چه باید بکنید در مورد راکون?

خوب بعد از این صبح من می دانم که من کنترل از دست داده اند.من بسته تا قفس شب گذشته و به نظر نمی آید در نگاهی ب

توسط HASHTADONOH در 8 تیر 1399
خوب بعد از این صبح من می دانم که من کنترل از دست داده اند.

من بسته تا قفس شب گذشته و به نظر نمی آید در نگاهی به سر دفعات مشاهده شده است. امروز صبح وقتی که من آن را باز کرد تا دوباره تنها تعداد کمی از پرندگان مبهوت ، وجود دارد تنها در حدود 8 پرندگان چپ. من آنجا ایستاده بود زبانم بند آمده برای چند دقیقه تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است. سپس به من نگاه کرد و دیدم نیم دیگر از گله در حال اجرا در سراسر از پیشامد طرف از اموال که در آن guineas تغذیه و راکون زندگی می کنند. من در زمان یک سر تعداد و من پایین یکی دیگر از 2 یا 3 پرندگان. #2 rooster یکی از دست داده است. ظاهرا rooster #2 در زمان نصف گله را به گینه کنار نمی آوردن دختران در شب هنگام.

آلفا Rooster بسیار زیبا با رنگ قرمز روشن شانه های پهن و سینه و ران و اما او کاملا بی فایده است. او prances در اطراف crowing و بازیگری مانند او را در اتهام اما وقتی که می آید به مواجهه با ضایعات او squawks و اجرا می شود. او می داند که او کسی است که قرار است برای محافظت از گله از مزاحمان اما او فقط به مرغ. (عفو جناس) من فکر نمی کنم من برای به دست آوردن بسیاری از تخم بارور از او. دیگر roosters من تماشا کرده ام در حال حاضر به نبرد مرگ برای محافظت از خود ، من حتی او را تماشا اجرا از عصبانی مرغ. از دست دادن rooster #2 بود و یکی از بزرگ. من می شده اند بهتر است از دست رفتن آلفا خروس. من امیدوارم که من می توانم برخی از تخم خروس از او را قبل از او از بین می رود.

بعد از این همه من به اطراف نگاه کرد و دوباره و مجددا کل تصویر بزرگتر. که در آن من واقع شده قفس من ساخته شده به نظر می رسید در نقطه مناسب با ایده از اجازه دادن به جوجه من دامنه رایگان. در حال حاضر که من رو به این امکان نیاز به محدود کردن آنها به یک مخلوق غیر قابل تسخیر اجرای مرغ, من نمی توانستم برداشت بیشتر مشکل ساز محل. قفس است نه 8 پرنده در قفس آن 8 ft. 8 ft. پیاده روی در ساختمان که در آن من می تواند همچنین نوزادان جدید-تخم بنابراین من دیگر باید به پرورش مرغ در خانه. (من نمی توانم باور چقدر شوره و گرد و غبار آنها را تولید.) این 8ft x 8ft قفس وزن حداقل 3/4 از یک تن و من قصد ندارم به آن حرکت می کند با من Kubota.

پس باز محدوده است که هنوز این طرح و من در حال حاضر به نبرد من نگرش در محل. من برداشت 22 riffle با دامنه و لود کردن کلیپ. من در حال حاضر آماده برای نبرد برای بازپس گرفتن اموال من از enamy کسانی تروریستی راکون است. من ملاقات من 9/11.

p.s. من خریداری یک کیسه از مواد غذایی از وزارت امور خارجه. من گربه نر بود و خرناس در آن است و به نظر می رسد مانند آن. به طوری که خواهد بود که گربه را دوباره پر کردن زمانی که خود را در کیسه های فعلی استفاده می شود و راکون خواهد رفت یک راه یا دیگری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب