آنچه شما می توانید انجام دهید برای کودک شما اضطراب در طول COVID-19

COVID-19 تبدیل جهان ما کاملا وارونه است. زندگی به عنوان ما آن را می دانستند به طور چشمگیری تغییر کرده و زندگ

توسط HASHTADONOH در 25 فروردین 1399

How to help your child's anxiety during COVID-19

COVID-19 تبدیل جهان ما کاملا وارونه است. زندگی به عنوان ما آن را می دانستند به طور چشمگیری تغییر کرده و زندگی رفتن به جلو احتمالا هرگز همان خواهد بود. اگر چه آن را یک تغییر بزرگ برای بسیاری از والدین فرزندان ما شده اند تا حد زیادی متاثر از آن ، فرزند شما ممکن است برگزاری نمایشگاه برخی از اضطراب در طول COVID-19. در اینجا آنچه به دنبال و چگونه شما می تواند کمک کند.

جهان نگاه نمی کند همان است که آن را چند ماه پیش. بچه های ما در حال رفتن به مدرسه دیگر. آنها مجاز نیست به بازی با دوستان رفتن به محله زمین بازی و یا حتی برچسب همراه با مامان و بابا برای اجرای errands. آنها با شنیدن کلماتی مانند "اجتماعی فاصله" و "مرگ و مير" به طور مداوم. حتی با اکثر والدین مراقب باشند که سعی کنید برای جلوگیری از فرزندان خود را از تماشای اخبار و یا شنیدن به روز رسانی در coronavirus هر کودکی می داند که زندگی های مختلف از آن استفاده می شود. برای برخی از کودکان است که می تواند باعث اضطراب و ترس و عاطفی گفتمان.

مرتبط با: 8 چیزهایی که شما نیاز به انجام در حال حاضر برای مبارزه با COVID-19

کودکان در نمایشگاه احساس اضطراب در بسیاری از راه های مختلف و تا حد زیادی بستگی به سن و رشد و نمو سطح. برای کودکان, اضطراب می تواند گاهی اوقات به نمایش گذاشته و با مشکلات رفتاری مانند شلاق و یا خشم. برای برخی از, آن ممکن است به معنی افزایش نیاز به محبت و یا حمایت عاطفی است. برخی از کودکان ممکن است مشکلات خواب و یا شروع به داشتن نگرانی در مورد ظاهر ناچیز چیز مانند یک پدر و مادر ترک خانه برای اجرای errands و یا رفتن خارج.

اضطراب در طول یک زمان پر سر و صدا مانند COVID-19 همه گیر به این معنا نیست که کودک شما یک اختلال اضطراب ، اختلال اضطراب فراگير (GAD) شایع ترین اختلال اضطرابی در کودکان و بزرگسالان اما باید آن را مداوم خارج از شرایط غیر معمول مانند در حال حاضر ما وضعیت جهانی. برخی از علائم GAD عبارتند از:

 • بی قراری
 • خستگی
 • مشکل در تمرکز
 • تحریک پذیری
 • تنش عضلانی
 • مشکلات خواب (بی خوابی)

به گفته کارشناسان GAD تشخیص داده می شود که "یک کودک باید یکی از این علائم برای مدت شش ماه یا بیشتر است و آنها باید باعث بیش از یک چیز مانند مضطرب بودن در مورد کار و مدرسه و دوستان."

فرزند شما ممکن است برگزاری نمایشگاه برخی از این علائم در طول COVID-19 pandemic, اما این بدان معنا نیست که آنها باید GAD. زندگی تغییر موقعیت می تواند باعث اضطراب در کودکان است که آیا اضطراب قبل از, اما آن را نیز می تواند باعث تشدید اضطراب در کودکان که در حال حاضر GAD یا اضطراب گرایش.

نشانههای اضطراب کودک در طول COVID-19 همه گیر

فرزند خود سلامت روحی و روانی ممکن است تحت تاثیر قرار به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. در اینجا برخی از نشانه هایی از اضطراب کودک در طول COVID-19 که شما ممکن است بخواهید به نگاه کردن به. مهم است که به نظر فرزند خود را پایه و رفتار خود را بررسی تغییر در رفتار از وجود دارد:

 • عقب رفتارهای
 • تغییر در اشتها
 • مشکل خواب
 • ناگهانی تغییرات خلق و خوی و یا نوسانات خلق و خوی
 • اطمینان به دنبال
 • نیاز فیزیکی بیشتر توجه
 • خروج
 • روان شکایات (یعنی شکایت از بیماری که هیچ یک واقعا در حال حاضر)
 • مشکل تمرکز
 • مسائل رفتاری مانند اقدام و مبارز

مرتبط: کودک شما می تواند نوشتن نامه برای کسانی که در COVID-19 انزوا: در اینجا چگونه!

