روح Sync Pro واقعی بی سیم از earbuds بررسی

نقد و بررسی شده است مدتی پس من بررسی earbuds. من دست من در خود من جفت از سیب Airpods و تصمیم به تست و بررسی ای

توسط HASHTADONOH در 30 فروردین 1399


نقد و بررسی شده است مدتی پس من بررسی earbuds. من دست من در خود من جفت از سیب Airpods و تصمیم به تست و بررسی این Sync Pro earbuds توسط روح به ببینید که چگونه آنها را با هم مقایسه دیگر از شبیه بودن در طراحی فیزیکی.

آنچه در آن است ؟

همگام سازی نرم افزار گوشی بی سیم توسط روح ویژگی دو میکروفن طراحی شده برای ضبط صدا به وضوح. آنها همچنین از ویژگی های Qualcomm® cVc™ نویز فن آوری برای صرفنظر کردن از سر و صدای محیط و کنترل های لمسی است که اجازه می دهد تا شما را به تماس, تغییر آهنگ, فعال کردن دستورات صوتی سیری® و گوگل Assitance™ و بیشتر. همراه با گوشی یک قابل حمل خارجی شارژ مورد پشتیبانی توسط USB نوع-C شارژ و قابلیت ارائه شارژ برای ابزارهای دیگر.

چه در جعبه


1 x روح Pro Earbuds (جفت)
1 x شارژ/ذخیره سازی مورد
4 x جفت از حافظه فوم گوش راهنمایی
1 x USB-C کابل شارژ
1 x کتابچه راهنمای کاربر

طراحی و امکانات

مشخصات

هنگامی که شما برای باز کردن شارژ مورد 2 earbuds, نشستن به صورت چسبیده در خود شارژ اسلات. در این جهت که به نظر من این راه طبیعی برای باز کردن مورد مناسب earbud در سمت چپ و دکمه سمت چپ earbud در سمت راست. سطح است که "S" آرم لمس سطحی و استفاده می شود برای کنترل آنها است.

در کنار شارژ مورد وجود دارد این است که USB-C پورت شارژ 4 چراغ نشانگر شارژ چراغ است که نشان دهنده سطح شارژ در 25% برای هر LED. نیز وجود دارد یک دکمه تنظیم مجدد.


عملکرد

همانطور که با هر گونه بی سیم earbuds هنگامی که شما برای اولین بار آنها را دریافت خواهید کرد شما باید شارژ آنها را به طور کامل. هنگامی که آنها به اتهام زمانی که شما برای اولین بار آنها را از خود شارژ مورد آنها به طور خودکار به حالت جفت سازی و نشان می دهد تا در بلوتوث انتخاب بر روی گوشی شما. هنگامی که زوج آنها به طور خودکار اتصال به این دستگاه هر زمان که شما آنها را از شارژ مورد. اما من پیدا کردن که در چند نوبت فقط یک earbud را جفت و من را مجبور به قرار دادن یکی که نمی جفت به مورد و حذف آن دوباره. این امر پس از آن جفت است.

هنگام گوش دادن به موسیقی این earbuds به خوبی انجام. این پایین mids و اوج بسیار متعادل و حداکثر حجم بیش از کافی در حالی که هرگز خسته کننده. من قادر به استفاده از گوش, نکاتی که پیش نصب شده در earbuds.

من گوش به ژانرهای مختلف از جمله Contemporary Jazz, Easy Listening, کلاسیک, انجیل, و.... و من لذت می برد این صدا در تمام ژانرهای. وجود دارد هیچ محسوس اعوجاج در هر محدوده فرکانس.

نمودار زیر نشان می دهد که چگونه به استفاده از آنها را از طریق سطح تماس:

تماس با کیفیت بسیار خوب برای هر دو طرف در تماس های معمولی اما به نظر می رسید کمی ناقص در هنگام استفاده از اسکایپ. اما پس از برنامه های کاربردی مانند اسکایپ وابسته به اینترنت با کیفیت از هر دو طرف من می توانم لیست این است که به عنوان یک مسئله برای این earbuds. اما من که از وقتی که من راه می رفت دور از تلفن اتصال به محدوده قبل از اعوجاج بسیار کمتر از اپل Airpods.

این earbuds فراموش مناسب کاملا به راحتی در گوش من و من هر خستگی پس از پوشیدن آنها را برای چند ساعت.

چیزی که من دوست دارم

  • خوب کیفیت ساخت
  • صدای خوب
  • مناسب اتصال گوشی و وضوح
  • مناسب استفاده در هر زمان شارژ
  • آنها با Siri و Google Assistant. (من بررسی بسیاری است که تنها با یک یا دیگر)

آنچه که من می خواهم تغییر

  • آنها نیاز به بیشتر سازگار بلوتوث عملکرد

افکار نهایی

همانطور که در ابتدا گفتم این بررسی هدف من در این بررسی نه تنها برای تست قابلیت های این earbuds اما همچنین به مقایسه آنها را به اپل Airpods پس از خود فیزیکی طرح های مشابه هستند. روح Sync Pro واقعی بی سیم از earbuds کاملا خوب به طور کلی با خود واقعی تنها سقوط بودن خود را کمتر از 1oo% جامد اتصال بلوتوث در محدوده است که باید قابل قبول باشد. که جایی است که اپل Airpods برنده شوید. من هنوز هم آنها را به خوبی انجام می شود البته نه کامل.

قیمت: $129.99
که در آن به خرید: روح الکترونیک
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده بود ،

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن