Ringneck قرقاول صفحه اطلاعات *هشدار بسیاری از عکس*

من متوجه شده است که بسیاری از مردم در اینجا باید قرقاول اما برای کسانی که تنها با شروع این نژاد من ایجاد یک صفحه اطلاعات در قرقاول است که تاریخ, پرنده, پرورش, پرواز, قلم, سایت, جوجه کشی, عکس و اطلاعات مفید دیگر.

تاریخچه:
این Ringneck قرقاول (Phasianus colchicus) یک غیر بومی حیوانات به شمال امریکا است. آنها وارداتی از آسیا (چین) در 1800 اما وجود دارد چند جفت Blackneck قرقاول دیده می شود در 1733. در حال حاضر آنها موفق ترین غیر بومی gamebird در امریکا! آنها اقتباس کرده اند به زندگی در کشورهای غربی در زمینه های زیادی. این Ringneck معرفی شد به داکوتای جنوبی در سال 1898 و می تواند به رسمیت شناخته شده توسط بسیاری از افراد به دلیل این پرهای رنگارنگ. جوراب ساق بلند تلاش نگه داشته است این نژاد در اینجا به ماندن و تلاش برای حفظ زمین در آن زندگی می کنند ،

زیستگاه:
لطفا نگاهی به این قبل از اینکه شما سهام قرقاول به یک منطقه!

شرق:
قرقاول زنده خواهد ماند اگر قابل توجهی مرتفع پوشش شناخته شده به شکارچیان به عنوان پرنده “پوشش”. پایان نامه مرتفع نیاز به نزدیکی و یا colose به باتلاقی و مرداب مناطق مزارع ذرت و خندق بزرگ است. در شمال شرق هنوز بسیاری از قرقاول آن را از طریق زمستان به عنوان آنها بسیار دشوار برای حیات وحش است. اگر چه مواد غذایی قطعه کاشته شده برای پرندگان می تواند کمک به آنها برای زنده ماندن شرایط سخت زمستان.

-از غرب:
کشورهای غربی باید در مزارع بزرگ گندم, پوشش, مواد غذایی برای زمستان و تمام ملزومات قرقاول نیاز برای زنده ماندن خود را. در زمینه های زیادی در غرب ارائه هر دو جلد از شکارچیان و بسیاری از منطقه به پرواز و/یا اجرا.

*زیستگاه نیاز*
– برای تودرتو brooding و پرورش در وحشی مرغ نیاز متوسط به بالا چمن و یا محصولات
-تالاب ها (به عنوان metioned بالا)
-مناطق مانند cattails یا switchgrass خواهد کرد که حفاظت از پرندگان از برف سنگین.
-زمینه های دانه سویا و علف های هرز و محصولات کشاورزی برای تامین مواد غذایی در زمستان. (این است که چرا بسیاری از قرقاول مواجه نگردند در شرق زنده ماندن نیست. نگاهی توجه داشته باشید.)

انکوبه Ringneck تخم مرغ:
قرقاول نژاد آغاز خواهد شد به اطراف مارس cockbirds ایجاد سرزمین های دفع مردان دیگر که می خواهید همان نقطه. خوب نسبت cockbird به مرغ 1:8 گونه در cockbirds مبارزه خواهد کرد. مرغ را دراز با مواد غذایی مناسب (لایه گلوله با ذرت جیره غذایی صدف, پوسته رایگان انتخاب )
-تخم مرغ تخم بهتر است در یک هوا هنوز هم در انکوباتور به عنوان مخالف به هوا مجبور.
-تخم مرغ را در یک انکوباتور قرار داده شود باید در 37.5*C بود که در یادداشت های من, بنابراین من تبدیل آن به درجه فارنهایت.
-تبدیل مورد نیاز است برای جلوگیری از چسبیدن جنین از طرف تخم مرغ که دست تبدیل شود باید در همان سمت به مدت دو (2) شب متوالی در همان سمت.
-این humdity باید حدود 45-50% و پرندگان شروع خواهد شد جوجه ریزی حدود 24 روز است.

بالا بردن Ringneck قرقاول:
(همه اطلاعات را می توان در وب سایت من تحت قرقاول جوجه مراقبت)

-گرما. آنها می خواهم به نگه داشته شود مانند جوجه ها در حدود 90-95 درجه فارنهایت. مطمئن شوید که جوجه هستند و نه بیش از حد آن می تواند منجر به آدم خواری. همچنین مطمئن شوید که آنها نه به سرد است. این می تواند شروع به ستون.

-فضا. قرقاول نیاز به مقدار زیادی از فضا زمانی که آنها جوان هستند. اگر آنها بیش از حد شلوغ آن می تواند آدم خواری. آنها نیاز به .25 sq. پا برای اولین بار 2 هفته 3-6 هفته .75 متر مربع. پا به ازای هر پرنده. عمومی, رشد قلم باید آنها را حدود 15-20 متر مربع.ft هر پرنده.

