نقد و بررسی – ما در یک خانه یک طبقه با یک طبقه باز طرح است. ما عاشق راه خانه ما مراکز در اطراف ترکیب زندگی در منطقه ما آشپزخانه و اتاق ناهارخوری و منطقه زندگی می کنند. وجود دارد, اما یک نتیجه غیر منتظره از این طبقه طراحی: هر گاه کسی در حال تماشای یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد و بازی های صوتی از طریق گیرنده و سخنرانان هر کس دیگری در خانه به گوش دادن. این به این معنی که نه شوهر و نه من می توانید به تماشای یک فیلم در حالی که دیگر در تلاش است به کار و یا خواب و یا هر چیز دیگری. من امیدوار هستم که یک راه حل خوب برای این مشکل استفاده از یک جفت هدفون بلوتوث. من می دانم که هیچ هدفون واقعا قابل مقایسه با کیفیت استریو سیستم اما باید آن را ممکن است برای پیدا کردن یک جفت خوب است که باعث می شود آن را لذت بخش به تماشای فیلم بدون اخلال همسر من است. برای تست تئوری من من سعی می کنم از Tribit آخرین بلوتوث هدفون QuietPlus.

آنچه در آن است ؟

Tribit صورتحساب QuietPlus به عنوان “بهترین بی سیم سر و صدا لغو هدفون زیر 100 دلار.” این یک جفت تاشو, over-the-ear headphones که پشتیبانی از آخرین بلوتوث استاندارد است.

چه چیزی در جعبه ؟

 • 1 جفت هدفون
 • 1 حمل مورد
 • 1 USB-C کابل شارژ
 • 1 کابل صوتی 3.5 mm
 • 1 کاربر دستی با 7 صفحه انگلیسی دستورالعمل (در یک فونت بسیار کوچک است که یک میکروسکوپ مورد نیاز است)

مشخصات سخت افزاری

 • بلوتوث 5.0
 • کوالکام aptX HD audio
 • کوالکام cVc نویز فن آوری
 • 30 ساعت عمر باتری
 • USB-C شارژ
 • 40 mm رانندگان
 • تا 33 فوت محدوده
 • 1.1 پوند

طراحی و امکانات

این QuietPlus بسیار معمولی طراحی شده است. این یک مات سیاه و سفید با پایان بیضی شکل با اندازه متوسط فوم فنجان و یک پیشانی بند قابل تنظیم. وجود دارد یک مشترک فقط بالاتر از هر جام که اجازه می دهد تا هدفون را بریزید به شکل جمع و جور برای ذخیره سازی در مورد حمل.

نصب و راه اندازی

اولین چیزی که من برای راه اندازی QuietPlus شد به شارژ آن با متصل کردن یک پایان شامل USB-C کابل به پشت من Soundcore Wakey و دیگر به این پایه از گوش راست. کتابچه راهنمای کاربر می گوید که آن را به طور کامل شارژ در عرض سه ساعت و من آن را معمولا در زمان کمتر از دو. در حالی که شارژ نشانگر وضعیت LED با دکمه پاور را تب و تاب بودن red; یک بار شارژ کامل آن خواهد شد به نوبه خود آبی. هنگامی که آن را شارژ کنید تنها راه برای تعیین مقدار شارژ باقی مانده است به جفت QuietPlus با یک تلفن و یا قرص است که صفحه نمایش یک آیکون کوچک. در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد زمانی که زوج با آی فون من 8:

نکته دوم من بود برای کشف کردن که جام من گوش راست و بود که برای من باقی مانده است. نه خنده به من; برخی از هدفون نیست به وضوح مشخص شده است. خوشبختانه Tribit قرار داده زیادی R و L داخل فنجان مربوطه ساخت آن آسان برای قرار دادن در به درستی.

نکته سوم من این بود که قدرت در هدفون. در بازگشت از جام حق مجموعه ای از سه دکمه یک دکمه قدرت احاطه شده توسط دو دکمه های حجم. فشار دادن و نگه داشتن دکمه قدرت برای یک دوم آنها را در دهید و یک صدای خوشایند به صحبت می کنند به گوش من و می گویند: “قدرت ، آن را نیز می گویند, “خاموش” و “جفت” و “وصل” در زمان مناسب.

نهایی چیزی است که من به جفت بلندگو با استفاده از بلوتوث با فشار دادن و نگه داشتن دکمه پاور به مدت سه ثانیه است. من تا به حال هیچ مشکلی در جفت شدن آن با آی فون من اپل مک مینی و ال جی C9 تلویزیون.

عملکرد

اگر چه استفاده های اولیه من برای این هدفون برای تماشای فیلم, من شروع به آزمایش با گوش دادن به انواع سبک های موسیقی, همه چیز از رپ از TobyMac به سخت سنگ از Skillet به پاپ از Beckah Shae. به طور کلی برداشت من از این هدفون ها این است که آنها خوب هستند ولی عالی نیست. وجود دارد مقدار زیادی از باس و اواسط تن می تواند روشن تر است. به عنوان یک نقطه, مقایسه, من به گوش همان موسیقی با استفاده از دختر من ضربه Studio3 هدفون. این بیت خیلی بیشتر باس و صدا به طور کلی است غنی تر و کاملتر. البته این واقعا عادلانه آزمون به دلیل ضربه بیش از چهار برابر هزینه QuietPlus. برای پول Tribit این هدفون بسیار خوب است.

