STM ChargeTree

نقد و بررسی – STM با نام STM کالا مخفف دقیق تر از بسیاری. این ChargeTree است آخرین محصول خود را هوشمند شارژر بی سیم به طور خاص هدف خود را به محصولات اپل. من از طرفداران بزرگ از انجام بیشتر و انجام آن را موثر تر به طوری که قادر به شارژ 3 دستگاه در یک واحد درخواست های درونی من گیک. بنابراین بدون ado در حال تقویت در هر راه بیایید ببینید اگر ChargeTree واقعا دقیق تر از بسیاری از…

آنچه در آن است ؟

STM را ChargeTree یک شارژ بی سیم ایستاده طراحی شده به طور همزمان شارژ آی فون, اپل و AirPods.

چه چیزی در جعبه ؟

  • این ChargeTree ایستاده
  • یک USB به USB-C کابل در حدود 3 فوت

چگونه کار می کند ؟

ChargeTree unboxed

ساده است: حذف ChargeTree و کابل از جعبه. با اتصال USB-C کابل به ChargeTree. در حال حاضر و پیدا کردن یک آداپتور برق است که دسته USB-A و ارائه خواهد شد به اندازه کافی ولتاژ به طور همزمان شارژ سه دستگاه.

نشانه رکورد خاراندن صدا.

این ChargeTree نمی آید با یک آداپتور برق – شما را مجبور به عرضه یکی از خود را. و اگر شما نمی خواهید برای شارژ دستگاه های خود را در اکثر آهسته راه ممکن است همین حالا برنامه ریزی خود را با استفاده از اپل شارژر در این یکی. شما در حال رفتن به نیاز به یک آداپتور برق است که منابع بین 36 و 60 وات است. که معمولا به معنی یک آداپتور از کسی مثل Aukey (مانند یکی از واحدهای مورد بررسی در اینجا) و این بدان معناست که شما احتمالا رفتن به نیاز به یک جدید USB-C به USB-C کابل به عنوان به خوبی.

ChargeTree rear view

در حال حاضر که شما خریداری کرده اند حق قدرت راه حل وصل کابل به پشت ChargeTree. ضمنا سوراخ در پشت برای این فن بیشتر در مورد که در یک دقیقه. محل دستگاه خود را در مناسب شارژ پد.

ChargeTree side view

گوشی خود را استوار در مقابل ChargeTree. خود را AirPods (به طور منظم و یا نرم افزار) در یک شارژ بی سیم صورت نشسته بر روی یک پد در پشت ChargeTree. خود اپل دیده بان (هر نسخه) استوار است.

ChargeTree loaded up

جلو و عقب شارژ پد چی خبره به طوری که آنها کار با تقریبا هر سیم با قابلیت دستگاه (مانند سامسونگ Note 10 و کهکشان جوانه+ در تصویر). دیده بان پد نیست چی خبره, اگر چه, و تنها با یک دیده بان اپل. لبه که گوشی استوار است چراغ است که به شما اجازه می دانم زمانی که هر یک پد شارژ – سمت چپ نشان می دهد که تماشای وسط گوشی و راست برای AirPods.

پس چگونه به خوبی آن مسئول است ؟

با استفاده از 18 وات اپل منبع تغذیه و شارژ آی فون X با یک دیده بان اپل 3 و AirPods آن زمان شگفت آور دردناک 12.5 ساعت شارژ هر سه از 0 تا 100٪. چند بار در طول این ابدیت فن در ChargeTree در زمان خاموش و “خاموش” منظور من تقلید صدای یک 747 تلاش خود را آزاد از زمین. تلفن و AirPods خیلی گرم بعد از این. من متوجه نشدم هر دستگاه به پایان برساند برای اولین بار پس از 12.5 ساعت هر سه چراغ رفت و تلفن گزارش شده 100%. این شارژر که STM می گوید: یکی برای استفاده در چاپ کوچک در داخل جعبه).

درس آموخته است. با استفاده از یک Aukey 60 وات شارژر و USB-C به C کابل من سعی کردم این دوباره چند روز بعد. نتایج بسیار بهتری در این زمان. یک بار دیگر 0 تا 100٪. این ChargeTree به نظر می رسد به استفاده از شارژ سریع حالت به این دلیل که گوشی کاملا شارژ شده در حدود 2 ساعت و 55 دقیقه (من نمی دانم که برای مطمئن شوید که هر چند – هیچ دستی, و من نمی توانم پیدا کردن مشخصات فنی هر نقطه بر روی وب). سازمان دیده بان نور رفت و برای اولین بار (در حدود 2 ساعت) و AirPods به دنبال نزدیک (حدود 2 ساعت و 8 دقیقه) با تلفن های آینده در مقام سوم به عنوان انتظار می رود. من نمی شنوند و فن در همه در این اجرا از آن آرام بود و کارآمد. و این دستگاه تا به حال عادی “گرما” در ارتباط با شارژ بی سیم آمدن خاموش شارژ پد.

در $79.95 هر چند آن را یک خرید بزرگ. با توجه به این که شما مجبور به خرید یک آداپتور برق است که به اندازه کافی تامین قدرت (مانند Aukey 60 وات در حدود 40 دلار) و یک کابل به جای یکی که می آید با ChargeTree (می گویند یکی دیگر از $3). قیمت نهایی برای این بهره وری است $123. به نظر می رسد عجیب و غریب که STM را شامل نمی شود کافی آداپتور برق در جعبه – و نه بسته بندی و یا بازاریابی محتوا در آمازون و یا سایت خود را توجه داشته باشید که شما نیاز به یک. شما تنها یادگیری این زمانی که شما برای باز کردن جعبه و حتی که است جالب تجربه از آنجا که بسیار به وضوح یک قالب در پشت بسته بندی زیر که در کابل ذخیره شده است که نشان می دهد یک آداپتور برق می تواند گنجانده شده اند.

آنچه که من دوست داشتم

  • در هنگام راه اندازی به درستی این کار واقعا خوب

آنچه که من می خواهم تغییر

  • آداپتور برق (و یا حداقل بگویید مشتریان بالقوه خود را که آنها نیاز دارند یک وجود دارد توجه داشته باشید در داخل جعبه اما شما نمی بینید که تا زمانی که آن را تحویل داده می شود)
  • شامل هر نوع دستی است که همچنین شامل مشخصات فنی (این امر می تواند به خوبی می دانیم اگر گوشی پد 5 وات یا 7.5 وات شارژر)

افکار نهایی

اگر شما همه چیز را راست این است که یک شارژر بزرگ. مشکل است مگر در مواردی که شما به عنوان خوانده شده بررسی مثل این که شما ممکن است بدانید آنچه شما خودتان را به گرفتن. با استفاده از این پیشنهاد آداپتور برق احتمالا می تواند منجر به آسیب حرارتی در طول زمان – یا برای دستگاه های خود را و یا برای ChargeTree خود را. به عنوان آن را تحویل داده است امروز این احساس می کند مانند یک نیمه پخته راه حل – یک ایده عالی اما اجرا ضعیف. و وجود دارد یک مسیر روشن به طور کامل پخته شده. در پایان, طراحی, عاقلانه آن است که دقیق تر از بسیاری از, اما اجرای بسیار است.

قیمت: $79.95
که در آن به خرید: آمازون و یا STM
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط STM


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de