-آب داده می شود می تواند در جوجه waterers. مطمئن شوید که وجود دارد تیله در waterers آن را کم عمق تا پرندگان نمی خواهد غرق شود. ویتامین ها به نام terramycin قرار داده می شود در آب اگر آنها بیمار هستند.

-بستر باید حوله کاغذی برای اولین بار در هفته. پس از هفته اول آنها می شود اما در کلش کاج و یا تراشه. هرگز استفاده از سرو به عنوان آن می تواند کشتن پرندگان.

-مواد غذایی است. قرقاول نیاز به یک پروتئین بیشتر مواد غذایی است. این می تواند یک gamebird استارت و یا فقط یک درصد بالاتر از پروتئین است. برای من قرقاول من با استفاده از 24 درصد. برخی از مردم با استفاده از 28 درصد من فکر می کنم 28 درصد است بهتر است برای بوقلمون.

-پیش نویس سپر. پیش نویس سپر یک دایره است که قرار است در اندیشه کننده برای جلوگیری از ستون در گوشه و کنار. پیش نویس سپر باید یک دایره است که 2 پا در قطر برای هر 25 پرندگان.

-در سه هفته آنها می توانند در یک سیم مرغ, قلم طی روزهای آفتابی. مطمئن شوید که قلم پوشیده شده است بنابراین شکارچیان مانند شاهین و شغالها روباه و غیره. نمی تواند در, و بنابراین قرقاول نمی تواند پرواز. برای من نقل مکان کرد و قرقاول به یک قلم در گاراژ در روز بهتر من می خواهم برای باز کردن درب گاراژ به طوری که آنها می تواند به گرفتن برخی از هوای تازه.

-قرمز گرما و نور است. پرندگان بسیار aggresive اگر یک نور روشن و درخشان بر روی آنها پس از آن یک ایده خوب به قرمز 250 وات لامپ حرارتی.

-خاموش کردن نور در روزهای آفتابی به شما کمک چند چیز است. 1.) این کمک خواهد کرد که جلوگیری از هر گونه مبارزه در جریان است. 2.) کمک قرقاول رسیدن به ایده استفاده از گرما. 3.) شما صرفه جویی در پول خود را electicity لایحه.

-رفتن به پرواز قلم. در 6 تا 8 هفته سن قرقاول می توانید به پرواز قلم. فقط مطمئن شوید که وجود دارد مناسب پوشش مورد نیاز است.

آدم خواری:
Canniblism بسیار شایع در gamebirds مانند قرقاول. اگر آن است که در این مراحل اولیه آن می تواند بسیار بد بعد از آن. یک راه خوب برای جلوگیری از آدم خواری است که به اندازه کافی فضای ofr آنها فقط حق tempature و یک لامپ حرارتی. من قرقاول شروع به تبدیل شدن به آدمخوار بین 5 تا 7 هفته. آن را متوقف هنگامی که ما آنها را در خارج به پرواز قلم.
توجه داشته باشید که خون بر روی بال این بود که ده دقیقه بعد از ما قرار داده و آنها را به قلم:

پرواز قلم:
پرواز قلم کلید قرقاول بقا در طبیعت. پرواز قلم باید ساخته شده از مش نوع توری به نام پرواز تور. قلم باید به اندازه کافی بزرگ به هر قرقاول 20-30 متر مربع فضا است. آن را باید به اندازه کافی پوشش (قلم مو, پناهگاه, شاخه درخت, سنگ, و غیره.) به محافظت از آن را از آب و یا شکارچیان که ممکن است به قلم.
تصاویری از پرواز من قلم:

انتشار:
قرقاول باید منتشر خواهد شد زمانی که آنها بالغ و هوشمند به اندازه کافی به در وحشی بدون کشته شدن. یک قاعده سرانگشتی مناسب (نظر شخصی) زمانی است که آنها تقریبا پر سر سبز در اطراف 20ish هفته.
در مورد این سن:

گفتن جنسیتی در سنین جوان:
من به پرندگان است که معمولا wattles ظاهر خواهد شد بر روی یک خروس در اطراف 9 هفته آنها به سرعت رشد می کنند هنگامی که آنها شروع به در چند هفته wattles به نوبه خود به پر, به, سبز, سر, سپس به دیگر دم.
قرقاول نیز می تواند خاصیت جنسی یک ساعت قدیمی با تکه های زیر چشم من را دیده اند که چگونه به انجام این کار نشده است. این پرنده در حدود 10-15 هفته :

تعیین جنسیت, بالغ پرندگان:
مردان به راحتی می توان گفت که از زنان به عنوان بزرگسالان است.

مرد است:
-روشن و قرمز رنگ قفسه سینه
-سرخ پوست اطراف چشم به نام wattles
تیز تیز اسپرز
-بدن بزرگتر و طولانی تر دم
-رنگ های روشن تر در بدن

مرغ کرده اند:
-قهوه ای چرم گاومیش اجسام رنگی
-کوچکتر و کوتاه تر بلوک دم
-بیشتر جوجه در ظاهر
-هیچ wattles
-هیچ اسپرز

رژیم غذایی:
این Ringneck قرقاول را به خوردن مقدار زیادی از همه چیز. در تابستان آن است که اشکالات دانه گیاهان و برخی از محصولات زراعی است. زمستان ذرت و گندم و هر آنچه که آنها می توانید برای مواد غذایی! مسافرخانه بهار تعداد زیادی از اشکالات دانه ها و کرم ها و دانه ها موجود است. پاییز است و احتمالا فصل است که آنها از بهترین مواد غذایی است. کدو تنبل, سیب, دانه آفتابگردان, ذرت و دانه هاي خشک.

تخم مرغ:
تخم مرغ ها کوچک گسترده تخم مرغ. آنها از انواع رنگ آن از قهوه ای تیره به سبز به رنگ زیتون. آنها در بر داشت در طول فصل جفت گیری معمولا در اواخر ماه مارس یا آوریل:

در اینجا شما می توانید رنگ های مختلف:

قرقاول, عکس های سنی:
روزه:

2 هفته:

4 هفته:

پرش پیش رو کمی… 10-15 هفته:

15-20 هفته:

20-25:

Unkown سنین 40+ هفته:

بسیار اخیر تصاویر و پرورش و فصل ROOSTERS:
توجه داشته باشید که این خروس هم حجیم تر رنگ های عمیق تر wattles و بزرگتر به نظر می رسد این است که با توجه به پرورش فصل (اضافی خروس نیست که قلم هر بیشتر)

برخی از مفید بالا بردن ابزار:
-این است که یک چشم بند اسب و یا نگاه کننده استفاده می شود برای متوقف کردن مهاجم roosters:

Winterizing قرقاول:
اگر چه این پرندگان بسیار از زمستان تحمل حفاظت از باد و برف سنگین است nrequired. من کمی پناهگاه خارج از درب عدل یونجه و درخت کریسمس. دیگر ایده های جعبه لوله های مورد استفاده برای زهکشی خندق برس و سنگ است.

حقایق در مورد قرقاول:
-اگر چه قرقاول بسیار انفجاری به زمین می اندازه و نه اجرا و usualyl پرواز به عنوان آخرین چاره, شما می توانید heara ditinct cackle ایجاد شده توسط rooster زمانی که آن را طول می کشد خاموش یکی دیگر از راه برای تشخیص یک مرد از یک زن. این است که چگونه آنها با اقتباس از اسارت و قلم وجود دارد این است که اغلب بدون نیاز به پرواز است که آنچه آنها می خواهم!

-مرغ را معمولا وضع کم و نمی خواهد پرواز تا تقریبا پا بر این است که با توجه به مرغ رنگ امیزی. آنها بسیار “camoed” و آنها آن را می دانم به طوری که آنها را دارید تا خال خال. این است که چرا بسیاری از مرغ نشسته در لانه کشته شده توسط تراکتور در بهار.

-مرغ را به نظر می رسد را, نقطهنظرات با یکدیگر و نه با خروس, احتمالا تسلط چیز.

-از آنجا که پرندگان نمی تواند عرق آنها را به نفس نفس زدن نگران نباشید هنگامی که شما خود را ببینید, پرندگان فرآیند له له زدن در طول یک روز و یا پس از آنها پرواز.

-خروس (یا cockbirds) لباس خواهد شد در حدود 4 پوند در حالی که مرغ اقامت در یک ریزه اندام 2-2.5 .

-در طول فصل رشد قرقاول می توانید زنده ماندن در آب مصرف شده توسط رطوبت در حشرات و شبنم صبح بر روی گیاهان.

-در زمستان قرقاول می توانید آب از برف.

-قرقاول رایج ترین شکارچیان انسان روباه skunks رپتورز مانند جغدها بازها و شاهین.

-با دو هفته سن قرقاول می تواند پرواز دور به اندازه کافی برای فرار از یک اندیشه و یا یک درنده.

-قرقاول در حال عموزاده دو بلدرچین و کبک

Ringneck گونه:
وجود دارد بیش از 30 گونه های مختلف از Ringneck به تنهایی. در اینجا چند:
-پشت آبی
-کانزاس (که پشت آبی)
-مغولی
-Melanistic Mutant
-چینی
-ادم تنومند و بدقواره
-سفید بالدار
-سبز (همچنین به نام یا سبز)
-Manchurian صلیب
-سیاه و کلفت
-Formosan

سایت:
http://www.ultimatepheasanthunting.com/

http://pheasantsforever.org/

http://www.gbwf.org/pheasants/phasianus_colchicus.html

http://www.pheasantchicksfarm.com/raisingpheasants.htm

اگر شما هر گونه سوال پاسخ داده نشده در این صفحه من سعی خواهد کرد برای پاسخ به آنها و قرار دادن این اطلاعات به این صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>