Roborock H6 cordless stick vacuum بررسی

نقد و بررسی – چند ماه پیش من بررسی Roborock S4 رباتیک خلاء. در این روز من هنوز هم تعجب در آن در هر زمان از آن می رود در مورد تمیز کردن خانه من. این نسخهها کار میکند بزرگ شده است و قابل اعتماد پس از یک روز. پس نیازی به گفتن نیست, من بیش از خوشحال وقتی که من این شانس را به نقد و بررسی Roborock جدیدترین محصول. این شرکت گرفته شده خود را تجربه ساخت ربات خلاء و اعمال آن را به یک cordless stick vacuum ایجاد یک قدرتمند تر تمیز کردن راه حل. بیایید نگاهی به Roborock H6 قابل حمل cordless stick vacuum.

آنچه در آن است ؟

این Roborock H6 دستی cordless stick vacuum قابل حمل جارو شارژی طراحی شده برای تمیز کردن عمیق تر و طولانی تر آخرین.

چه چیزی در جعبه ؟

 • خلاء
 • ایستگاه Docking
 • منبع تغذیه
 • فرش برس
 • باتون
 • لوازم جانبی رک
 • ابزار شکاف
 • برس گرد
 • انعطاف پذیری لوله
 • موتور مینی-قلم مو

مشخصات سخت افزاری

 • مدل: H6M1A
 • ابعاد: 11.18 x 4.37 x 8.7 اینچ
 • باتری: 22.2 V / 3610mAh (TYP) باتری لیتیوم
 • وزن: £ 3.
 • دارای رتبه قدرت: 420W

طراحی و امکانات

این Roborock H6 در دسترس است در دو بسته مختلف گزینه های Roborock H6 نرم و Roborock H6 وفق دهند. این H6 نرم همراه با یک طبقه برس مناسب برای جارو سخت طبقه است. این H6 انطباق می آید مجهز به فرش برس که سازگار برای تمام سطوح. Roborock نوع به اندازه کافی برای من ارسال هر دو برس را امتحان کنید.

فرش برس تا 50 وات موتور و امکانات فیبر کربن ضد استاتیک موی. قلم مو ترکیبی است که با این نسخهها کار در هر دو سخت و سطوح سنگ فرش شده.

طبقه برس نرم برس غلتکی شامل آنتی استاتیک مواد و ضد درهم و برهم کردن طراحی شده است. نرم غلتک قلم مو باعث می شود آن را ایده آل برای تمیز کردن گرد و غبار و باقی مانده از طبقه.

هر دو برس برای تمیز کردن آسان. برای حذف قلم مو استفاده از یک سکه به نوبه خود قفل عقربه های ساعت و سپس پاک ساز. سپس به پایان کلاه و حذف هر گونه الیاف پیچیده شده در اطراف برس. در نهایت جای قلم مو و استفاده از سکه برای قفل کردن آن را در محل.

به دنبال در خلاء را واحد اصلی شما پیدا کردن صفحه نمایش, حالت, دکمه, حفظ, دکمه Power, ماشه, تخلیه چفت و پورت شارژ. در مقابل وجود یک زباله دانی و در بالا از آن است که در آن فیلتر عقب واقع شده است.

این H6 می آید مجهز به آسان به خواندن 1.3 اینچ صفحه نمایش OLED است که نشان می دهد اطلاعات مربوطه را در زمان واقعی است. زمانی که صفحه نمایش در حالت آماده به کار, شما قادر خواهید بود برای دیدن باقی مانده قدرت در صد.

هنگامی که با استفاده از خلاء فعال حالت نمایش حفظ حالت شاخص باقی مانده در زمان اجرا برای حالت فعلی باقی مانده باتری و حالت شاخص (سازگار با محیط زیست, استاندارد حداکثر). خاموش شدن صفحه نمایش به طور خودکار پس از 1 دقیقه از عدم فعالیت.

دیوار نصب ایستگاه Docking

این H6 می آید با یک, قابل نصب به دیوار ایستگاه Docking که هر دو اتهام و عمل به عنوان یک پایگاه برای خلاء. آن را آسان به سوار آن را به دیوار (در توصیه می شود ارتفاع 3-فوت و 6 اینچ) با استفاده از شامل سخت افزار (متشکل از 2 پیچ و مجریان تیغه).

هنگامی که واحد نصب شده بود وصل میکنم قدرت عرضه و وصل آن به نزدیکی خروجی.

ایستگاه Docking نیز به راحتی به فروشگاه تمام وکیوم پیوست.

برای شارژ باتری به سادگی با کلیک بر روی خلاء به محل در ایستگاه Docking. هنگامی که باتری شارژ, شارژ انیمیشن را نشان می دهد در کنار فعلی سطح باتری. باتری نیز می توان شارژ توسط اتصال منبع تغذیه به طور مستقیم به خلاء را پورت شارژ.

عملکرد با استفاده از برس فرش

من جامعی بر روی فرش برس کشیده ماشه و شروع به جارو. شما همچنین می توانید فشار حفظ دکمه برای قفل کردن خلاء در بر موقعیت است. این می آید در دستی برای کاهش انگشت خستگی به خصوص در هنگام تمیز کردن یک منطقه بزرگ است.

این H6 دارای سه قدرت حالت سازگار با محیط زیست و استاندارد و حداکثر. شما می توانید حالت را انتخاب کنید شما می خواهید با استفاده از این حالت را فشار دهید. حالت استاندارد به طور پیش فرض هنگامی که جارو روی فرش. من نیز در بر داشت که حالت سازگار با محیط زیست تنها به نظر می رسد کار بر روی سطوح سخت است. حداکثر حالت کامل است که با استفاده از یک پیوست برای تمیز کردن بین نیمکت بالشتک یا جارو کردن ماشین. خلاء همچنین دارای یکی از ویژگی های بزرگ است که هوشمندانه باعث افزایش قدرت مکش (از محیط زیست برای استاندارد) هنگامی که شما را از سخت به سطوح سنگ فرش شده.

خلاء فوق العاده سبک (£3.) و آرام (72dB). آن را بسیار سبک وزن و طراحی و pivoting head بر روی فرش با قلم مو آن را آسان به مانور به خصوص در فضاهای تنگ در اطراف چیزهایی مانند مبلمان و جداول پایان. آن را حتی نور به اندازه کافی برای استفاده در سقف و بالا گوشه.

گذشته از سبک بودن و آرام خلاء بسیار قدرتمند با چشمگیر حداکثر قدرت مکش از 25000 Pa. من کاملا تحت تاثیر قرار با این کار آن را جارو فرش به راحتی مکیدن تا گرد و غبار و باقی مانده به من رفت. همچنین انجام یک کار بزرگ از کشیدن مو سگ بود که تبدیل تعبیه شده در فرش. همچنین این کار به همان اندازه نیز در سطح منطقه ، نیازی به گفتن آن را نمیگیرد طولانی برای گرد و غبار bin را پر کنید تا. تخلیه زباله دانی آسان است. یک فشار ساده به زباله دانی انتشار و محتویات سقوط به زباله است. اگر شما صاحب یک حیوان خانگی آماده شود باید به جلو و برخی از مو توسط دست.

صحبت از حیوانات خانگی آنها تولید بسیاری از شوره و حساسیت زا. برای مبارزه با این H6 دارای پنج مرحله ای سیستم تصفیه هوا فیلتر است که تا 99.97% ذرات. آن را نیز کمک می کند به کاهش کنه گرده و دیگر ذرات.

برای دقیق تر شما می توانید حذف زباله دانی و فیلتر با فشار دادن دکمه حذف چفت واقع در پایین واحد اصلی.

این به شما دسترسی به multi-سیکلون مونتاژ و جلو فیلتر. هر سه قطعه را می توان تمیز شستشو آنها را کاملا با آب سرد (بدون صابون). اجازه می دهد قطعات برای خشک کردن 24 ساعت قبل از قرار دادن آنها را به عقب به خلاء است. Roborock توصیه تمیز کردن هر یک حداقل یک بار در ماه.

