آنچه شما نیاز به دانستن در مورد دندان درآوردن و بهترین بچه Teethers

که اولین دندان...وجود دارد هیچ چیز مانند آن! به جز برش آن است و پس از آن ؟ اغلب وجود دارد هیچ چیز مانند آن ، پ

توسط HASHTADONOH در 28 فروردین 1399

It's important to pay attention to a few things when looking for the best baby teethersکه اولین دندان...وجود دارد هیچ چیز مانند آن!

به جز برش آن است و پس از آن ؟ اغلب وجود دارد هیچ چیز مانند آن ، پیدا کردن بهترین بچه teethers ضروری است وقتی که می آید به دندان درآوردن است. آنها می تواند و یا شکستن تمام دندان درآوردن تجربه و با توجه به آنها در حال رفتن مستقیم به دهان از ما لحظهای ، این مهم است که ما مطمئن شوید که teethers فرزندان ما در حال استفاده هستند و کاملا برای آنها امن است.

آنچه می رود به دندان درآوردن ؟

شاید سوال بهتر این است که چه نمی کند رفتن به دندان درآوردن ؟

کودک شما دندان های توسعه در دوران جنینی آغاز می شود به عنوان او در حال توسعه است. درست در 5-7 هفته بارداری, اولین جوانه (اغلب به عنوان شیر جوانه) نوزاد دندان شروع به نظر می رسد در نوزاد فک. هنگامی که نوزاد متولد شده است آنها به طور معمول باید یک مجموعه کامل از 20 دندانهای شيری; 10 در فک بالا و 10 در فک پایین. این دندانهای شيری و یا آنچه ما تماس بگیرید 'دندان های کودک' پنهان در کودک شما لثه. گاهی اوقات نوزادان به دنیا می آیند به دنبال به عنوان اگر آنها در مورد به قطع یک دندان. آنچه را که شما به احتمال زیاد دیدن که نوزاد خود را شیر دندان های نزدیک به خط لثه اما نوزادان به طور معمول نمی شود و در واقع برش دندان تا زمانی که آنها بین 4 تا 7 ماه. در موقعیت های نادر نوزادان متولد شده با برخی از دندان ها در حال حاضر قطع شده است. اینها به نام natal دندان و آنها رخ می دهد در حدود 1 از هر 2000 تولد زنده است.

کودک شما دندان تشکیل شده از دندان, دندان نیش, دندان پرمولر و مولر. این دندان ها دندان های جلویی شما در پیدا کردن خود را بالا و فک پایین. این گرد هم می آیند مانند قیچی برای برش مواد غذایی به عنوان آنها شروع به جامدات و آنهایی که در پایین به طور معمول کسانی که برای اولین بار شایان ستایش آنهایی که شما را ببینید peeking!

کانین در حال تیز دندان در دو طرف دندان و آنها نیز به پاره مواد غذایی است. کودک شما دندان پرمولر هستند تملق آنهایی که به سمت عقب است که سطوح مسطح برای له کردن مواد غذایی خود را و مولر هستند آنهایی که بزرگتر در عقب است که باید بزرگ فضاهای تخت برای خرد کردن مواد غذایی.

این مهم است به یاد داشته باشید که هنگامی که ما در حال صحبت کردن در دندان درآوردن واقعا رويش دندان است که ما در حال صحبت کردن در مورد.

زیرچشمی نگاه کردن-A-Boo طریق لثه: ما دیدن دندان!

دندان درآوردن واقعا دندان فوران از طریق آدامس خطوط. و هر چند به طور معمول کودکان شروع به زود دندان در حدود 4 ماه از زمان آن طول می کشد برای هر کودک دندان به فوران است که واقعا وابسته به کودک است. اولین فرزند خود را ممکن است teethe زود در حالی که خواهر و برادر او منتظر می ماند تا در سال اول می رود و حتی پاپ ، واقعا وجود دارد هیچ قافیه یا دلیل برای زمانی که یک کودک شروع به دندان درآوردن هر چند بسیاری از دندانپزشکان بر این باور است که دیدن شیر جوانه دندان های نزدیک به gumline در اوایل ممکن است به معنی زود هنگام دندان درآوردن است. هنوز هم به عنوان یک قاعده کلی نوزادان شروع بی مهارت های خود را برای سرازیر شدن آب دهان و همه چیز را در دید حدود 5-6 ماه و شروع به در آوردن آن دندان به نور است.

