ایجاد رانندگان هزینه: آیا شما نیاز به بیمه اتومبیل در ویرجینیا?

همه ما می دانیم که آن را یک ایده خوب به بیمه اتومبیل و اکثر ایالات آمریکا نیاز شما به یک مقدار حداقل. اما در ویرجینیا وجود دارد تعجب آور استثنا به بیمه اتومبیل مورد نیاز: بیمه رانندگان هزینه. پرداخت این 500 دلار هزینه سالانه برای این گروه از وسایل نقلیه موتور اجازه می دهد تا شما را به راه اندازی یک وسیله نقلیه موتوری بدون داشتن بیمه اتومبیل — در معرض خطر خود را ، بنابراین با استفاده از این در ذهن…آیا شما واقعا نیاز به بیمه اتومبیل در ویرجینیا? از لحاظ فنی پاسخ منفی است اما وجود دارد مقدار زیادی از دلایل که چرا شما هنوز هم باید آن را داشته باشد!

ایجاد رانندگان هزینه همراه با رشته

پرداخت 500 دلار هزینه نمی کند فقط به این معنی شما می توانید اجتناب از پرداخت بیمه و هنوز هم خاموش scot-free پس از یک تصادف. بیمه رانندگان هزینه بدان معنی است که شما تائید می کنید که به شما خواهد شد مسئول مالی برای هر گونه هزینه های متحمل شده به عنوان یک نتیجه از یک حادثه. بنابراین اگر تصادف شدید شما باد می تواند با پرداخت مقدار زیادی از پول را در موارد زیر است.

 صورتحساب بیمارستان در حال گران

 اگر شما و یا هر کسی که در ماشین خود را مجروح با صدمه شخصی حفاظت بخش بیمه خود را کمک خواهد کرد که پوشش صورتحساب های پزشکی (و ممکن است کمک به پوشش حقوق از دست رفته اگر شما قادر به کار کردن پس از تصادف!) اگر حادثه بود تقصیر و کسی که در دیگر خودرو مجروح شد خود را آسیب بدنی بیمه مسئولیت باید کمک به آنها را پوشش میدهد. اگر شما لازم نیست که در, بیمه تمام است که بیرون آمدن از جیب خود.

 تعمیرات خودرو نیز می تواند گران قیمت

بیایید اکتشاف مشابه فرضی برای این یکی. می گویند شما در یک تصادف بوده است و خود را از ماشین به شدت آسیب دیده است. اگر شما لازم نیست که بیمه را پوشش می دهد که برخورد تعمیر, شما هم باید به چنگال بیش از این پول برای تعمیر ماشین خود را به خودتان و یا شما می توانید شانس خود را و درایو گران-تا سوار (که هرگز خوب نگاه کنید.) همان می رود برای ماشین شما ضربه: لازم نیست که صدمه به اموال مسئولیت بیمه ؟ شما خواهید بود با پرداخت به رفع شخص دیگری سوار بیش از حد.

 چه می شود اگر شما را به یک تصادف با شخص دیگری که او نیز ندارد بیمه ؟

برای بدترین آماده. بدون شرکت های بیمه به مذاکره شما باد می تواند در یک نبرد قانونی که چه کسی برای چه می پردازد. بنابراین در حال حاضر شما مجبور به پرداخت هزینه های قانونی در علاوه بر این به هر آنچه که شما باید در ظرف در رابطه با واقعی حادثه. و هیچ کس را دوست دارد به رفتن به دادگاه!

 بیمه اتومبیل است که همیشه یک ایده خوب است. حداقل شما همیشه باید حداقل مقدار مورد نیاز توسط خود دولت است. اما اگر شما در ویرجینیا زندگی می کنند و فکر می کنم که پرداخت بیمه رانندگان هزینه می توانید صرفه جویی در پول شما فکر می کنم دوباره: آن می تواند در نهایت هزینه شما تن بیشتر در دراز مدت است. آن را می پردازد به آماده می شود و وقتی که می آید به رانندگی همیشه بهتر است به امن تر از متاسفم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب رمان انگلیسی

ایندکسر