سلام به همه
این دو 3 wk جوجه به فروش می رسد به من به عنوان یاقوت کبود سنگ توسط یک فروشگاه عمومی است که تا به حال حدود 13 نژادهای مختلف آمده است که مشغول صبح. من آگاه هستم این نژاد جدیدتر است و می تواند دشوار برای شناسایی و به خصوص اگر آنها را پرورش داده ، من می دانم که شاید این است که این در اوایل اما من امیدوار هستم کسی می تواند تشخیص ویژگی در نژاد آن را در واقع ممکن است? هر عکس/vid من در بر داشت آنلاین و یا نشان داده شده از یاقوت کبود سنگ نوزادان نشان می دهد آنها را به طور کامل نور اسطوخودوس خاکستری با 2 هفته پس من خیلی شک و تردید در آنها آنچه که من تا به حال برای امیدوار به عنوان معدن تعداد زیادی از عمیق خاکستری و حتی سیاه و پرهای مخلوط با نقطه از نور خاکستری. شاید آنها cockerels صحیح نژاد – عکس من دیده ام از بزرگسالان SG مردان بسیار تیره تر بال و پر.
تا آنجا که دیگر ویژگی های آنها بسیار بیش از حد. من هرگز مواجه می شوند که جوجه کامل به زوم در اطراف اندیشه در تمام طول روز در 2 هفته و…. آنها همچنین بزرگ و راه رفتن بسیار بلند است. آنها نمی تونم تحمل برداشت می شود یا برگزار می شود یا, و ما تا به حال آنها را پس از 2 روز.
به هر حال من دوست دارم برخی از کارشناسان می رساند. من فقط می خواهید برای دریافت هر گونه ایده از آنچه که من در برخورد با, بدیهی است, بنابراین من می تواند بهتر تشخیص نژاد مسائل خاص و غیره رفتن به جلو. با تشکر از همه. عکس زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im