ما به مرغ بازی اما هنگامی که ما به ثمر رساند و شش جوجه و دو ducklings این بهار ما جدید ما نیاز به سرعت عمل و قرار دادن یک قفس. چه آغاز شده به عنوان یک روش ساده قفس و طراحی به پایان رسید تا در حال رشد و رو به رشد و رو به رشد است.

پایه قفس بود 4×8 طراحی ساده با تکیه به سبک سقف. پس از گرفتن اولیه ساختار قفس تا ما تصمیم ما می خواستیم یک سقف شیروانی به جای گسترش بیش از اجرا آن را خشک نگه دارید و سایهدار. پس از اضافه کردن سقف شیروانی به گسترش اجرا به 10×10 منطقه ما متوجه است که ما 4×8 قفس بود در حال حاضر یک 10×14 تحت پوشش ساختار.

قفس آغاز شده بود با قرار دادن شش 4×4 پست در این طرح ساختار و امن همراه با 2×6 فریم در بیرونی. کف قفس گذاشته شد با 4×8 تخته سه لا به پایان رسید و با روشن کت برای محافظت از آسیب و رطوبت. در داخل قفس دو زاویه دار 2×4 را امن شد از کف به دیوار و لباس نوار قرار داده شد در سراسر 2×4 را برای نصب دو roosting میله های زندان. اضافی نیمکت صندلی ایجاد شده با جعبه تودرتو مقابل roosting نوار. چهار درب نصب شده در پشت برای دسترسی به تخم مرغ پس از تولید شروع می شود.

برای امنیت بیرونی از کل قفس و اجرا شد کشت و شمشیر بازی قرار داده شد در روی زمین برای جلوگیری از حفاری در زیر قفس. ما ایجاد پانل با 4×6 فریم و سخت افزار پارچه بود استاپلر برای هر فریم و آنها در اطراف نصب شده اجرا کنید. سخت افزار اضافی پارچه بود استاپلر تحت اجرا به 2×4 را به زمین. یک سطح شیب دار رفتن به قفس چیزی است که مورد استفاده برای گرفتن اردک در با خیال راحت در شب و اتوماتیک کشویی درب با یک تایمر نصب شده بود و همچنین. ما همچنین نصب یک آب گرفتن سیستم تغذیه است که به قطره ای, آبیاری, ایستگاه, با این حال ما پرندگان آغاز شده است با استفاده از این به طور منظم نشده است.

پس از اولیه ساخت ما اضافه شده اضافی اجرا فضا به این سمت که برای ایجاد یک برکه فضا برای اردک. طبیعی سنگ قرار داده شده بود در اطراف استخر برای جلوگیری از اردک از حفر سوراخ در اطراف استخر. ما همچنین با استفاده از یک توپ مشترک برای قرار دادن یک تخلیه در استخر برای تمیز کردن آسان. برای ما نصب شده اند یک تایر طناب نوسان اما هیچ جوجه ها استفاده کرده اند آن را به عنوان رتبهدهی نشده است!

IMG_2761.JPEG
IMG_3056.JPEG
IMG_3413.JPEG
IMG_3486.JPEG
IMG_4082.JPEG
IMG_4091.JPEG
IMG_4396.JPEG
IMG_4403.JPEG
IMG_4404.JPEG
IMG_4409.JPEG
IMG_4411.JPEG
IMG_4413.JPEG
IMG_4414.JPEG
IMG_4416.JPEG

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im