من پس از آن تماشا عمل های مختلف فیلم مانند Jack Ryan مجموعه تلویزیونی پیشتازان فضا فراتر و فوق العاده جانوران است. من احساس مانند QuietPlus بود خیلی بهتر کار با صدا در اینجا. من اغلب ناپدید شده را نشان می دهد و فراموش کرده بود که من با پوشیدن یک جفت از هدفون. همه چیز از مردم صحبت کردن به انفجار به تکنولوژی بالا و اثرات جادویی صدا فقط خوب است. برای grins من هم جفت آن را با مک مینی به منظور تماشای مسابقات Dota 2 در حرکت یا کشش ناگهانی. صدای تحلیلگران و مفسران بسیار روشن و در بازی برای تلفن های موبایل مناسب است. به طور کلی, من بسیار خوشحال هستم که چگونه آن را برای تلفن های موبایل.

درست در زیر دکمه پاور است که یک سوئیچ کوچک است که با برچسب “NC” برای حذف نویز. در هنگام انتخاب آن طول می کشد حدود یک دوم آنها را به پا زدن در. آن را کاملا مسدود کردن تمام صدا خارجی, البته, اما آن را نشانی از یک کار بسیار خوب از گرفتن لبه. قطعا وجود دارد یک تفاوت قابل توجه و من ترجیح داده به تماشای فیلم ها با سر و صدا لغو تبدیل شده است.

من پیدا کردن Tribit به توان منطقی و راحت برای پوشیدن دارم. هر طرف دارای 9 تنظیم نقاط کم کم پس از آن آسان است برای انتخاب اندازه مناسب برای سر من. وجود دارد یک مقدار عادلانه از بالشتک فوم در شیرازه و هر فنجان.

شاید شگفت انگیز ترین ویژگی های این هدفون است که عمر باتری است. Tribit می گوید که آن را به گذشته 30 ساعت و در تست من, من قادر به آن را دریافت به گذشته 27.5 ساعت در حالی که گوش دادن به موسیقی در یک حجم متوسط. که قابل توجه! برای استفاده عادی من فقط باید آنها را به اتهام هر آخر هفته.

ویژگی های اضافی

این QuietPlus می آید با یک مورد ذخیره سازی برای آن زمان که شما نیاز به آن را با شما در جاده ها است. زمانی که من به آرامی خم فنجان درون آنها بریزید در مفاصل آنها را آسان به تناسب به دشت مورد سیاه و سفید. وجود دارد جایی برای لغزش در کابل اگر من نیاز به آنها همراه است.

همچنین می آید با یک کابل صوتی 3.5 mm است که می تواند متصل به پایه سمت راست هدفون و سپس به جک هدفون کامپیوتر. این بسیار مفید است برای کامپیوتر است که نمی بلوتوث مانند من homebuilt gaming PC. کابل و تنها 4 پا طولانی, بنابراین اگر شما در حال رفتن به استفاده از QuietPlus مانند این, شما احتمالا می خواهید برای خرید یک کابل دیگر.

زمانی که زوج با من آیفون Tribit کاملا با این نسخهها کار با تماس های دریافتی. وجود یک میکروفون ساخته شده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای صحبت کردن. علاوه بر این قدرت را می توان مورد استفاده برای قبول یا رد تماس های دریافتی اگر تلفن من است و نه در دسترس است. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پرسیدن یک سوال از سیری. این قابلیت بسیار سرد است هر چند شما باید به یاد داشته باشید که چگونه به فشار دکمه برای هر یک (شیر سریع به پذیرفتن یک تماس را نگه دارید برای 3 ثانیه رد کردن یک تماس نگه برای 1 ثانیه برای Siri).

Tribit ادعا می کند که خود هدفون باید 30-محدوده پا و تایید می کنم این درست باشد. من زوج QuietPlus با مک مینی است که در یک اتاق خواب. من راه می رفت از طریق اتاق نشیمن و اتاق خواب استاد در طرف دیگر از خانه فاصله بیش از 30 فوت است. با وجود دخالت دیوار وجود دارد بدون از دست دادن صدا یا کیفیت.

چیزی که من دوست دارم

 • صوتی با کیفیت خوب
 • باتری شگفت انگیز
 • آسان بلوتوث جفت شدن
 • مناسب و معقول نویز قابلیت

آنچه که من می خواهم تغییر

افکار نهایی

این QuietPlus هدفون از Tribit یک ابزار برای نیازهای من. آنها جفت به راحتی با تلویزیون های ال جی و تمام دستگاه های اپل. صدا خوب است و عمر باتری شگفت انگیز است. من بسیار خوشحال با آنها و من انتظار دارم که من را به تماشای بسیاری از فیلم ها با آنها. اگر شما به دنبال هدفون بی سیم با یک نویز قابلیت و شما نمی خواهید به شکستن بانک و سپس شما باید یک نگاهی به QuietPlus.

قیمت: $79.99
که در آن به خرید: Tribit آنلاین یا فروشگاه آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Tribit.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im