نقد و بررسی – این Voamoko PD-016PT USB -C PD3.0+QC3.0 شارژر سریع (می گویند که سه بار سریع هک می گویند آن را یک بار بدون گرفتن زبان بسته) است که مقدار زیادی از قدرت در یک بسته کوچک ارائه تا 90 وات (حداکثر ترکیب قدرت خروجی) به نگه داشتن دستگاه خود طراحی شده است.

آنچه در آن است ؟

PD-016PT (آخرت به عنوان “شارژر”) یک UBC-C و USB PD QC شارژر است که می تواند قدرت خود را به لپ تاپ و شارژ دستگاه های متعدد به طور همزمان. همه از این در یک بسته کوچکتر از یک CD مورد.

چه چیزی در جعبه ؟

شارژر همراه ساده قهوه ای جعبه همراه با یک کابل برق و یک ثبت نام / گارانتی فعال سازی بروشور.

مشخصات سخت افزاری

شارژر وزن 252 گرم و اقدامات 11.3 × 10 × 2 سانتی متر. این باعث می شود آن را کوچکتر اما سنگین تر از دو مورد CD.

شارژر قبول انواع AC ورودی: 100-240V, 50/60Hz 1.5 A.

این شارژر می تواند به ارائه حداکثر 90W از قدرت از طریق ترکیبی از

  • 87W max از طریق USB-C پورت (5V @3A 9V@3A 12 ولت@3A 15V@3A 20V@4.35A)
  • 19.5 W max از طریق هر یک از کنترل کیفیت پورت USB (3.6-6.5V@3A, 6.5-9V@2A, 9-12V@1.5A)

طراحی و امکانات

جلوی شارژر امکانات (از چپ به راست) یک شاخص قدرت (آبی) یک 87W USB-C PD پورت و USB 3.0 کیفیت پورت (یک نوع سوکت).

عقب شارژر ورزشی یک “ریش تراش بند ناف” / 8 / بی نهایت کابل برق سوکت همراه با نظارتی و I/O اطلاعات است.

طراحی کلی این است که هر دو زیبا و عملی. این یک باوهاوس الهام گرفته از طراحی زیبایی است که حتی استیو جابز می تواند درک (هر چند آن را احتمالا اصرار داشت که آن را تک و اطلاعات نظارتی در پایین مورد).

عملکرد

شارژر قرار داده شد از طریق paces خود را تأمین من لپ تاپ Dell و همسر من Thinkpad (به طور جداگانه) در حالی که همچنین شارژ متعدد ، iPads و اپل و دیگر انواع USB-دستگاه های شارژ (موش, چراغ قوه, غیره). ما قادر به قدرت یا لپ تاپ در حالی که شارژ سریع هر دو آی فون 11Max نرم افزار و اپل (2018 مدل) و شکوه کردن یک USB قابل شارژ چراغ قوه. ما نیز قادر به استفاده از شارژر به برق USB-C ایستگاه docking و خروجی به یک مانیتور خارجی و همچنین شارژ بی سیم ماوس علاوه بر دستگاه های دیگر با استفاده از docking ایستگاه پورت های اضافی.

PD-016PT به راحتی ورقه به جیب کوله پشتی و کیسه های مسنجر به همراه کابل برق و USB-C کابل برای رفتن قدرت. همسر من در حال حاضر آن را حمل به او ترجیح on-the-go شارژر (نه این که هر کسی که در حال رفتن در هر نقطه امروزه) به جای به طور منظم قدرت آجر آمد که با او Thinkpad به عنوان آن را متناسب با دنده کیسه در خارج از واترفیلد آستین لپ تاپ.

چیزی که من دوست دارم

  • ساده
  • ظریف
  • فقط کار می کند

آنچه که من می خواهم تغییر

  • دیگر طناب

افکار نهایی

PD-106PT عالی شارژر و یک ارزش بزرگ است.

قیمت: $49.99
که در آن به خرید: Amazon.com
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Voamoko.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im