من می خواهم برای شروع روز من با یک فنجان قهوه خوب و معمولا از رفتن به رختخواب پس از من مورد علاقه بزرگسالان آشامیدنی.

در بین بیداری و خواب, من لذت بردن از چت با دوستان در مورد جوجه اردک غازها بوقلمون بز و همه ما خوب دوستان پرنده. و حتی ما 4 پا خزدار دوستان!

بنابراین من فکر کردم من می خواهم شروع خود من موضوع که در آن دوستان می توانید با هم به اشتراک گذاری داستان و عکس (I love عکس!) در مورد تقریبا هر چیزی که در زندگی ما. حتی “کار واقعی” اگر ما باید. من تنها اولویت این است که برای جلوگیری از سیاست و دین. کسانی که معمولا فقط شروع به استدلال و/یا احساسات سخت و این باید لذت بخش عقب نشینی!

بنابراین…. چند چیز است که من دوست دارم: خروج از تخم!! اساسا هر چیزی که می تواند بیرون آمدن از یک تخم مرغ است. من یک بستری تخم-aholic, با هیچ تمایلی به تغییر در این نقطه است. تا کنون من تخم اردک, بوقلمون, جوجه خروس جنگی بزرگ مرغ جوجه و بلدرچین. من هم لذت بردن از یادگیری در مورد مراقبت از این حیوانات و تمام است که می رود با آن! من مانند فروش تخم و جوجه و امید به روزی بیشتر از یک کسب و کار از این چیزی است که من در عشق با کاهش یافته در طول سال گذشته یا بیشتر.

اما علاوه بر جوجه (et. al.), که طول می کشد تا مقدار زیادی از زمان در حال حاضر من نیز لذت بردن از دوخت و گلدوزي و نجاری ساختمان ها و ماشین و اسلحه, شکار, ماهیگیری, عکاسی, آشپزی باغبانی, فیلم, تلویزیون, ویندوز, لجن ناودان قورباغه میمون و سنجاب ها! فقط به نام چند چیز است. (اوه نگاه… سنجاب!)…

اوه من کجا بود ؟ من گم شدم اما هیچ چیز جدید برای کسانی که از من می دانید.

به هر حال احساس رایگان به دست و پا زدن در خارج به وسط آن نوار یا اویختن در بانک و سازمان دیده بان. فقط لطفا سعی کنید به راه رفتن بر روی آب است. آن را ممکن است جامد اما احتمالا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de