این قات زیستن

صبح خوب مردمی از BYC! نام من است Trimurtisan اما به نگه داشتن آن را آسان فقط با من تماس تر و تمیز.

من یک مقدمه و اما در اینجا برخی از اطلاعات کلی در مورد خودم و چه کردم من رفتن quackers. من هستم 36 ساله و پدر هشت, اگر چه تنها دو نفر از کسانی که اتفاق می افتد به انسان است. ما نیز دو گربه و دو سگ و به تازگی دو اردک. من همیشه عاشق طبیعت و باغبانی, اما حدود شش سال پیش من تا به حال یک رشته از اعمال جراحی که در سمت چپ من با یک مقدار متفاوت منش در زندگی است. در آن زمان من چند هفته بدون اینکه قادر به مصرف مواد غذایی متعدد عوارض جانبی منجر به flatlining دو بار و در اصل نهادینه کردن آن از بودن در بیمارستان برای مدت زمان طولانی. اگر هر کسی هر گونه سوال احساس رایگان برای پرسیدن اما داستان کوتاه من سلامت جسمی و روانی امروز یا بهترین آن بوده است در تمام زندگی. همچنین با توجه به پزشکی من گذشته و من دیگر کار 9-5. من بسیار خوشحال-به-توان ماندن در خانه پدر و

بنابراین بازگشت به طبیعت و باغبانی… چند سال پیش خرید خانه خود ما و من در نهایت قادر به باغ خود را. شروع کردم با حدود 50 گالن خاک در 1 تخت مطرح شده در سال گذشته از آن رفت و به حدود 200 گالن ارزش از خاک این سال من انجام حدود 1/8 هکتار با ~400sqft از داربست. پسر من (5yrs) نیز خود را به باغ و دوست دارد برای کمک به تمایل گیاهان است.

حدود 6 ماه من تحقیق کرده ام بلدرچین برای تولید تخم مرغ. من 100% مطمئن بلدرچین چیزی بود که من می خواستم برای انجام. آن را به ارمغان آورد خاطرات از تماس و یا به همسایه ها bobwhites من بچه بودم. آره بلدرچین در حال رفتن به تغییر زندگی من است. سپس من با شیرین پیر مرد که دستش 2 اردک پکین که او دیگر نمی تواند مراقبت از. من رفت و به دیدار با اردک و این همه از آن زمان. من دوست دارم در مورد هر حیوانی اما شروع یک حیاط هدف من است, بنابراین ما در حال حاضر اردک.

در همه صداقت, در یک دوره بسیار کوتاه از زمان در عشق با آنها. ما باید یک اژدها و یک زن آنها بسیار پیوند می خورند و نمی خواهد ترک هر سایت دیگر. من 100% مطمئن باشید اگر آنها مثل من, اما آنها به خوردن را از دست من دریافت و در عرض 4-5 پا از من بدون ناجور. آنها همچنین به نظر می رسد ترجیح می دهند به علوفه در نزدیکی من در مقابل دورتر.

این منجر به یک مقدار عظیم از تحقیقات در حالی که نشسته در باغ فقط تماشای آنها را بازی/خوردن/شنا/خواب. این نیز منجر به یک تصمیم تغییر چگونه ما در حال رفتن برای ما تولید تخم مرغ. من نمی تواند کشتن یک حیوان دوست دارم و آن را اجتناب ناپذیر است که من سقوط در عشق با هر اردک که من تا گوشت است از سوال. مدیریت تلفیقی آفات, تخم مرغ منبع دیگری از کمپوست و فقط سرگرمی عمومی هر چند واقعا این به نظر می رسد مانند مسیر درست برای خانواده ما به آن بروید.

این زمان را به پسر من به مدرسه. این آخرین روز خود را و او را هیجان زده برای رفتن. من متوقف و ترک برخی از جزئیات بیشتر این طرح است. آن را شامل سفارش 15 بیشتر بچه ها در این شب ، من المللی به احتمال زیاد برخی از سوالات od مشاوره نیز می باشد. من شده است خواندن زیادی در اینجا برخی بسیار عالی کسانی که عشق حیوانات خود را.

تا بعد از آن مراقبت.
تر و تمیز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im