عکس از کل جوجه ها بیش از حد لطفا ؟ :)
چه پایین پای خود را نگاه مانند?

آنها یک مورد شدید از پوسته پوسته پا کنه. من می خواهم نگه داشتن آنها را در قرنطینه به دور از پرندگان موجود خود را تا زمانی که شما آنها را شفا داده است. بازرسی هر دو از آنها را برای شپش و کنه ها در بدن به عنوان به خوبی نگاه زیر بال پشت گردن و دریچه.

خیس خوردن در آب گرم حمام نمک فرنگی اصل, من می خواهم به آرامی مالش دادن باقی مانده را با یک برس نرم. خشک پا پس بیش از اندازه در برخی از وازلین. محل آنها را در تمیز کردن خشک ملافه.

این است رفتن به شما را در حالی که به درمان پس از آماده شدن برای مسافت های طولانی.
شما نیاز به انجام روزانه و کمپرس آب وازلین. به عنوان وازلین کمک می کند تا نرم کردن آن يافته امیدوارم آنها سقوط خواهد کرد. پوست زیر ممکن است خام به دنبال پس از آن اعمال سه گانه پماد آنتی بیوتیک. نفت/وازلین و سه گانه پماد آنتی بیوتیک کمک خواهد کرد خفه کنه.

گرفتن عکس به عنوان شما بروید و اجازه دهید ما پیشرفت خود را ببینید. انگشتان پا که نگاه نکروزه/در مورد به سقوط آن به خوبی ممکن است انجام این کار.

مشاهده کسانی که پرندگان در حالی که آنها را قرنطینه می شوند. اگر شما توجه داشته باشید هر آبریزش بینی و سرفه و عطسه و آبکی/شامپانی چشم صورت تورم ، سپس من با عرض پوزش حذف آنها خواهد بود یک ایده خوب است.
من نمی خواهد نگران باشید در مورد ترکیب آنها را با دیگران تا زمانی که آنها به طور کامل شفا تا پس از آن تصمیم خود را.

شما ممکن است بخواهید به خواندن کل این موضوع وجود دارد برخی از راهنمایی های خوب در آن وجود دارد – توجه داشته باشید که چگونه این موضوع است و این تاریخ است که آن را آغاز و به پایان رسید بیش از حد.
https://www.backyardchickens.com/threads/what-to-do-with-this-foot.1285351/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im