Visual Stress is an issue we need to worry about in this age of distance and online learningیک نسل کامل از کودکان نگه داشته شده است از مدرسه به خانه و بسیاری از برای چه کسی می داند چه مدت ؟ در بسیاری از موارد به آنها داده شده ‘آموزش آنلاین” برای آموزش و پرورش خود را اما که می آیند در هزینه های بزرگ. برخی از بالاترین هزینه است در چشم و پردازش بصری و این مهم است که ما مراحل را برای به حداقل رساندن آسیب است.

در پایان سال گذشته من و همسرم در زمان ما به یک چشم انداز درمانگر چشم در این پیشنهاد از پسر ما کاردرمانی. زمانی که او جوانتر بود پسر من تشخیص داده شد نارسای حرکتی و در تابستان گذشته با dysgraphia و جدید OT ما دیدن احساس به شدت آن وجود دارد مسائل را با چشم انداز خود را و پردازش بصری که واقعا تأثیر پیشرفت خود را و نگه داشتن او را از انجام حتی بهتر از او در حال حاضر بود.

من به او توضیح داد که من در *حال* من پسر به بهترین اطفال دکتر چشم’ نه تنها در فلوریدا که در آن ما می خواهم که قبلا زندگی می کردند, اما در اینجا در مریلند که در آن زندگی می کنیم در حال حاضر.

و این زمانی است که همه چیز من فکر کردم من می خواهم تا کنون شناخته شده * * * در مورد بینایی و پردازش بصری را تغییر داد.

چه تفاوتی بین چشم و بینایی?

گفت چندین باور نکردنی چشم پزشکان اطفال که پسر من برتر از دید من واقعا نمی دانم چه در انتظار زمانی که ما برای اولین بار ملاقات با دکتر برایس Applebaum از Applebaum Vision in Bethesda, Maryland. ما پر از بسیاری از کاغذ بازی در مورد پسر من و بسیاری از سوالات بودند آنهایی که من انتظار می رود اگر من با پسر مورد بررسی قرار ADHD یا اختلال یادگیری.

پسر من است راست-یک دانش آموز هرگز یک رفتار موضوع و عاقلانه است ، او می تواند آخرین فرد هر کسی را در نظر اختلال در رفتار و حتی با dysgraphia چرا که ما او را به OT برای سال های بسیاری از او هنوز هم به خوبی و حتی سرآمد. او هرگز متناسب با ‘قالب’ یک کودک مبتلا به مشکلات بینایی…بنابراین من فکر کردم.

فقط در نیم ساعت اول امتحان متوجه شدم که چگونه پسر من نگرش و رفتار را تغییر داد. او رفت و از شیرین عقلانی پسر کوچک به بسیار تندخو و عاطفی بودن در مقابل چشم ما است. این تقریبا یک جکیل/Hyde رویداد. حتی چهره اش را تغییر داد و به او نگاه کرد نبرد فرسوده و کیسه های زیر چشم های او بسیار قابل توجه است.

مرتبط: مطالعه می گوید که صفحه نمایش خود را زمان ممکن است باعث از فرزند خود سوء رفتار

هنگامی که ما در ملاقات با دکتر برایس حدود یک چهارم از راه را از طریق 2 ساعت بررسی فهمیدم چرا.

پسر من مبتلا به ویژوال استرس است. وظایف مورد نیاز در ارزیابی شد مالیات و آنها اجازه می دهد نه پسر من به استفاده از هر یک از ‘تغییرات’ او به طور معمول استفاده می شود (متمایل به یک طرف پوشش چشم خود را برخی از چشمانتان و غیره). مغز او غیرمنتظره بود با وجود او ‘بینایی برتر’ به دلیل بینایی برتر به این معنا نیست یکی را برتر از ادراک بصری.

دید همان چیزی است که شما ببینید که چگونه به خوبی شما می توانید آن را ببینید. این توانایی خود را برای دیدن و چگونه به وضوح. چشم انداز متفاوت است; آن چه شما در درک و پردازش و درک آنچه را نزد تغذیه مغز شما و از آن متفاوت است. ادراک بصری است که چگونه شما قادر به تفسیر محیط اطراف شما با استفاده از نور و اشیاء و چگونه مغز فرآیندهای که همه اطلاعات ؟
خوب است که یک دسته کامل از اتصالات عصبی که واقعا منفجر ذهن من است.

بصری استرس پسر من بود تجربه در بخش های بزرگ به دلیل همگرایی نارسایی و متناوب exotropia. اما ویژوال استرس و به ویژه بصری بیش از حد استرس می تواند از هر تجربه/وضعیت که مالیات خود را چشم و مغز خود را پردازش.

بصری استرس فرزندان ما به عنوان یک کل در حال حاضر رو به عنوان یک نتیجه از COVID-19? ترسناک و ما باید کاملا به مورد آن را یاد بگیریم و یاد بگیرند که چگونه برای به حداقل رساندن خسارت.

دکتر Applebaum می گوید او نگران فرزندان ما به طور کلی به عنوان بسیاری از در حال یادگیری به طور انحصاری از طریق صفحه نمایش, تکنولوژی و ملموس تظاهرات. در حال حاضر هر چند به مدارس در سراسر جهان لغو و ‘فاصله’ یا ‘آموزش آنلاین” در حال حاضر به یک هنجار جدید? بصری خواسته که ما در حال قرار دادن بر فرزندان ما در آینده هزینه های بزرگ.

دکتر برایس به ما می گوید که اکثریت کاربردی مشکلات بینایی آمده به عنوان یک نتیجه از فرزندان ما نداشتن توسعه مناسب بصری مهارت ها و توانایی های آنها نیاز به دیدار با ویژوال خواسته های ما را بر روی آنها. زمانی که ما سیستم های بصری به خواسته تحت عمل کمتر از شرایط ایده آل ما شروع به دیدن مشکلات و maladaptations مانند سردرد بصری خستگی و فشار چشم و کلی تغییرات رفتاری.

در چند کلمه به عنوان ما تقاضای آنها با استفاده از صفحه نمایش بیشتر در تلاش برای ادامه تحصیلات خود ما در حال آماده سازی آنها را به صورت بصری به نقطه ای که ما می بینیم فیزیکی و رفتاری انشعابات.

به گفته دکتر Applebaum در حالی که بسیاری احساس می کنید که بسیاری از اختلالات بینایی هستند یا به طور طبیعی اتفاق می افتد و یا ارثی وجود دارد زیادی از شواهد که بسیاری از غیر پاتولوژیک (بیماری) اختلال بینایی هستند و در واقع مربوط به نحوه استفاده ما از چشم ما و ارگونومی درگیر است.

به عبارت ساده ما می تواند آسیب چشم ما اگر ما در حال نشستن مناسب و خیره در روی صفحه نمایش کامپیوتر در فواصل نامناسب و زمان نامناسب. دکتر برایس به من گفت که برخی از شایع شرایط چشم مانند نزدیک بینی (نمی توانید ببینید دور) و آستیگماتیسم می تواند توسعه را از انجام نزدیکی محل کار (مانند خواندن/نوشتن ، بیش از حد و همچنین داشتن استقرار فقیر در حالی که خواندن یا کار از یک میز و یا با یک کامپیوتر. به عنوان او به من گفت: من بلافاصله فکر کردم در مورد بسیاری از شب من می خواهم به عنوان خوانده شده توسط چراغ قوه یا من nightlight به خوبی گذشته خواب من به عنوان یک دختر کوچک و چه کوته (آستيگمات) من از دوران کودکی است.

علاوه بر این دکتر برایس به من گفت که برخی دیگر از عملکرد بینایی و اختلالات هر چند کمتر شناخته شده بودند و یک شکست در ویژوال بهره وری و مهارت با توجه به طولانی بصری استرس و استقرار فقیر. برخی از این شامل چشم teaming (fusion) تمرکز (اقامت) و eye-tracking (saccadic).

