یکی از من نقره ای رنگ و لعاب ویاندوت مرغ (زیر 2 سال) شروع به از دست دادن رنگ در شانه او. آن استفاده می شود بسیار چالش برانگیز به او بگویید به غیر از من دیگر 2 اما در حال حاضر, از آن آسان است. شانه او فوق العاده است رنگ پریده. من برای اولین بار متوجه این 10-14 روز پیش. سپس من متوجه او نشده بود گذاشته یک تخم مرغ حدود یک هفته است که او نبود roosting در شب – اما انتخاب برای ذخیره کردن بر روی یونجه در یک گوشه. سپس چند روز گذشته او شده است ایستاده توسط یک دیوار با خودش. بنابراین من او را برداشت به بررسی. او نور است . 3 از آنها را من حداقل مرغ ورزشی و سنگین-ish پرنده. او فقط استخوان زیر تمام آن پر است. او محصول خالی بود این چند شب وقتی که من بررسی می شود. من او را ببینید نوشیدن غالبا, و خوردن حتی. مدفوع خود را 100 % مایع است. Im هنوز مطمئن شوید که چه باید بکنید. او برگزاری بال خود را کمی باز کنید و پایین, به طوری که شما می توانید ببینید بال پرهای نشان داد یک بیت.
من اصلا او جدا شده در حال حاضر. تنها جایی که من می تواند قرار داده و او را یک گربه حامل در خوراک ، و یا من می تواند قرار داده و او را در قفس توسط خودش اما سهام 15 پا طول سیم جوش دیوار اصلی با قفس پس از آن خواهد بود تنها به او خود فضا – نگه داشتن هر contagions دور از بقیه گله. او نه سرفه و یا ساخت هر عطسه برای تلفن های موبایل و غیره. احساس نمی هر گونه زخم توده و یا لکه های زخم در او.

ایده ها ؟ و نه وجود دارد و نه مرغ دامپزشک در اطراف… این نیاز به حل برخی از چیزهایی ساده من می توانید انجام دهید یا شوهر من خواهد شد مراقبت از آن را….

اصلا می خواهید به پرش تفنگ اما نمی خواهید برای قرار دادن دیگر من 50 پرندگان در خطر است.

با تشکر برای هر ورودی…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im