معتبر شکار روبنده

هر کسی که علاقه مند در کمی روبنده شکار ؟ من می دانم که همه ما را تن از تصاویر از پرندگان بنابراین این می تواند یک راه سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن برخی از!

ایده این است برای شروع کردن با چیزی به پیدا کردن و پست کسی یک تصویر است که شامل شی. این باید تنها شامل پرورش طیور-تصاویر مربوط. باید مرغ/اردک/غاز/تخم مرغ/و غیره گنجانده شده در شکار.

برای نمونه… مرغ ایستاده بر روی یک سطل زباله می تواند. یا یک اردک در کنار خانه آبی. و یا در آشپزخانه. یا یک گله جمع آوری شده در اطراف یک هندوانه. یا یک طاووس بر روی یک موتور سیکلت. دریافت ایده ؟ تا حدودی خاص اما نه چندان خاص به عنوان آن را بیش از حد دشوار است به اتفاق می افتد. ما می خواهیم این بازی را به حرکت در امتداد.

نوع پرنده جنسیت و سن و نژاد و رنگ و غیره. می توانید مشخص شود اما نمی شود.

اولین کسی باشید که برای ارسال یک عکس انجام شکار پارامترهای سپس انتخاب بعدی شکار!
**تصاویر باید خود را. آیا رفتن به جستجو برای اینترنت عکس استفاده کنید. که خیلی آسان است و آن را فریب داد! *** :gig

و بیایید لطفا نگه داشتن chit-chat, تبریک, نظرات, و غیره را به حداقل برای حفظ جریان خوب. اگر شما برنده شوید یک, شکار در نظر خودتان را تبریک گفت! lol احساس رایگان برای پرسیدن سوال برای توضیحات هر چند.

:ya

جدید مردمی پیوستن به در — مرعوب نمی شود تمام صفحات… احساس رایگان برای پرش به سمت راست به پایان موضوع پیدا کردن آخرین درخواست شکار و به ما بپیوندید! البته شما در حال خوش آمدید به حرکت از طریق تمام تصاویر و شکار برای لذت بردن بیش از حد.

من ما شروع کردن با یکی از آسان است. کسی که به من نشان می دهد یک عکس از یک جوجه (هر گونه) در حال ظهور از پوسته خود را در یک انکوباتور.

ارسال عکس خود را و سپس به ما بگویید شکار بعدی!

اگر شکار برآورده شده است توسط شخص دیگری لطفا ارسال کنید تصاویر بیشتر برای همان شکار است. صرفه جویی در آنها را در مورد آن می آید دوباره! :)

ویرایش 6 نوامبر 2018
ما در زمان یک نظر سنجی برای زمان محدود در شکار و رای اکثریت بود برای 2 ساعت زمان محدود. اگر یک شکار است برآورده نمی کند در عرض 2 ساعت هر کسی می تواند پست جدید. :clap

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>