چگونه به کودک خود کمک کنید اضطراب در طول COVID-19

اگر فرزند شما برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از اضطراب در طول COVID-19 آن را به طور کلی نمی توان به کار گرفته شده همان راه به عنوان اگر کودک شما به GAD و یا دیگر نگران گرایش در زندگی روزمره خود را. در اینجا چند راه پدر و مادر می تواند کمک به کودکان برای مقابله با اضطراب در طول COVID-19 pandemic:

 • ایجاد یک فضای امن: در این مورد صفحه اصلی است که شما و فرزند خود فضای امن. سعی کنید به منظور محدود کردن بحث در مورد این بیماری همه گیر و هرج و مرج در جهان خارج از خانه خود را در حالی که کودکان خود را در حال حاضر. به آنها یادآوری کنید که به شما داده شده یک هدیه به صرف زمان با هم و پیدا کردن فعالیت های سرگرم کننده است که شما ممکن است در غیر این صورت انجام می شود اگر زندگی بود و هنوز هم همان است.
 • به فرزند خود یادآوری کنید آن را خوب به اضطراب: به اشتراک گذاری احساسات خود را در مورد این بیماری همه گیر با آنها بیش از حد. اجازه دهید آنها را می دانیم که زندگی در حال حاضر متفاوت است و آن را خوب بود نگران ناشناخته است.
 • این به پایان خواهد رسید: آنها اطمینان خاطر بدهید که اگر چه همه چیز متفاوت هستند در حال حاضر که آن را به پایان خواهد رسید و آنها قادر خواهد بود به بازی با دوستان رفتن به مدرسه و بازدید از زمین بازی.
 • با آنها صحبت کنید: کودکان بزرگتر ممکن است نیاز به برخی از زمان برای به اشتراک گذاشتن احساسات و افکار خود را. آنها را به یک فرصت برای باز کردن و بحث در مورد چگونه آنها احساس و آنچه را که آنها در حال تفکر است.
 • بازی, نوشتن یا خواندن از طریق آن: برخی از کودکان فقط نیاز به می دانم چرا – چرا ما در خانه های ما به همین دلیل آنها نمی تواند رفتن به زمین بازی و به همین دلیل آنها نمی توانند به دیدن دوستان خود را. این تصویری است که یک راه عالی برای نشان دادن کودکان چگونه این ویروس کار می کند و چگونه ماندن در منزل یک اقدام مهم است.
 • مجموعه روال: بسیاری از کودکان رشد در روال و ساختار. دانستن "چه می آید بعدی" است که اغلب به راحتی. تنظیم یک برنامه روزانه بنابراین کودک شما کمی بیشتر ساختار و راحتی در طول روز خود را یک راه عالی برای سرکوب احساسات اضطراب.
 • صرف زمان بیشتری را با هم: کودکان ممکن است برگزاری نمایشگاه کمی بیشتر نیازهای فیزیکی بیش از حد معمول. اگر چه شما ممکن است "لمس کردن" از ثابت فیزیکی حضور تمام اعضای خانواده خود را سعی کنید به صرف وقت با کیفیت با هم بازی کردن و تماشای فیلم و یا رفتن برای پیاده روی با هم.
 • صبور باشید: رفتار فرزند شما ممکن است تغییر کرده است در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. اگر آنها اقدام کردن در خواب, خواب کمتر یا بازیگری بیشتر clingy یا نیازمند سعی کنید به بیمار باقی می ماند و به یاد داشته باشید که آنها با داشتن یک زمان سخت جدا کردن صندلی احساسات خود را.

این COVID-19 همه گیر اتحادش را تغییر زندگی ما به طور چشمگیری و این چیزی است که ما کودکان را به یاد داشته باشید بازگو و برای بقیه زندگی خود را. کودک شما اضطراب در طول COVID-19 است که احتمالا به طور موقت و این زمان بسیار خوبی برای دیدار با فرزندان خود در نیازهای عاطفی و قوی تر ایجاد پیوند عاطفی با آنها است.

Lauren Lomsdale
لورن Lomsdale
لورن Lomsdale مادر از سه دختران کوچک عاشق همه چیز و تناسب اندام و مشتاق یوگی. شما می توانید پیدا کردن او راه رفتن در امتداد ساحل و یا در میان مسیرهای پیاده روی در اطراف خانه و یا کاوش جدید کافی شاپ. او یک همسر نظامی و سردبیر روزانه مادر و نظامی و همچنین به عنوان یکی از نیمی از یوتیوب اواز #TheDependas.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب