تا سال 2020 می تواند صدا مربوط به اینده. وقتی که می آید به خودرو تکامل ما عملا زندگی در مدینه فاضله وعده داده شده توسط sci-fi داستان از گذشته است. ما ممکن است شناور ماشین کاملا رتبهدهی نشده است, اما با توجه به سریع نوآوری وسایل نقلیه هنوز در حال پیشرفت در پیش بینی نشده نرخ. از تحولات در جراحی نسبتا جدید در این زمینه از برخورد اجتناب سیستم (که شامل بالا کور-نقطه هشدار دهنده و رو به جلو برخورد امکانات) ماشین نیست فقط دقیق این روز—آنها نیز بدون شک امن تر از آنچه تا کنون بوده است.

اما با نگه داشتن ویژگی های جدیدترین و آخرین مدل است که هیچ کار آسان است. برای کمک به ما وارد کرده اید برخی از این سال را به امن ترین مدل های. ادامه مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 2020 را امن ترین اتومبیل.

2020 هیوندای با پرچین احاطه کردن

عکس های اعتباری: consumerreports.org

معرفی شده در سال 2020 سال مدلهای پرچین ظهور به عنوان یک توانمند مطلب جدید در هیوندای صف. موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه (IIHS) نام آن را یک Top Safety Pick+ پس از آن شانس خوبی در تست تصادف و ایمنی دیگر امتحانات. در حالی که این علائم هستند و قطعا به خوبی سزاوار مدل با اختیاری چراغهای LED واجد شرایط برای دریافت جایزه (مدل های با چراغ های هالوژن گل “حاشیه” است که نه یک Top Safety Pick+ و نه ایمنی بالا انتخاب کنید).

که گفت: شایان ذکر است که هشت صندلی midsize SUV رتبه “خوب” در همه شش crashworthiness تست و “برتر” در جبهه-تصادف پیشگیری است. به علاوه به جلو برخورد-اجتناب کمک—که رانندگان هشدار زمانی که آنها در حال نزدیک شدن به یک کاهش و یا وسیله نقلیه متوقف—می آید به عنوان یک ویژگی استاندارد در این تازه وارد.

 2019 تویوتا RAV4

عکس های اعتباری: consumerreports.org

 یک طراحی مجدد اساسی تنها چیزی که تویوتا دیرینه RAV4 به ارمغان می آورد به جدول این سال است. در حالی که RAV4 گل خوب در تمام IIHS’ تست تصادف و برتر در استاندارد آن جلوی سقوط سیستم پیشگیری از این نیز می آید با یک اخطار کوچک. تنها ترکیبی محدود تطبیقی چراغهای LED به دست آورده و رتبه بندی لازم برای Top Safety Pick+ تعیین.

در نهایت RAV4 را نمره پنج ستاره ایمنی امتیاز از ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت (زیادی از NHTSA). این به چه معنی است ؟ که جمع و جور crossover SUV همچنان به عنوان یک انتخاب هوشمند برای مصرف کنندگان به دنبال امن و مقرون به صرفه AWD گزینه است.

2019 سوبارو Crosstrek

عکس های اعتباری: consumerreports.org

بیش از دهه گذشته سوبارو ساخته شده است شهرت خود را در ارائه امن درایو تمام چرخ اتومبیل با یک برچسب قیمت مقرون به صرفه و قابل توجه بهره وری سوخت. دوباره طراحی Crosstrek این قاعده مستثنی نیست. بر اساس سوبارو Impreza هاچ بک های ورزشی subcompact SUV است که تاریخ به عنوان یک IIHS Top Safety Pick+ را برای 2019.

کور-نقطه تشخیص و عقب cross-traffic alert ویژگی های استاندارد آمده SUV را محدود مدل. به علاوه سوبارو بینایی ایمنی بسته در دسترس است به عنوان یک ارتقاء فراهم می کند و افزایش ایمنی از جمله ویژگی های تطبیقی کروز کنترل خط در حفظ و کمک و نوسان هشدارها و قبل از برخورد ترمز و گاز مدیریت. چگونه است که برای ویژگی های ؟

2019 تویوتا کمری

عکس های اعتباری: consumerreports.org

تویوتا کمری در نظر گرفته شده است یک اسب بارکش یک وسیله نقلیه است. نه تنها دوستدار خانواده سدان شده است یک سنگر و استحکامات از قابلیت اطمینان آن ساخته شده است شهرت برای ایمنی. ادامه این روند به IIHS برداشت کمری به عنوان یک Top Safety Pick+ توسط IIHS برای 2018-20 مدل. چهار درب سدان نیز دارای “خوب” و رتبه در هر آزمون سقوط از IIHS و پنج ستاره در هر تست تصادف امتیاز از NHTSA.

مجهز به تویوتا خاص ستاره ایمنی سیستم suite—که شامل خودرو پیشرفته کنترل پایداری کنترل کشش و هوشمند جلوگیری از تکنولوژی در میان دیگر ویژگی های کمری است که یک رهبر در فضایی ایمنی. علاوه بر تمام مدل های موجود با تشخیص نقطه کور و عقب cross-traffic alert ویژگی های است که کمک به افزایش آگاهی راننده.

2019 هوندا Insight

عکس های اعتباری: consumerreports.org

دوباره به راه افتادند و پس از چهار سال غیبت 2019 هوندا Insight وارد نسل سوم به عنوان یک چهار درب هیبرید الکتریکی سدان. نتیجه ؟ قابل توجه ارتقا از سابق خود را روز به عنوان یک انحنا مبحی حرکت گازا و وا جایگزین برای تویوتا پریوس. این زمان در اطراف این بینش است که بر اساس همه جا مدنی و سهام مشابه داخلی و خارجی امکانات.

مانند مدنی بینش نیز دارای چشمگیر, ایمنی, علائم, عنوان که با انتخاب آن به عنوان 2019 Top Safety Pick+ را از IIHS و رتبه پنج ستاره از NHTSA. علاوه بر آن چشمگیر بهره وری و بینش است که مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار دادن رانندگان خود را با استاندارد های ایمنی ویژگی های از جمله کنترل پایداری الکترونیکی, لین خروج هشدار زمین نگه داشتن کمک, و بیشتر.

2019 مزدا CX-5

عکس های اعتباری: consumerreports.org

در سال های اخیر CX-5 ایجاد کرده است خود را به عنوان یک انتخاب محبوب در حال رقابتی SUV جمع و جور دسته. 2019 مدل نه تنها باقی می ماند مقرون به صرفه ورزشی متقاطع—با تشکر از توربوشارژ مدل—تولید چشمگیر ایمنی نمرات آزمون. دارای یک سال 2019 IIHS Top Safety Pick+را CX-5 دریافت هر دو در یک رتبه پنج ستاره از NHTSAو برتر نمرات برای برخورد با آن تور و تور بزرگ مدل

نقطه کور مانیتورینگ عقب cross-traffic alert اتوماتیک و ترمز اضطراری همه می آیند استاندارد در سال 2019 ، به علاوه مزدا ارائه می دهد یک i-ACTIVSENSE مجموعه ارتقاء اضافه می کند که ویژگی هایی مانند تشخیص عابر پیاده خط-در حفظ و کمک و لین خروج هشدار, سیستم—همه از آن ارائه رانندگان با صلح اضافی از ذهن.

2019 Kia Optima

عکس های اعتباری: consumerreports.org

ماشین دیگری که ساخته شده است تا شهرت به عنوان قابل اعتماد و مقرون به صرفه تكیه کیا Optima یکی از امن ترین متوسط خودروی سواری وجود دارد. یک دریافت کننده هر دو NHTSA پنج ستاره امتیاز و یک IIHS Top Safety Pick+ طراحیهای 2019 مدل ترکیبی کامل از ارزش و نوآوری است.

بر خلاف گزینه های دیگر در این لیست Optima می آید مسلح با آرایه ای موثر از استاندارد ویژگی های ایمنی این معنی است که رانندگان مجبور به پوسته از پول اضافی برای بهره مندی از ردیف بالا حمایت می کند. جدید برای 2019 مدل تمام سطح برش مجهز به کیا پیشرفته کمک راننده سیستم که شامل جلو-اجتناب از برخورد و سیستم های هشدار دهنده راننده توجه هشدار لین در حفظ و کمک و زمین هشدار دهنده خروج.

سرمایه گذاری در ماشین است که می آید لود شده با آخرین تکنولوژی نه تنها باعث می شود تجربه رانندگی خود را کارآمد تر و پاسخگو—این باعث می شود آن را امن تر است. نه تنها امن تر وسایل نقلیه برتر ارائه و حفاظت از آنها به شما کمک کند صرفه جویی در حق بیمه خود را به عنوان یک فیل policyholder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im