نکته این است که برخی از ویژوال شرایط بسیار علائم واضح است. هنگامی که فرزند شما به شما می گوید همه چیز تار و یا آنها را دو شما بلافاصله فکر می کنم شما باید به آنها به چشم پزشک است.

اما دکتر برایس می گوید که تشخیص ‘کامل بینایی’ doesn’t همیشه تضمین می کنند که مهم مهارت های بصری هستند و عملکرد کارآمد و دست نخورده است. در واقع برخی از کمتر شناخته شده نشانه های بصری استرس و بصری بیش از حد در واقع برخی از برجسته ترین علائم شما در پیدا کردن در کودکان مبتلا به ADHD/ADD و نارساخوانی! مسائل مربوط به رفتار تنش عضلانی و تحریک پذیری طولانی مدت اجتناب از کار…همه از نشانه های آن و بیشتر می تواند (و اغلب) بود شاخص های بصری استرس است. فکر می کنم بچه های خود را خاموش قلاب چون جهان شکسته است و تمام فعالیت ها خارج از ضربت سخت زدن? احتمالا تا.

اکنون زمانی است که ما باید به نگرانی در مورد آن بیشتر

سندرم بینایی کامپیوتر: غم انگیز اثر جانبی از COVID-19?

سندرم بینایی کامپیوتر (CVS) وجود داشته و قبل از خود-جداسازی و آموزش از راه دور زندگی ما در حال حاضر منجر شود با توجه به COVID-19. CVS شده است در اطراف تا زمانی که کامپیوتر بوده است چرا که به طور خلاصه ، این نتیجه بیش از حد زمان صرف شده بر روی کامپیوتر. سندرم بینایی کامپیوتر می تواند باعث تاری دید دو چشم انداز, چشم درد, سردرد, خستگی و حتی محیط زیست ایجاد نزدیک بینی (بینی).

هنگامی که فرزند شما است و دیگر تماشای معلم خود در کلاس درس و به جای تماشای یک صفحه نمایش است و دیگر قادر به به طور موثر بررسی فضای اطراف خود را به عنوان او تمرکز صرفا بر روی صفحه نمایش با رنگ آبی-چراغ. او دیگر بدانند چگونه برای پردازش آنچه که او طول می کشد در بصری با اطلاعات او نیز طول می کشد در با دیگر محیط حواس و وادار کردن او ویژوال سیستم حسی به کار در راه آن نبود واقعا طراحی شده در سطح ما درخواست آنها را به خصوص در حال حاضر با تحصیل آنلاین.

کامپیوتر بخشی از زندگی روزانه ما و در حال حاضر خیلی بیشتر از همیشه. آنها تبدیل به بخشی از زندگی کودکان ما بیش از حد به حدود 85 تا 90 درصد از کودکان در سن مدرسه یا یک کامپیوتر و یا استفاده از آنها در مدارس است. حدود 20-30 درصد از دانشجویان امروز به شما بگویم که آنها شروع به استفاده از کامپیوتر قبل از آنها 9 سال و در سال 2015 چشم انداز شورای یافت که حدود 1 در 4 کودکان صرف بیش از سه ساعت در روز با استفاده از دستگاه های دیجیتال. این می رود و در برابر (آنچه ما معتقدیم که هنوز هم بیش از حد بالا) استانداردهای آکادمی اطفال آمریکا قرار می دهد و با توصیه خود از دو ساعت در هر روز حداکثر. دکتر برایس معتقد است که حتی بیش از حد است و در خارج هم باید همیشه در برابر صفحه نمایش-زمان در روز است.

و در حالی که ممکن است بسیاری بر این باورند که عینک فقط بخشی از زندگی برای برخی از–مادر شما و مادر او و مادر مادر ممکن است فرسوده آنها بیش از حد برخی از چشم پزشکان متخصص کودکان و چشم انداز مانند دکتر Applebaum باور پایدار استفاده از کامپیوتر ممکن است قرار دادن کودکان در معرض خطر در حال توسعه دوران کودکی نزديك است.

یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده بینایی سنجی مطالعه نشان داد که یک همبستگی قوی بین توسعه نزدیک بینی در 253 کودکان و مقدار زمان آنها صرف شده بر روی کامپیوتر.

آنچه در آن است در مورد صفحه نمایش است که آنها را بسیار خطرناک برای کودکان و نوجوانان’ چشم ؟

بسیاری از مردم بر این باورند که خطر بیش از حد صفحه نمایش-زمان وجود دارد در محتوا بچه های خود را در حال تماشای. ما نمی خواهد خدمت به آنها را در یک بشقاب از غذایی فاسد به سوخت بدن خود را و ما نباید خوب با محتوای فاسد سوخت مغز خود را و خود را توسعه.

اما آن را نه فقط خطر محتوا در صفحه نمایش مصرف لحظه ای است که ما نیاز به نگرانی در مورد و مدیریت. هنگامی که کودکان در حال نشستن در مقابل یک صفحه نمایش و یا یک تبلت و یا یک دستگاه برای ساعت ها در پایان, آنها تاکید چشمان خود را به این دلیل که باعث می شود کامپیوتر خود را به سیستم بینایی فشار و تمرکز زیادی بیش از هر کار دیگر ما از آنها. با استفاده از یک کامپیوتر و یا قرص تنش چشم خود را بیش از خواندن یک مجله چاپ و یا کتاب به دلیل آن را سخت تر برای ما به تمرکز بر روی تصاویر کامپیوتری از آن است که برای ما به تمرکز بر روی تصاویر چاپ شده. برای کودکان که سیستم بینایی است که همیشه در حال توسعه آن می تواند به خصوص مالیات.

و پس از آن وجود دارد نگرانی در مورد اثرات طولانی مدت قرار گرفتن در معرض نور آبی. نور آبی است که شناخته شده به عنوان انرژی بالا قابل مشاهده یا HEV و در آن نفوذ چشم ما حتی عمیق تر از نور ماوراء بنفش می کند. بیش از حد قرار گرفتن در معرض نور آبی از قرص و دستگاه های حتی بیشتر خطرناک برای کودکان و نوجوانان ما با توجه به آمریکایی انجمن بینایی. دلیل این است که کودکان باید درک کمی از آنچه آنها را به عنوان عادی و یا به سادگی از آنجا که آنها جوان و زندگی خود را تجربه کمتر توسعه یافته است. آنها کوچکتر از بزرگسالان و به طوری که آنها اغلب نشستن بیش از حد نزدیک به یک صفحه نمایش و یا نشستن در موقعیت های عجیب و غریب است که فشار خود را در گردن و شانه ها در راه آنها به معنای.

و تحقیقات نشان می دهد که کودکان شبکیه در معرض خطر بیشتر نور آبی آسیب از بزرگسالان پس از لنزهای خود را جذب کمتر کوتاه-طول موج نور از بزرگسالان لنز خواهد بود. این به این معنی است که بیشتر نور آبی می شود به یک کودک شبکیه چشم از آن یک فرد بزرگسال است و آنها به خصوص در معرض خطر.

این است که چرا ضروری است که هنگامی که بچه های خود را با استفاده از صفحه نمایش برای مدرسه و یا هر چیز دیگری ؟ آنها نیاز به استفاده از آبی-نور مسدود کردن عینک مانند این.

مرتبط: چرا معاینه چشم بسیار مهم است برای کودک شما

در هیچ شرایط نامشخص آموزش از راه دور از طریق کامپیوتر قرص و دستگاه های حمل پتانسیل قابل توجهی برای چشم و سیستم بینایی آسیب برساند. دکتر برایس به ما می گوید که ما در یک 3 بعدی دنیا و فرزندان ما باید درگیر در 3 بعدی یادگیری به عنوان آنجا که آنها می توانند.

چگونه برای جلوگیری از ویژوال استرس آسیب

پس چه هستند شما را به انجام ؟ بچه های خود را ممکن است مجبور به استفاده از صفحه نمایش به فراموش مدرسه در حال حاضر و پیش بینی نشده در آینده. چگونه شما می توانید به حداقل رساندن خطر و صدمه به فرزند خود چشم در این زمان از صفحه نمایش-وابستگی مانند ما هرگز دیده می شود ؟

دکتر Applebaum است چند پیشنهاد:

 • مطمئن شوید که کودکان خود را در حال نشستن بر روی صندلی که اجازه دهید خود را سر پا نشستن صاف بر روی زمین و پاهای خود را در یک زاویه 90 درجه. بیش از حد اغلب این به این معنی میز آشپزخانه خود را بیش از حد بالا است ارگونومی صحبت بنابراین استفاده از مدفوع/جعبه/هر آنچه که شما می توانید سعی کنید برای رسیدن به این موقعیت است.
 • اگر بچه های خود را در حال خواندن و یا تماشای یک صفحه نمایش و سعی کنید به آنها را انجام دهد به طوری که در یک فاصله است که برابر است با طول بازوی خود را از آرنج به وسط بند انگشت. این است که شناخته شده به عنوان هارمون فاصله و باید آنها را فشار کمتر است.
 • مطمئن شوید که آنها در حال چرخش سر خود را زمانی که آنها در حال تماشای یک صفحه نمایش. این به این معنی است که شما نمی خواهید آنها را به استفاده از یک کامپیوتر و یا قرص اگر آنها در حال دروغ گفتن در بازگشت خود و یا معده خود را و بله…ما می دانیم که این ممکن است دشوار برای به اجرا درآوردن اما این فوق العاده مهم است.
 • مطمئن شوید که مانیتور خود را/صفحه نمایش دستگاه است که به اندازه کافی روشن است. اجازه ندهید که آنها هر گونه بیشتر از آنها در حال حاضر ممکن است.
 • کار خود را از دوره های کوتاه تر. بله ما می دانیم به این معنی ممکن است کمتر بهره وری را برای شما اما ما قول می دهم آن را برای خود خوب است. باید آنها را مکرر می شکند اگر آنها در حال استفاده از کامپیوتر و یا قرص خود را گسترده و مطمئن شوید که آنها پس از قانون 20-20-20. این به این معنی که برای هر 20 دقیقه از زمان روی صفحه نمایش اطمینان حاصل شود آنها به دنبال دور در چیزی حداقل 20 فوت دور و حداقل به مدت 20 ثانیه.
 • اگر شما می توانید فونت در صفحه نمایش خود را انجام دهید. سعی کنید فونت کمتر از 14 نقطه برای کمتر زور زدن.
 • را متضاد محیطی محرک. این به این معنی به حذف مواد یا ورودی که مربوط به کار است. بنابراین هیچ موسیقی در حالی که انجام ریاضی خود را آنلاین. کمتر آنها را به فرایند خود را بهتر سیستم حسی است.
 • دکتر برایس تنش متعادل و نور کافی در اتاق و در میز به عنوان محوری. اگر وجود دارد کاهش نور یا حساسیت به نور در اتاق وجود دارد یک اثر کاهش دید محیطی حساسیت.
 • استفاده به عنوان یک مانیتور بزرگ به عنوان امکان پذیر است. ما می دانیم که برای بسیاری از ما پرتاب به فاصله/آموزش آنلاین به این معنی که گوشی خود را. سعی کنید به استفاده از به ندرت ممکن است.
 • اجازه ندهید که کودکان خود را نشستن نزدیک تر از 6-8 از تلویزیون است.
 • مطمئن شوید که زمان در خارج از منزل برابر با (یا در حالت ایده آل به گفته دکتر برایس بیش) زمان صرف شده بر روی صفحه نمایش. اگر در خارج از منزل ممکن نیست حداقل تشویق صفحه نمایش-رایگان فعالیت های است که تشویق به عادات خوب, رشد حرکتی و عملکرد اجرایی ساختمان مهارت.

مربوط به: صفحه نمایش-هفته رایگان است مارس 18-24!

ما با هم یک لیست از برخی از فعالیت های مورد علاقه بازی ها و پازل است که صفحه نمایش-رایگان و که ارائه مقدار زیادی از صفحه نمایش-رایگان بازی سرگرم کننده و تعامل. بسیاری از این کمک به آموزش کودکان خود تن از مهارت های مهم–تفکر انتقادی و استدلال حل مشکل منطق و درشت-مهارت های حرکتی و بیشتر. مهم ترین چیز این است که آنها روی صفحه نمایش-رایگان و جذاب, که بدان معنی است که فرزند شما می خواهید به آنها را انتخاب کنید بیش از صفحه نمایش زمانی که آنها انتخاب کرده اند. با توجه به بسیاری از فرزندان ما باید برای استفاده از صفحه نمایش برای مدرسه ؟ ما می خواهید تعداد زیادی از صفحه نمایش-گزینه های رایگان برای کمک به آنها را پر کنید و بقیه عمر خود را در قرنطینه زمان.

صفحه نمایش-رایگان بازی سرگرم کننده برای تمام خانواده

 • Cinemood پروژکتور: خوب خوب…پس اگر شما باید انجام دهید صفحه نمایش وجود دارد امن تر راه برای انجام آن است! این Cinemood خواهد اجازه دهید خانواده خود را کشف پارک های ملی کهکشان و بیشتر و بله…هیچ صفحه نمایش. Cinemood یک پروژکتور است که می آید از قبل با سرگرم کننده و بازی های تعاملی محتوا و توانایی به تماشای NetFlix/یوتیوب با خانواده در یک مقدار دقیق تر در راه است. زیرا این پروژکتور هیچ صفحه بدون نور آبی و هیچ نگرانی در مورد نیاز به را انتخاب کنید آنلاین مدرسه یا خانواده فیلم شب برای محافظت از خانواده خود را ،

 • Hand2Mind آهن ربا : Hand2Mind باعث می شود تن آموزشی و سرگرم کننده منابع برای مدارس homeschoolers و در حال حاضر quaran دانش آموزان و ما عاشق این آهنربا مجموعه. وجود 9 آزمایش و 20 آزمایشگاه واقعی ابزار است که تشویق خواهد کرد بچه های خود را به دانشمندان. و ما دوست دارم که Hand2ind راه اندازی کرده است آموزش خود را در خانه پلت فرم های پر شده با زمان واقعی محتوای ایجاد شده توسط در-کارکنان و مربیان است. آنها را فراهم ریاضی و سواد محتوا که برای ما در خانه زبان آموزان.
 • پازل (پازل). خوب, بنابراین شما نمی توانید به رفتن به پاریس در حال حاضر اما با پازل رونزبرگر, شما می توانید بسیاری از مکان! پازل در حال راه های زیادی برای خانواده خود را برای تقویت پردازش بصری و مهارت با هم و از آن لذت ببرید در این فرآیند است.
 • سنگ مرمر اجرا می شود. سنگ مرمر اجرا می شود مانند این از Gravitrax فوق العاده سرد (و صفحه نمایش-رایگان) راه برای انفجار و ایجاد تفکر انتقادی و مهارت حل مسأله. هر بار که کودک شما نقش آنها می تواند ایجاد مسیرهای جدید و این بدان معناست که وجود دارد بی پایان (و صفحه-کمتر) سرگرم کننده در حالی که برای.
 • Minecraft سازندگان و Biomes: می خواهم فوتبال خود را به طرفداران خود را ثابت و بدون صفحه نمایش? در اینجا شما بروید! Minecraft سازندگان و Biomes است یک راه عالی برای لذت بردن از فوتبال روی صفحه نمایش و آن را می سازد انواع مهارت عالی در حالی که بچه های خود را بازی.

 • نینجا تنبلها بازی در فضای باز: خوب که نمی خواهید به بازی خود را بسیار خود را مانع شود ؟ اگر شما از درختان و فضای این ارائه می دهد بی پایان بازی خارج فرصت است که بچه های خود را اجرا خواهد کرد به تمام طول روز طولانی است.
 • سگ جنایات: این تک بازیکن بازی منطق است که بارهای سرگرم کننده برای بچه ها و هر بازی یک چالش جدید! صفحه نمایش-رایگان سرگرمی که آنها می توانند به طور مستقل و جدی است. ما نمی توانیم به اندازه کافی فقیر لوبیا!
 • زندگانی ساز ضبط و پخش مجموعه: این باور نکردنی ساختمان مجموعه ای از محبوب زندگانی است یک راه عالی برای خواهر و برادر با هم کار کنند و صفحه نمایش-رایگان برای بارهای سرگرم کننده. آنها را قرار داده و این کمی شگفت انگیز ربات با هم و سپس منتظر giggles به عنوان آنها در حال ضبط خود را.
 • iPlay iLearn بولینگ مجموعه: یک راه بسیار خوبی برای توسعه خوب-موتور ناخالص-موتور و پایه ریاضی و هماهنگی مهارت های!
 • قورباغه های کیت: این یک بازی سرگرم کننده است که whacky قوانین و عواقب و ما دوست دارم که آنها ساخته شده مسئولانه و پایدار. آنها همچنین باید یک عمر تضمین کند.
 • آه من تنبل: این است که سرگرم کننده برای تمام خانواده و طول می کشد فقط 15 دقیقه یا بیشتر به بازی. یک راه عالی برای ایجاد پیوند و ارائه یک استراحت برای صفحه نمایش زمان است.
 • عاقلانه الک, خانواده, چیزهای بی اهمیت بازی: یکی دیگر از بازی سرگرم کننده برای تمام خانواده; این خانواده, چیزهای بی اهمیت است که دارای دو سطح از چیزهای بی اهمیت بسیار جوان و مسن تر می توانید با هم بازی.

بدیهی است که اینها فقط تعداد کمی از راه های مورد علاقه ما به صرف زمان و بدون نیاز به توسل به صفحه نمایش و تن بیشتر وجود دارد در بازار است.

مهم ترین چیز این است که شما متوجه پتانسیل آسیب به فرزندان خود چشم و شما همچنان به گمراه در کنار احتیاط می آید بیش از حد به صفحه نمایش زمان است.

ما آرزو می کنم ما می تواند یکی از این نشریات است که می گوید: “از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید” (و ما گاهی اوقات!), اما وقتی که می آید به فرزندان خود چشم و پردازش بصری و حسی سیستم ؟ ما می خواهیم شما را به حقیقت را می دانم.

زمانی که ما بهتر می دانیم ما می توانیم بهتر انجام دهید و mamas, ما درک می کنیم شما را به انجام آنچه شما باید انجام دهید. اما هنگامی که شما باید گزینه ای را برای بچه های خود را به روی صفحه نمایش-رایگان به خصوص در جهان همه گیر? لطفا آن را.

اگر شما هر گونه سوال در مورد فرزند خود چشم/چشم انداز سیستم و یا بیشتر در تماس با رشدی چشم که گواهی شده در چشم انداز درمان و توانبخشی مانند دکتر Applebaum است. اگر شما می خواهم به خواندن و یادگیری بیشتر شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در بینایی کمک COVD و چشم انداز و یادگیری پروژه.

عکس: سام Wordley/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im