این H6 شامل یک ثانیه عقب فیلتر در بالای واحد اصلی. توصیه می شود که این فیلتر بود شستشو داده و تمیز هر دو ماه.

طبقه برس عملکرد

من تست این قلم مو بر روی مشمع کف اتاق در آشپزخانه من. به عنوان شما می توانید از عکس های برس نرم انجام یک کار بزرگ از چیدن انواع باقی مانده از طبقه. اگر خانه خود را عمدتا شامل سطوح سخت را H6 نرم خواهد بود به راه رفتن.

فرش قلم مو را به همان اندازه خوب کار, اما, موی کمی سخت تر است و ممکن است به صورت ملایم در پهن برگان و ورقه.

فایل پیوست

این H6 همراه با چهار فایل پیوست اضافی یک ابزار شکاف گرد و غبار برس انعطاف پذیری لوله و موتوری مینی برس. هر می تواند با استفاده از ترکه و یا متصل به طور مستقیم به خلاء است.

داشتن یک سگ است که می تابد و یک تن موتوری مینی با قلم مو به سرعت تبدیل شد مورد علاقه من پیوست. من اسمش را توانا کنه چرا که آن را نشانی از یک کار باور نکردنی از بین بردن سگ من را از من کوچ که نیمی از آن او ادعا کرد به عنوان خود را. عکس زیر نشان می دهد که قبل و بعد از نتایج.

من همچنین استفاده از آن به خلاء سگ مو و شوره را از لحاف و بالش.

شکاف ابزار ایده آل برای تمیز کردن سخت برای رسیدن به مناطق و باریک شکاف. از برس گرد خود توضیحی. این دو همراه با انعطاف پذیری لوله دلبستگی نیز بسیار عالی برای جارو کردن ماشین.

عملکرد باتری

این Roborock H6 اولین cordless stick vacuum در جهان به استفاده از یک باتری لیتیوم-یون پلیمر باتری. با توجه به Roborock این باتری سبک وزن ارائه باور نکردنی runtimes از 90 دقیقه در محیط زیست و 10 دقیقه در حداکثر حالت است. به نظر من عمر باتری ادعا می کند همیشه باید گرفته شود با یک دانه نمک به دلیل وجود دارد بسیاری از متغیرهای. برای تست من دیوارهایی من را به اتاق نشیمن و ناهار خوری منطقه راهرو و دو اتاق خواب.

حالت: استاندارد

باتری: 100%

سطح: فرش

وقتی که من آغاز شده باقی مانده در زمان اجرا نمایش جزئیات 30 دقیقه و این که دقیقا چه مدت آن به طول انجامید. من قادر به پایان برساند همه اما بخش بسیار کوچکی از من جارو. من تصمیم گرفتم برای شارژ H6 برای 15 دقیقه است که به من داد به اندازه کافی قدرت باتری به پایان کار. به طور کلی عمر باتری خوب بود و مهمتر از همه من متوجه نشدم هر گونه کاهش در قدرت است.

چیزی که من دوست دارم

 • سبک
 • قابل حمل
 • آرام
 • عمر باتری طولانی به خصوص در حالت سازگار با محیط زیست
 • همه کاره
 • چندین پیوست
 • آسان برای تمیز کردن

آنچه که من می خواهم تغییر

افکار نهایی

این اولین تجربه من با یک جارو شارژی و من عاشق بودن قادر به پاک کردن بدون نیاز به نگرانی در مورد شمع و کشمکش با یک طناب. آن را نیز ایده آل اگر شما خود را یک ربات خلاء. و اگر شما صاحب یک حیوان خانگی توانایی استفاده از H6 به عنوان یک خلاء قابل حمل با فایل پیوست به تنهایی باعث می شود ارزش آن را خرید. بدون توجه به گزینه ای که شما انتخاب می کنید (نرم و یا انطباق) به Roborock H6 خواهد بود علاوه بر این استقبال به هر خانه.

این H6 نخواهد بود برای خرید در دسترس در آمازون تا اوایل ممکن است. تا آن زمان من شما را تشویق به بررسی صفحه محصول در Roborock وب سایت.

قیمت: $449.00
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Roborock.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب رمان انگلیسی

ایندکسر