ریختن به قفس تبدیل

من تا به حال ریختن ساخته شده در محل قدیمی و تبدیل آن به یک قفس خودم. این یک نمونه 8x8 طبیعی با سقف شیروانی (سا

توسط HASHTADONOH در 18 خرداد 1399
من تا به حال ریختن ساخته شده در محل قدیمی و تبدیل آن به یک قفس خودم. این یک نمونه 8x8 طبیعی با سقف شیروانی (ساده به اوج خود رسید و سقف). در بادگیر طرف من را در دو, فوت مربع دریچه (آن بود که همه جا) و در سمت بادپناه باز کردم تا کل شیروانی (مثلث شکل بالا) و قرار دادن سخت افزار پارچه و پارچه سایه. من دوست داشتم برای قرار دادن بیشتر, اما من بسیار بسیاری از پرندگان در آن برای اندازه ریختن (4-8 پرندگان در 64 فوت مربع ریختن). من می خواهم نگه داشتن تهویه خوبی در بالا roosts. من با استفاده از یک مته سپس یک اره منبت کاری اره مویی برش دهانه برای تهویه در جانبداری. من با استفاده از پیچ با واشر پیچ در سخت افزار پارچه, پس از استفاده از کالاهای اساسی برای دریافت آن به محل به راحتی توسط خودم.

من نیز تا به حال به پیچ یکی از دوقلو/دو درب بسته آن را امن و پر کردن در برخی از شکاف ها در پایین با پشم فولاد و سخت افزار پارچه برای آفت محرومیت. من تا به حال ریختن ساخته شده بدون طبقه, اما اگر شما دارای یک طبقه من می خواهم قرار داده مشمع کف اتاق بر روی آن برای سهولت در تمیز کردن مگر اینکه شما در ساخت مدفوع تخته.

به کوه roosts من تا به حال به خواهر 2x4s همراه موجود فریم میده به من یک راه بهتر برای پیچ roosts در. Roosts شد 2x4s با 3.5 سطح موازی با زمین به طوری که آنها تا به حال گسترده perches. آنها زد طول برگ ریزان. معدن بودند و 30 و 36 اینچ بسته به نوع از پرندگان شما ممکن است بخواهید بالاتر یا پایین تر است. من قرار دادن بلوک در نزدیکی آنها به طوری که پرندگان می تواند هاپ و بیشتر به راحتی.

من ساخته شده جعبه لانه به دیوار اما اگر من این کار را دوباره و دوباره, من می خواهم فقط با قرار دادن آنها را مستقل, بنابراین من می تواند طراحی مجدد آنها را اگر آنها بیش از حد کوچک و بیش از حد گرم و یا خصوصی نیست به اندازه کافی و یا اگر پرندگان ترجیح داده به جای شب بسر بردن در بالا از آنها....

من تنها تصویر من است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب