تلاش برای ایجاد یک گله بین سنین مختلف

سلام!

من سه 6.5 هفته, پیر, ژاپنی, bantams و سه 3.5 هفته leghorns. من در تلاش برای قرار دادن همه آنها را در قفس که leghorns آماده هستند به طوری که همه آنها همراه و رفتن به یک محیط جدید ، این کمک می کند که در حال حاضر bantams در مورد به همان اندازه به عنوان leghorns.

من شده اند با قرار دادن آنها را با هم برای چند هفته در حال حاضر با حداقل مشکل است. اما من با نام تجاری جدید به مرغ مالکیت و مطمئن نیستم که تا چه حد سلسله مراتب می رود ؟ با نام مستعار چگونه تهاجمی که بیش از حد پرخاشگرانه? من سرب مرغ در حال حاضر یکی از bantams (که من صادقانه بدونم که اگر آن را یک خروس و نظارت…تا کنون هیچ crowing و یا هر چیزی در عین حال اگر فقط قرمز waddles و یک بیت از یک شانه قرمز). او اجازه خواهد داد که پا شاخ به پرسه زدن در مورد محوطه (من شده است با قرار دادن آنها در اجرا هم که تا کنون ساخته شده و امن) اما اگر آنها بیش از حد نزدیک و یا اگر آنها سعی کنید به خوردن در زمانی که او و دیگر bantams او بعد از آنها می رود. به این منظور من او آنها را تعقیب و/یا pecks و نیش ترمزی میزند کودک پر و بال خود را گردن. به عنوان طولانی به عنوان آنها در بیشتر قسمت ها در مناطق جداگانه همه آنها خوب است. دو نفر دیگر bantams از ذهن نیست پا شاخ در همه و به سمت راست بروید تا به آنها.

سوال من این است که تا چه حد است و بیش از حد (با bantam قلدر)? من آن را انجام می دهند درست است ؟ من می دانم که آن را می توانید برخی از زمان, اما من صادقانه عصبی به خصوص با توجه به leghorns خواهد بود دو بار اندازه Bantams به زودی. من فقط می خواهم هماهنگی میان آنها.

متاسفم برای این رمان برکت خانواده برای خواندن آن و با تشکر از شما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>