بیمار rooster

سلام بچه ها من rooster مریض شدم. تا کنون علائم از دست دادن صدا (بدون crowing و یا دیگر برای تلفن های موبایل) او را بسیار بی حال مگر اینکه شما سعی می کنید برای گرفتن او هنگامی که او تنفس وجود دارد تا حدودی از gurgling صدا و همانطور که از دیروز شروع کرد به خمیازه در اینجا وجود دارد. تنها چیزی که متوجه شدم در چند روز گذشته برخی از عجیب و غریب به دنبال فضولات هستند که تیره مایل به سبز با کمی سفید مخلوط و به آنها تا حدودی آبکی اما من شده اند قادر به دقت اشاره کردن اگر آنها در حال آمدن از او است یا نه. او هنوز هم نوشیدنی, آب, اما لازم نیست بزرگ اشتها.

تنها چیزی که تغییر کرده است در هفته قبل به بیماری ابتدا مقدمه ای از 4 جدید مرغ بنابراین من مشکوک او قرارداد این از یکی از آنها با وجود همه ظاهر سالم است.

من سعی کردم به انجام یک مقدار عادلانه از خواندن قبل از این برای رد کردن بیماری های خاصی است اما به نظر می رسد که بسیاری از بیماری های به اشتراک گذاری علائم بنابراین من با داشتن مشکل تعیین چه بیماری است و درمان مورد نیاز است. هر بینش قابل قدردانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>