IMG_20200717_120633.jpg

می تواند به شما برخی از عکس های خود مرغ و مدفوع خود را?
چگونه است او ؟

نازک پوسته تخم مرغ می تواند توسط تعدادی از مسائل داخلی و/یا انگل های خارجی و استرس و کمبودهای تغذیه ای و اختلالات/استرس پوسته غده اختلال و بیماری به چند علل شایع.

در حالی که دیگر خود را مرغ ممکن است تخمگذار به طور معمول و خوب هستند با آنچه که شما در حال تغذیه/ارائه او ممکن است جذب مواد مغذی مانند او باید.

من می خواهم او بررسی شپش/کنه در نظر گرفتن مدفوع شناور برای بررسی کرم ها. من هم به او افزایش ویتامین مستقيم دوز او را با چیزی مانند مرغ همراه برای 2-3 روز. کلسیم اضافی برای 2-3 روز نمی صدمه دیده یا (شما می توانید مصرف بیش از حد کلسیم بنابراین من می خواهم تنها برای 2-3 روز) شما می توانید به 1/2 Caltrate با D3 یک بار در روز.

شما با این اشاره آغاز ماه پیش – فکر می کنم اگر هر چیزی تغییر از یک ماه پیش – خوراک جدید/تغییر در تغذیه شما اضافه شدن پرندگان جدید و یا مصرف هر گونه خارج و غیره.

همچنین رعایت گله تعاملات – آیا او ارتباط برقرار مانند عادی – هر کسی چیدن در نگه داشتن او را از جعبه تودرتو در طول روز ،

نگاه به جلو به عکس.
[/QUOTE]
با تشکر برای پاسخ او 4 ساله است و من خود را بررسی برای شپش و کنه او را شپش تخم مرغ در پرهای اما من نمی بینم هر شپش. من درمان با د. من به یاد داشته باشید از دیدن کرم در cecal مدفوع اما چیزی پیدا نکردم کرم ها در حالت عادی مدفوع نشده است. او احتمالا cecal کرم ها, من سعی خواهد کرد به دست من مناسب wormer. هیچ چیز تغییر از یک ماه پیش. تا آنجا که من می توانم بگویم هیچ کس به چیدن و رفتن در مورد روز خود را به طور معمول.

توجه داشته باشید در سمت(این ممکن است نامربوط) پرندگان وحشی عشق را به بازدید و مدفوع بیش حیاط من حتی اگر هیچ غذایی در سمت چپ باز است. هر روز صبح وقتی که من اجازه دهید جوجه من از همه آنها به دنبال پرنده مدفوع خوردن, من نمی تواند آنها را متوقف کند و من می ترسم آنها ممکن است انتخاب کنید تا یک بیماری. آنچه باعث می شود آنها عشق پرنده مدفوع زیاد ؟

IMG_20200717_120633.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de