what you need to know about COVID-19 and pregnancyآن را اجتناب ناپذیر سوال: چگونه COVID-19 تحت تاثیر قرار مادران باردار و نوزادان?

شانس هستند اگر شما حامله هستید و شما هرگز فکر نمی کردم در مورد آنچه شما می خواهم در یک جهان همه گیر.

ما شما را سرزنش نیست.

COVID-19 توسط تکان دادن کل جهان و زور زدن ما سیستم بهداشت و درمان در راه ما هرگز دیده می شود. ما پزشکان در حال تحت فشار قرار دادند به محدودیت آنها هرگز خواب آنها خواهد بود و همه ما تعجب که چگونه این تاثیر می گذارد ما به عنوان افراد و جامعه جهانی.

اما بچه ها هنوز در حال به دنیا آمد. و نیاز زنان باردار و نوزادان تازه هنوز هم نیاز به آمده در بالا از اولویت لیست به عنوان کارشناسان فقط آشنایی کافی با این ویروس و اثرات آن بر زنان باردار یا نوزادان خود را. دکتر نیل شاه استاد زنان و زایمان و باروری زیست شناسی در دانشکده پزشکی هاروارد. در مصاحبه با یاهو امور مالی او گفت که هر چند ما مطمئن نیستید که چگونه این ویروس بر زنان باردار و نوزادان و خطر است که تبدیل شدن آنها به شدت بیمار نیست و به احتمال زیاد آن است که هنوز هم یک مسئله است.

به عنوان این است که بارداری در این سن به طور کلی. خانواده سالم هنوز هم نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض معمول اواسط همسر/دکتر pre-natal چک یکسان نیست و تحویل اتاق ها بسیار متفاوت است. بیشتر homebirths از همیشه اتفاق می افتد بله…اما ما همیشه حمایت برای mamas قادر به هر تولد طرح آنها می خواستند. COVID-19 ساخت است که بسیار دشوار است.

چه شما نیاز به دانستن در مورد COVID-19 و بارداری ؟

چند چیز واقعا. مهمتر از همه شما می خواهید برای به حداقل رساندن خطر عفونت به بهترین توانایی خود را. بررسی خود را با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و از آنها بخواهید آنچه آنها می خواهند شما را به انجام. بسیاری از آنها خوب با telehealth بازديد و ممکن است شما خود را پیگیری وزن و فشار خون و حتی قند خون خود را. اگر شما نیاز به سونوگرافی و یا labwork ممکن است از شما خواسته به انجام این کار در یک زمان و یا فقط در یک صورت فوری به سادگی به خود را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض عفونت خطرات.

COVID-19 نیز ممکن است مراقبت های دوران بارداری به چه طبیعی بسیاری فکر نوین گراش در حال حاضر در حال انجام است که محدودیت های دوران بارداری قرار ملاقات. اگر شما در حال کم خطر در وهله اول شما به احتمال زیاد خواهد شد خوب با این. بالاتر خطر در زنان, مانند, مسن, مامان و یا کسانی که مبتلا به دیابت و یا تقسیم عددی بر مضرب ممکن است نیاز بیشتر در فرد مخاطب است اما نه لزوما به عنوان بدن ما باور نکردنی و بسیار می تواند انجام شود از طریق پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است. به خاطر سپردن است که بیمارستان ها ممکن است understaffed اگر پزشک یا ماما به شما اجازه می دانم که او نمی تواند انجام یک روال انتصاب شانس هستند که هنوز هم درست است.

محققان در حال حاضر به دنبال در چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد مادران تاثیر می گذارد جدید نوزادان تاثیر می گذارد شیر و چگونه شیر مادر ممکن است برای حفاظت از نوزادان. تحقیقات طول می کشد زمان به بعد معتبر است و یکی از چیزهایی که این همه گیر داده نشده است, و ما بسیار در رابطه دانش و قدرت است.

مرتبط با: 8 چیزهایی که شما نیاز به انجام در حال حاضر برای مبارزه با COVID-19

که گفت:, CDC هنوز هم توصیه به مادران پرستار نوزادان خود را به عنوان همه ما می دانیم علم دوباره و دوباره ثابت می کند, مزایای شیر مادر در برابر بیماری و در تقویت ایمنی. اینکه آیا یا نه شما پرستار کودک خود را اگر شما در حال مثبت برای این ویروس خواهد شد تا به شما و دکتر خود و رک و پوست کنده این ویروس حتی کارشناسان در هر دو طرف حصار با توجه به چنین دانش کمی در حال حاضر.

وقتی که می آید به کار و تحویل ؟ فقط به یاد داشته باشید که در بیمارستان ها در حال انجام بهترین آنها می توانند. ترین زایمان مادران داده می شود گزینه ای را از یک تولد با شریک زندگی–که متاسفانه بسیاری از ایرانی ها خواسته بودن به انتخاب بین همسر/شریک زندگی/قابل توجه دیگر و doula یا ماما. راه وجود دارد که شما ماما هنوز هم می تواند بخشی از تجربه خود را هر چند–در نظر گرفتن تکنولوژی مانند Facetime و یا زوم و یا حتی خوب قدیمی از مد افتاده تلفن به ماما یا doula با شما. نه مطلوب اما این روز های مختلف برای اطمینان حاصل کنید.

و پس از شما با توجه به تولد? واقعیت غم انگیز این است که اجتماعی فاصله و انزوا مواجه هستیم را پس از زایمان بسیار مشکل تر است و شما نیاز به حمایت شما می توانید دریافت کنید. برنامه ریزی برای خود قرنطینه در خانه با یک کمی خود را. در واقع این زمان مناسب به نظر دروغ گفتن-به عنوان تقریبا همه چیز در زندگی در حال حاضر است همه در این راه. مردم (پاکسازی و) آوردن همه چیز را به شما و فقط به صرف زمان شما می توانید با شما و کودک. بله این غم پدربزرگ و مادربزرگ در حال رفتن به ملاقات و خوش آمد می گوید برای یک بیت اما به یاد داشته باشید…این شکننده است زمان برای آنها (و برای خود کودک) پس از آن مهم تر در حال حاضر به محدود کردن تماس با شما و کودک باید با هر کسی خارج از خانواده و اعضای.

مرتبط با: بچهداری را باید دارا برای, طبیعی, پزشکی, کابینت

که گفت…اقامت در تماس با دوستان و خانواده خود را از طریق روش های دیگر است. شما به احتمال زیاد به تجربه بلوز نوزاد به هر حال…داشتن فرزند خود را در وسط یک بیماری همه گیر? قطعا شایسته نیاز به حمایت اضافی. زندگی خود را به تازگی تغییر کرده و در جهان کاملا جدید است. رسیدن به مردم, چت تصویری و یا متنی با آنها. جشن این زندگی جدید است. تصاویر را به یاد داشته باشید این زمان. بحث خود را به doula/ماما در مورد نحوه کمک به جلوگیری از زايمان و اگر شما احساس می کنید علائم افسردگی پس از زايمان حتما به تماس با ارائه دهندگان خود را برای کمک به. در حال حاضر بیش از همیشه مهم است برای شما را به دانستن آن نشانه ها برای شریک زندگی خود را بدانید و به دنبال آنها را به عنوان به خوبی. وجود دارد بسیاری از telehealth روانی منابع گزینه با توجه به COVID-19 بنابراین استفاده از آنها را!

هنگامی که این می گذرد و از آن خواهد شد در این زمان از زندگی خود را هرگز فراموش نخواهد شد. آن را به احتمال زیاد به نظر می رسد هیچ چیز مانند شما آن را برنامه ریزی شده خواهد و یا می تواند. به یاد داشته باشید که آن را خوب به غمگین و زیان از تجربه است که شما ممکن است. آنها معتبر و آگاه بودن از آنها و مبارزه با آنها را در شما قوی تر خواهد ساخت ،

و نگه داشتن خرناس که شیرین سر نوزاد. آن را سحر و جادو!

عکس: میا استودیو/شاتر

Lori Ennis
لری انیس

لری انیس زندگی بهترین خود را در هر کجا که زندگی دریایی سپاه می فرستد و او (شوهر)! در حال حاضر تماس مریلند صفحه اصلی خود را همراه با 9 سال لوقا و دو سردستهزنان خواننده اپرا لابرادور رتریور مخلوط لیلی و لوسی لری با افتخار می پوشد خود اعطا “ظروف سرباز یا مسافر داغ” تاج به طور منظم. لری دارای درجه در ارتباطات, روانشناسی و آموزش و پرورش او صرف روز نوشتن برای چندین نشریه که نزدیک و عزیز را به قلب او. بیشتر او خرج می کند و هر روز سپاسگزارم برای بهترین عنوان در جهان—”مامان.” او یکی خوشحال و خدا را شکر گال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im