از شرکت های دارویی باید پس دولت می تواند بیشتر منصفانه و عادلانه توزیع درمان است. در اینجا در ایالات متحده بیشتر ما را به نور بهتر است.

مرتبط با: بچهداری را باید دارا برای, طبیعی, پزشکی, کابینت

اما ما همچنین می توانید برای حمایت از سیاست های دولت است که تقاضای آزادی از دارویی تاثیر تمام آزمایشات و درمان و فن آوری. ما می توانیم حمایت های پزشکی ‘آموزش و پرورش’ به توان صنعت-رایگان حمایت و که پزشکان نمی تواند به دست آوردن اعتبار حرفه ای و یا صدور گواهینامه از صنعت/شرکت-حوادث حمایت. ما همچنین نیاز به فشار ما تنظیم کننده به کار در بازاریابی جدید دستورالعمل ها است که به پایان خواهد رسید عمل شرکت “wooing” پزشکان به استفاده از مواد مخدر.

به نظر می رسد دلهره آور ما می دانیم. اما حتی در سطوح فردی در خود ما مطب ما می توانید بپرسید سوالات خاص. ما می توانید بپرسید اگر آنها به بازار عرضه شده و ما می توانید درخواست خود را شخصی دانش و آموزش صنعت-رایگان درمان آنها پیشنهاد شده است. به عنوان ما پزشکان ببینید ما دیگر کورکورانه درمان به دلیل برخی از فروشنده گرفت و آنها را به یک فانتزی شراب و ناهار خوردن رویداد آنها را مجبور به نگاه عمیق تر به داروهای آنها در حال دادن به ما.

نگاه کنید که چگونه شیوه زندگی طبیعی و محصول بازار رشد کرده اند–این دلیل است که ما می دانیم بیشتر و ما انتظار بیشتر است. همان را انجام دهید از اینجا بیش از حد و بزرگ داروسازی روز خود را از داشتن سلامت ما هستند ،

عکس: Torjrtrx/شاتر

Lori Ennis
لری انیس

لری انیس زندگی بهترین خود را در هر کجا که زندگی دریایی سپاه می فرستد و او (شوهر)! در حال حاضر تماس مریلند صفحه اصلی خود را همراه با 9 سال لوقا و دو سردستهزنان خواننده اپرا لابرادور رتریور مخلوط لیلی و لوسی لری با افتخار می پوشد خود اعطا “ظروف سرباز یا مسافر داغ” تاج به طور منظم. لری دارای درجه در ارتباطات, روانشناسی و آموزش و پرورش او صرف روز نوشتن برای چندین نشریه که نزدیک و عزیز را به قلب او. بیشتر او خرج می کند و هر روز سپاسگزارم برای بهترین عنوان در جهان—”مامان.” او یکی خوشحال و خدا را شکر گال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im