اجتماعی فاصله کودک دوش یک روند جدید در طول COVID-19

COVID-19 باعث شده است که ما به لغو بسیاری از برنامه های ما. سفر عروسی فارغ التحصیلی و جشن تولد تمام شده است م

توسط HASHTADONOH در 25 فروردین 1399

Drive-Thru Baby Showers are a new trend during COVID-19COVID-19 باعث شده است که ما به لغو بسیاری از برنامه های ما. سفر عروسی فارغ التحصیلی و جشن تولد تمام شده است متوقف با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

شامل آن دسته از لغو برنامه های در حال دوش نوزاد. چه بود یک بار به معنای به افتخار مادر های جدید جدید بسته نرم افزاری کمی از شادی در حال حاضر تبدیل به زوم جلسات و رانندگی-با سلام به عنوان اجتماعی فاصله دوش کودک تبدیل به یک روند جدید و جدید ما عادی (در حال حاضر).

اگر چه لغو این مدتها در انتظار برنامه می تواند غمگین و دلسرد خانواده و دوستان در سراسر کشور در حال تبدیل شدن به خلاق با راه حل های خود را به هنوز هم قادر به این مناسبت مهم و نقاط عطف. درایو های اجتماعی فاصله دوش کودک و جشن های دیگر در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب با گزارش برای آنها ظاهر سراسر کشور.

با توجه به مقاله ای در Romper, استیسی گرگ Woodbine, مریلند اخیرا تجربه اجتماعی فاصله حمام نوزاد به عنوان دوستان و خانواده او صف در وسایل نقلیه در مقابل خانه او بوق و دادن کلمات تشویق از توصیه می شود 6 فوت دور. آنها به طور متناوب کاهش یافته ارائه در مقابل او خم شدن به دقت زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل هنگامی که آنها کردند. گرگ و مادر نیز توان از دست رفته هفته اول جدید نوه نوزاد زندگی با توجه به coronavirus بعد به اشتراک گذاشته شده یک فنجان قهوه هم در حالی که نشسته 6 فوت از هم جدا در گرگ چمن جلو.

مرتبط با: نیویورک مادران را نمی توان مجبور به زایمان به تنهایی در میان Coronavirus

یکی دیگر از مادر به شود امی Litz, تجربه یک شبیه اجتماعی فاصله حمام نوزاد هنگامی که دوستان و خانواده او به صف او در خیابان با رنگ صورتی و آبی بالن honked خود شاخ و فریاد زد کلمات تشویق و عشق از توصیه می شود 6 فوت از هم جدا. "من فقط خیلی تعجب" Litz گفت: محلی اخبار خبرنگار. "من گریه تمام وقت است."

اجتماعی فاصله دوش نوزاد نه تنها جشن اتفاق می افتد از 6 فوت از هم جدا. در John Krasinski جدید برخی از خبر خوب سری وب او نشان می دهد یک کلیپ 15 ساله بیمار سرطانی که از یک عمر هنگامی که دوستان و همسایگان فقید با علائم و بالن به مناسبت آخرین روز از شیمی درمانی. او با تجربه عشق خالص بشریت در حالی که همه آنها ایستاده بود و بوق می زدند.

لغو خوبی گذاشته و برنامه های دلخراش است اما خوشبختانه در روز و سن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای جشن گرفتن یکی از دیگری حتی از امن اجتماعی فاصله. در اینجا لیستی از برخی از مورد علاقه ما هدیه است که فراتر از پوشک و قنداق, پتو, شما می توانید ارائه شده به مادران جدید به درب جلو هنگامی که شما می توانید وجود دارد در فرد:

Lovevery جعبه اشتراک

Lovevery یک جعبه اشتراک می فرستد که اسباب بازی, فعالیت, و دیگر موارد کودک حق به در منزل شما. موارد سرپرستی خود را بر اساس سن کودک و رشد و نمو سطح. این هدیه دوش کودک است که همچنان به را حتی پس از ورود نوزاد.

فروشگاه اینجا

مرتبط: کودک بهترین اسباب بازی برای کودکان اسباب بازی جعبه


Bogginhad Pacipal Teether

این teether و پستانک دارنده خواهد شد به سرعت تبدیل به یکی از بچه های مورد علاقه loveys. طراحی منحصر به فرد دارای یک پستانک بیشتر به راحتی و کمک می کند تا کودک پیدا کردن پستانک ساده تر به عنوان آن را ورقه کردن آنها به عنوان مسن تر. سیلیکون پایین کمک می کند تا تسکین درد لثه و نرم پتو به راحتی در طول روز و شب.

فروشگاه اینجا


ThinkFun رول و بازی

این بازی سرگرم کننده است که مناسب برای نوزادان و کودکان نوپا به عنوان آنهایی که کمی شروع به توسعه کمی بیشتر است. این خلاقیت را تشویق می کند, فعال, بازی و حرکتی با آن 48 مختلف کارت های بازی است که ارائه مقدار زیادی از فرصت های یادگیری از طریق بازی.

فروشگاه اینجا


Haba موسیقی های چوبی تخم مرغ

این موسیقی سرگرم تخم مرغ تکان سر و صدا و صدای جیر جیر برای کمک به کودک را سرگرم کننده از طریق بازی و شروع به یادگیری به تشخیص صداها و صداهای. آنها یک راه عالی برای معرفی موسیقی برای آنهایی که کمی حتی در کوچکترین سنین است.

فروشگاه اینجا


طرح اسباب بازی تمساح جلو

این ناز کشیدن, ابزار جنسی, رقص, تمساح ساخته شده از مواد غیر سمی و کمک خواهد کرد که برای تشویق حرکتی جنبش به عنوان بچه بزرگتر می شود.

فروشگاه اینجا


اگر چه اجتماعی فاصله دوش کودک نیست دقیقا آنچه ما در ذهن داریم برای ما فصل بهار برنامه های این معنا نیست که ما نمی توانیم پیدا کردن راه های خلاقانه برای جشن یک مادر به شود. اگر هر چیزی coronavirus آموخته است که مردم چگونه برای غلبه بر زندگی ناملایمات و هنوز هم پیدا کردن یک راه به هم–حتی از 6 فوت از هم جدا.

عکس: WJZ13/بالتیمور

Lauren Lomsdale
لورن Lomsdale
لورن Lomsdale مادر از سه دختران کوچک عاشق همه چیز و تناسب اندام و مشتاق یوگی. شما می توانید پیدا کردن او راه رفتن در امتداد ساحل و یا در میان مسیرهای پیاده روی در اطراف خانه و یا کاوش جدید کافی شاپ. او یک همسر نظامی و سردبیر روزانه مادر و نظامی و همچنین به عنوان یکی از نیمی از یوتیوب اواز #TheDependas.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب