من به تازگی سه رود آیلند سفیده (فکر کنم) همه در نقطه ای از وضع یکی از آنها تا به حال پاهای ورم کرده است که تبدیل به پوسته پوسته پا که من درمان همه آنها را برای. با این حال در هفته گذشته او توسعه یافته آنچه من فکر کردم پوسته پوسته چهره (google به من گفت ممکن بود اما نمی شایع در جوجه?) اما می خواهم بدانم اگر آن را, آبله مرغان و یا چیز دیگری است ؟ او مایل به زرد دلمه در سراسر چهره او یک تکه ای قرمز/صورتی شانه و wattles تبدیل شده اند در طی دو روز (ببینید عکس, من موفق به گرفتن او را نشسته در کنار خواهرش برای مقایسه). من با استفاده از Nettex پوسته پوسته پا اسپری روی پای خود بایستند و جانسون پوسته پوسته لوسیون صورت (به طور تصادفی خریداری یک بطری کوچک و سپس خرید بزرگ Nettex بطری اسپری) که من با استفاده از یک قلم مو است, اما آن را بیش از حد به زودی برای دیدن نتایج آن است که اگر پوسته پوسته کنه بر روی صورت خود.

رفتار کاملا طبیعی است, او هنوز هم در حال اجرا پایین باغ به سمت من زمانی که او می بیند من هنوز تخمگذار در هر روز است. او یک بیت است به هر حال به هر سه آنها کاملا اضافه وزن, اما آن را به آرامی اصلاح خود را به عنوان آنها پایین سلسله مراتب. من متوجه شده ام او می پردازد توجه بسیار زیادی به چهره او نسبت به دیگران زمانی که داشتن یک حمام گرد و غبار بنابراین بدیهی است که او را آزار.
هر poops که من شاهد بوده ایم کاملا آبریزش اما ما تا به حال یک heatwave بنابراین آنها تمام شده است نوشیدن مقدار زیادی و من دیده ام بیشتر آبریزش مدفوع به طور کلی.
همه آنها wormed یک زن و شوهر از هفته پیش با flubenvet.
من به تازگی روشن با استفاده از نی برای شن و ماسه در قفس خود را اجازه می دهد تا برای آسان تر روزانه مدفوع اهدای.
با تشکر در پیشبرد برای هر گونه ایده

IMG_20200724_120328.jpg IMG_20200724_123534.jpg

IMG_20200724_123652.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im