به روز رسانی و عکس. مرغ بی حال حرکت نمی نشت مایع روشن عبور مایع روشن با چیزهای سفید و در حال حاضر غشاء کمک لطفا

من آلفا مرغ پنی سنگین 4-5 سال, عید پاک Egger است احساس ضعیف است. من متوجه نشدم هر چیزی اشتباه تا شب گذشته به جای رفتن به جای شب بسر بردن در قفس او رفت و به یک جعبه لانه من را روی زمین در پشت من گل اتاق و در آنجا ماند در ابتدا ایستاده اما در نهایت نشستن بنابراین ما اجازه او بود. قبل از من به رختخواب رفت در اواخر شب گذشته من او را برداشت و او گذشت آنچه به نظر می رسد پوسته تخم مرغ کمتر قطعا زرده و آلبومین اما حتی هر غشاء… او نوشیدن مقدار زیادی آب و خوردن برخی از ماست و به نظر می رسید انجام می دهند بهتر است و من او را در جعبه.

من اضافه کنید که از چند هفته پیش او گذاشته تخم مرغ در حالی که روی پله ها به عرشه من به جای جعبه لانه! این واقعا عجیب و غریب مانند آن گرفتار او با تعجب. سپس چند روز بعد او اخراج یک بخشی از تشکیل تخم مرغ با غشاء و پوسته بنابراین من مشکوک آن می تواند یک تخم مرغ تخمگذار موضوع پس از او تا به حال گذاشته تخم مرغ از روز یکشنبه (من فکر می کنم). من هم اضافه کنم که من 3 دختران یک زن و شوهر از ساردین پس از من انتظار آنها خواهد بود پوست اندازی به زودی و آنها gobbled آنها را, اما وجود دارد یک میله تزئيني پشت صندلی مدفوع در قفس امروز صبح از یکی از پرندگانی که به نظر نمی آید بسیار خوب است – اما این یکی و از سوی دیگر شده است خوب در تمام طول روز.

به عنوان برای این روز صبح او به نظر می رسید کمی بدتر و نمی خواهم حتی ایستادن. من او را برداشت به او را, و او تا به حال شده است نشت نازک مایع روشن از دریچه… و من تا به حال به تغییر حوله کاغذی زیر چند بار. این نشت در نهایت متوقف شد و این بعد از ظهر. من هم لمس شکم او چند بار اما نمی تواند احساس می کنید چیزی جز مایع (اگر چه نه به عنوان وجود دارد با مرغ من تا به حال به تخلیه تعدادی از زمان… اگر چه گمان می کنم این می تواند آغاز همان.)

در مورد 2pm, من در زمان جعبه خارج به طوری که او می تواند در خورشید و از او گذشت و بسیاری از بیشتر مایع روشن و زرد آغشته چیزهای سفید (آن را به نظر نمی آید مانند زرده از شب گذشته, شاید اوره?) و کمی سبز. دیدن عکس #1 آن را در حوله کاغذی من تا به حال در جعبه. پس از که او نوشید یک تن از آب اما پس از آن می خواستم به بازگشت به جعبه بنابراین من قرار داده و او را در.

من به ارمغان آورد او را دوباره حدود 3 و او نوشیدن مقدار زیادی از آب دوباره (با کمی ACV و الکترولیت ها) و ارائه زرده تخم مرغ و ماست و چند سبزی و غیره. اما او نمی خواست هر… اگر چه او هم خوردن یک زندگی meal worm – اما نه یک دوم…

من در زمان او دوباره در مورد 6 و او دوباره به نوشیدن مقدار زیادی از آب و سپس با گذشت بیشتر مایع مانند گذشته اما کمی کمتر ماده سفید -مشاهده عکس #2. او با رد هر گونه تخم مرغ, برنج, ماست, اما آیا خوردن حدود 10 وعده غذایی کرم! من امیدوارم که نیست بیش از حد. من فکر می کنم او می توانست ادامه داد: اگر من می خواهم به آنها ارائه, اما من می ترسم او ممکن است بیش از آن را انجام داده. من خود را چک کنید و دریچه آن به نظر نمی رسد ملتهب و من می خواهم به تازگی کمرنگ پرهای اطراف منطقه بنابراین بیشتر آنها فقط می خواهم بدست خیس از مایع از او گذشت.

من می خواهم به دانستن آنچه که شما فکر می کنید ممکن است در جریان است. چه چیزی شما را از مدفوع خود را و چه مواد غذایی دیگر من ممکن است او را….

من ممکن است او نشستن در برخی از آب گرم و فردا و شاید قرار دادن یک انگشت دستکشهایش ریخته داخل دریچه برای دیدن اگر من احساس می کنم هر پوسته در آن وجود دارد با توجه به آنچه از همه شما پیشنهاد می کنم.

با تشکر در پیشبرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب رمان انگلیسی

ایندکسر