لاغر و ضعیف و ناتوان و بی حال جوجه اردک!!

یکی از cayuga ducklings است noticably لاغر و کمتر توسعه یافته از این خواهر و برادر. آن است که کمی بی حال شده است و گرفتن ضعیف تر و خسته تر از هر روز برای هفته گذشته یا بیشتر. از آن خواهد شد به طور تصادفی با صدای تلپ افتادن پایین در حالی که هر کس دیگری است که فعالانه در غذا خوردن, راه رفتن در اطراف و یا شنا. آن را نیز بسیار آهسته در خوردن و نمی تواند بلع غذا خشک در حالی که هر کس دیگری می تواند بدون مشکل. برای آخرین روز و یا پس از آن نیز تبدیل شده است بسیار جدا از دیگر 4. آن خواب راه می رود و به طور جداگانه از دیگران است اما هیچ مسئله نگه داشتن تا اگر آن را می خواهد. آن است که بسیار لاغر, این می تواند احساس آن را ستون فقرات و استخوان مجبور کردن در حالی که من نمی توانم احساس آنها را در هر یک از آنهایی که دیگر.

برخی از اطلاعات: دامنه رایگان در طول روز با دسترسی به مواد غذایی و kiddie استخر در یک قفس در شب. در جوجه های تغذیه با مکمل نیاسین و شن. آنها با میل و رغبت گرفتن ملخ, کرم پروانه و پوشش گیاهی متنوع در طول روز را به عنوان به خوبی. آنها از تخم در آمده در روز یادبود ساخت آنها در حدود 5 هفته است. خود مدفوع امروز چمن سبز تا آنجا که من می توانم بگویم پس از آن دوباره آنها شده اند خوردن بسیاری از تصادفی علف های هرز چمن و ملخ.

لطفا کمک کنید من نمی خواهم نوزاد به مرگ و نمی تواند آن را به یک دامپزشک پرندگان(بیش از حد و گران قیمت) این پرنده به معنای واقعی کلمه است 20 درصد از 5 اردک گله و معنی زیادی برای من. من آن را فقط ضعیف پرنده مقصد نیست به زنده ماندن و یا چیزی وجود دارد که من می توانم کار کنم ؟ ؟ 😢

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de