سه هفته جوجه مشاوره مورد نیاز لطفا💜

نداشتن اطلاعات کافی به صفر در یک علت این جوجه رکود, من از چپ به سقوط یکی از شایع ترین دلایل برای جوجه ها در این سن به شکست محصول و یا سنگدان انسداد. این است که تقریبا همیشه ناشی از غذاهای نامناسب و نامناسب شن برای هضم غذا.

اگر ما قادر به اینسو انسو جمع کردن هر گونه اطلاعات بیشتر در این جوجه من پیشنهاد می کنم شما بروید و شروع درمان برای دستگاه گوارش انسداد. بسته به میزان جوجه پریشانی من آغاز خواهد شد با دادن آن یک قاشق چای خوری از روغن نارگیل و ما ممکن است نیاز به انجام بیشتر بعد.

بهترین راه برای انجام این کار است برای اندازه گیری روغن را تقسیم جوجه-اندازه توده لرز تا شرکت در یخچال و سپس پاپ قطعه به صورت منقار. بخش سخت است کنجکاو باز کردن منقار اما جوجه نمی خواهد هر گونه مشکل در بلع نفت توده.

من اتفاق می افتد به درمان خود من جوجه, اگر چه آن را بسیار قدیمی تر از مال شما, برای این موضوع, و من تا به حال برای مقابله با شدید سنگدان انسداد علاوه ترش محصول است. من واقعا فکر نمی کنم این کمی گال قرار بود برای زنده ماندن از آن بود که بد اما پس از شدید درمان با همه چیز من از ترفندهای آن را به نظر می رسد او در حال بهبود است.

بنابراین اجازه دهید را شروع کنید و خود را با نفت و سپس خواهیم دید که چگونه او می کند و که در آن ما نیاز به رفتن از وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de