بررسی تجربه من با مایر Hatchery

هی همه
من نه در همه وابسته مایر Hatchery. ما فقط دستور داد نه جوجه از آنها در دسامبر 2019 و من فکر افراد ممکن است تجربه من با آن مفید است. من تا به حال جوجه حیاط خلوت برای سال اما هرگز در پست قبل. ما به طور خاص دستور آبی Ameracauna سیاه Astralorp سیاه مس ماران و قرمز رنگ و لعاب ویاندوت. ما همچنین دستور داد پنج جوجه از خود را “نژاد نادر طبقه بندی”. اساسا شما می توانید سفارش “همه فن حریف” جوجه ها در دسته های خاصی مانند Bantum یا نادر نژاد و آنها راه ارزان تر اما شما نمی توانید به را انتخاب کنید آنچه که آنها به شما بدهد. آنها فقط انتخاب کردن هر آنچه که آنها در دست دارند. مایر تضمین می کند که اگر شما سفارش حداقل 5 در طبقه بندی شما می توانید حداقل 5 جداگانه نژاد و یا رنگ. من می دانستم که انتخاب خواهد بود تا حدودی محدود است چون ما دستور داد تا در وسط زمستان هنگامی که آنها فقط نمی باید تقریبا به عنوان بسیاری از جوجه نژاد گزینه – اما ما عمدتا فقط می خواستم انواع سرگرم کننده پرندگان. من هم به طور خاص دستور داد تمام مرغ خیابان نیست. اجرا شود. من نمی خواهم هر خروس. یکی از مزایای گرفتن مجموعه ای است که هزینه هر جوجه برای نادر نژاد بسیار کم است. من فکر می کنم حدود 4 دلار در هر جوجه. بسیاری از نژاد خود را در رده نادر بسیار بیشتر از آن است که در هر جوجه.
به هر حال ما موفق به دریافت نه جوجه ها همه سالم و شاد. هیچ مسائل با حمل و نقل. ما تا به حال چهار که من به طور خاص دستور داد و پس از آن ما تا به حال به شکل دیگری در پنج نژاد بودند. آن زمان من چند هفته تا زمانی که من مطمئن بود که من می دانستم. در حال حاضر که آنها مسن تر وجود دارد بدون شک در مورد آنچه که ما را. مجموعه ای شامل یک طلا رنگ و لعاب ویاندوت نقره ای رنگ و لعاب ویاندوت یک زیتون egger (او جت سیاه و سفید است اما ریش و خود را متناسب با زیتون egger توضیحات), اسطوخودوس Orpington و یک کاکل کرم legbar. من فکر می کنم همه آنها مرغ (به عنوان درخواست) به جز احتمالا اسطوخودوس Orpington. من هنوز هم نمی توانید بگویید که با یک. همه آنها سالم و زیبا! من به برخی از عکس. هیچ منقار یا مشکلات پا. پرهای خود را آمده اند فقط در زیبایی. آنها سالم و دوست داشتنی در هر راه. من قطعا یک متخصص در استانداردهای اما من بوده ام به دنبال در برخی از چیزهایی که به دنبال در هر نژاد و به نظر می رسد آنها برای دیدار با تمام شرایط. این کاکل کرم پای نوار است که فقط زرق و برق دار. او نشانه گذاری باور نکردنی هستند. اما راستش همه آنها فوق العاده دوست داشتنی. چک کردن متصل عکس. من به خصوص علاقه مند به دیدن آنچه که مردم دیگر که دانستن بیشتر در مورد نژاد فکر می کنم اما من می دانم که می توان آن را سخت به بگویید که از تصاویر.

پس تجربه من با مایر بسیار بسیار خوب است. من در واقع نام آنها را با یک زن و شوهر از سوالات درست پس از ما دریافت کرده و آنها فوق العاده زیبا بر روی گوشی بیش از حد.
این خانم ها هستند و تنها سه ماه پس از آنها به طور کامل رشد کرده و در عین حال اگر آنها به نظر می رسد کوچک است. من نمی توانم صبر کنید برای مشاهده تمام انواع تخم مرغ های ما را دریافت کنید.

آن را بسیار سخت برای به دست آوردن خوب عکس گاهی اوقات اما من سعی کردم. Lol

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im