تلاش همه برای شکستن لجباز broody Silkie

دیگر او بوده است broody سخت تر از آن می توان به آنها استراحت. یکی از گال در زمان 10 روز در شکن قبل از توبه پذی

توسط HASHTADONOH در 19 تیر 1399
دیگر او بوده است broody سخت تر از آن می توان به آنها استراحت. یکی از گال در زمان 10 روز در شکن قبل از توبه پذیر.. :he

ببخشید شما گرفتار تنفسی چیزهای با تشکر از شما برای بودن سخت کوش به گسترش آن بیشتر! :hugs

من هرگز مانند تمام کردن چیزی که به هر حال. اما شما ممکن است قادر به در نظر گرفتن اضافه کردن یخ بسته به لانه که در نهایت سرد کردن شکم و پس از آن هسته درجه حرارت بدن است که حفظ broody هورمون. یا تعویض سرد تخم مرغ زیر??

شما باید او را در جایی او نیست محتوا فقط به نشستن.. او به دیوانه در مورد او لانه ناراحت بودن پس او قدم و تلاش می کند به عقب بر گردیم به آن به جای آن راحت است. مانند حمام خود را.. چیزی که باعث می شود او ناراحت کننده.. مبهوت و یا درنده leery ممکن است کمک.. من به وحشت حیوانات.. فقط فکر کردن به چیزهایی که در طبیعت است که کمک خواهد کرد که شکستن عادی broody.

همچنین.. broody را فقط نشستن وجود دارد زمانی که برای اولین بار قرار داده شده در خارج بر روی زمین است. آنها مرتب کردن بر اساس در یک ترنس. شما باید به آنها زمان برای تحقق بخشیدن به آنچه اتفاق افتاده است و پاسخ.. فقط در مورد شما اتفاق نمی افتد به صبر طولانی به اندازه کافی برای پاسخ خود را.

او دختر زیبا! شما هرگز در یک میلیون سال حدس می زنم او را به پنهان کردن بیماری تنفسی با نگاه کردن به این عکس از او! :love:hmmtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب