بنابراین من فقط در زمان برخی از عکس های شب گذشته برای “فرست زمان پدر و مادر بالا بردن keets” پس از به روز رسانی آنها در حال پرواز در حال حاضر و به حال اول خود گردش – سپس آخرین شب سگ رفت و آجیل و من با عرض پوزش من نمی تواند از حق دور و به بررسی آنها بیدار شد من با پارس اما گاهی اوقات اتفاق می افتد – پس من رفتم به آشپزخانه به دسته طبخ برخی از غذا برای هفته و بیرون رفت و بعد…

امروز صبح من می توانم پیدا کردن 2 ما keets – پس از آن که من پیدا کردم یک مار سیاه و سفید در داخل (!) ما اجرا – اوه خدا!

بنابراین نا امید – حتی افزایش پارچه با سیمان در طبقه بنابراین مارها نمی توانند در احساس امن و در حال حاضر من احساس می کنم اجازه دهید من Guineas پس از همه. من را بررسی کنید بعد اگر وجود دارد هر سوراخ

همیشه نزدیک اجرا و اتصال از قفس به اجرا در حالی که آنها دیگران آزاد هستند اعم و فکر 1. قفس لانه مرغ خواهد کرد از قفس اگر یک مار در آمد وجود دارد و 2. من چک تمام گوشه و کنار به عنوان من معمولا برای مارها قبل از من درها را برای شب با قفس/اجرای اتصال باز دوباره – و هنوز هم!!! آن را در و رو دو از ما keets – دو تا از مرجان, بلوز, دو تا از بزرگترین ، خیلی غم انگیز است.

من مانند حیات وحش تقریبا به اندازه ما پرندگان و من فکر کردم در مورد برش ضرر من و انتشار مار اما پس از آن تصمیم گرفت در برابر آن از آنجایی که من شنیده ام آنها ارضی و من فکر کردم آن ممکن است برای دیگران و من نمی توانم اجازه دهید آنها را دوباره…

بنابراین من آن را کشته و از آن و حتی کشیده keets به عنوان شوت hopefull تلاش به آنها را ذخیره کنید اگر آنها هنوز زنده هستند اما خیلی دیر شده بود. هر سه (2 keets و 1 مار) مرده و تحویل داده شده اند به حیات وحش ما ارائه نقطه در لبه اموال خارج از حصار ما برای صاریغ و راکون و روباه.

هنوز بی حس از همه چیز و نمی توانم باور کنم که ما اجرا شده است را نجات دهد در حال حاضر. چگونه و چه زمانی این مار بزرگ در? من استفاده می شود برای لذت بردن از دیدن بزرگ سیاه و سفید مار در اطراف در اینجا به دلیل “من می دانستم که” من تا به حال انجام کار برای حفاظت از پرندگان و ما می تواند در کنار هم زندگی می کنند بدون آن که یک مشکل است. من “راه حل” بود به یک مکان امن برای Guineas و اجازه مارها را زیستگاه خود خارج ما قفس. من نیاز به دوباره فکر می کنم. این من با تعجب کمی.

پدر و مادر و دیگر Guineas نیست آن را بکشند. این اتفاق می افتد دوباره ؟ (البته من می دانم که شما فقط انجام این کار بسیار برای محافظت در برابر آن و می خواهم به احساس امن و در صلح مدتی). ما حتی یک شب نور اما آن را کمک نمی کند.

من متاسفم برای این مار بیش از حد آن فقط به دنبال یک وعده غذایی و در طبیعت بسیاری از پرندگان خورده می دانم.

پاره کردن نوزادان زیبا (و مار). این نوزادان فقط پیدا کردن خود را بال… خیلی غم انگیز است. مادر طبیعت می تواند بسیار بی رحمانه است.

(روشن : من برای اولین بار قطع مار سر به کشتن آن را به عنوان به سرعت و انسانی که ممکن است قبل از برش آن را باز کنید برای دریافت keets کردن – عکس نشان نمی دهد که)

بزرگترین دو از بین رفته اند – کوچکتر 4 هنوز با ما:

RIP_beautiful babies_1.jpg
RIP_beautiful babies_just finding their wings_3.jpg
RIP_beautiful babies_just finding their wings_4.jpg
RIP_beautiful babies_2.jpg
Snake_July2020_1.jpg
Snake_July2020_deadKeets_2.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de