مرتبط با: سکس با مامان واقعی مشاوره: هنر دندان درآوردن

دندان همیشه نمی فوران در همان الگوی یا نه. در حالی که آن را مشترک برای دو دندان جلو در پایین برای اولین بار گاهی اوقات شما ببینید تصادفی سگ دندان موسیقی پاپ برای اولین بار. به طور متوسط شما می توانید انتظار برای دیدن نوزاد خود را برای اولین بار دو دندان جلو (پایین) در حدود 6-10 ماه و خود را بالا دندان های جلو در اطراف 8-13 ماه. خود جانبی دندان (دندان در هر دو طرف از خود 'مقابل' دندان') به طور معمول در اطراف 8-16 ماه بیش از حد و آن را به طور معمول مجموعه ای پایین میآید که قبل از بالا. در اطراف 13-19 ماه زمانی است که شما به طور معمول می توانید انتظار برای دیدن یک کودک را بالا و پایین دندانهای پرمولر–این به طور معمول خود را به نام 'یک سال مولر.' سپس در اطراف 16-23 ماه خود را سگ دندان (علاوه بر خود جانبی دندان) شروع به ساختن ظاهر خود را. در نهایت حدود 25-33 ماه آنها '2-سال مولر - شروع به نشان می دهد و کودک شما باید خود را به مجموعه ای کامل از دندانهای شيری در زمان آنها 3 سال.

آنها شکستن! چه مدت طول خواهد این تاریخ و زمان آخرین ؟

علائم دندان درآوردن را به طور معمول قبل از برش از یک دندان. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک کودک است "دندان درآوردن" برای همیشه آن را واقعا بیشتر است که خود را کمی جوانه های در حال حرکت در gumline آماده به ظاهر خود را. فرایند واقعی از دندان درآوردن و یا دندان فوران به طور معمول اجرا می شود بین 4-9 روز. این شامل چند روز قبل از واقعی اولیه فوران به قرار گرفتن در معرض.

زمانی که بچه ها در حال تجربه درد و ناراحتی ناشی از دندان درآوردن آنها در حال برخورد با آدامس آماده سازی برای دندان به طریق آمده است. آدامس سلول های در حال جدا شدن و عقب کشیدن به طوری که دندان جدید می توانید حرکت به سمت خط لثه و از طریق و هنگامی که این اتفاق می افتد و باکتری ها و میکروسکوپی از مواد غذایی می تواند به لثه است. این جایی است که شما ممکن است التهاب و قرمزی و تورم یا حتی عفونت و گاهی اوقات. گاهی اوقات شما حتی ممکن است دیدن یک جیب مایع که شبیه به یک خون تاول که در آن یک فوران دندان مورد آمده است. و این درست است که برخی از دندان 'برش' آسان تر از دیگران است. یکی از دلایل 1 سال و 2 سال مولر به نظر می رسد به طوری وحشتناک است که بر خلاف خود ثنايای دوستان آنها نسبتا مسطح و نمی تواند خود را به راحتی.

به عنوان دندان برش آن را نیز آسان برای باکتری ها و مواد غذایی سپرده به ملتهب کمی آدامس فلپ است که قورت دادن یک دندان جدید, و است که می تواند باعث احساس ناراحتی در دندان درآوردن نیز هست.

چیزی که به یاد داشته باشید زمانی که می آید به دندان درآوردن و چه مدت طول می خواهد این واقعیت است که بسیاری از دندان های این فوران با هم همپوشانی دارند. این ممکن است به نظر می رسد مانند فرزند خود شده است, دندان درآوردن, برای همیشه, اما به یاد داشته باشید که آنها در حال کار بر روی 20 دندان از طریق آینده در کمی بیش از 2.5 سال و یا گرفتن. ما وعده نمی کند آن را برای همیشه لطفا برای آخرین, اگر چه, و به طور معمول به غیر از برخی از مولر به عنوان سن آنها یک بار کامل اولیه دندان های در حال فوران بالغ دندان درد نکنه به همان اندازه برش را از طریق.

چه علائم دندان درآوردن و چگونه می توانم درمان درد ؟

وجود دارد مقدار زیادی از فکر کردن در مورد چه چیزی است و نمی درگیر با دندان درآوردن است. به عنوان مثال بسیاری از پزشکان به شما خواهد گفت که یک تب است کمی برای انجام با دندان درآوردن و هر چیزی بیش از 100.4 ممکن است معنی آنها خوب نیست. آنها این ویژگی به کودک شما شروع به از دست دادن برخی از آنتی بادی ها شما او را از طریق شیر مادر به عنوان آنها را با این فرض که اکثر mamas توقف پرستاری در 6 ماه. که گفت:, دیگران مانند دکتر سیرز باور کودک خود را در واقع ممکن است نشان می دهد یک تب به 101 هنگام دندان درآوردن بنابراین بهترین قاعده کلی برای دندان درآوردن علائم است که به توجه نزدیک به همه کودک خود را نشانه.

علاوه بر این هنگامی که کودک شما دندان درآوردن, شما به احتمال زیاد زیر مراجعه کنید:

 • ایراد گیری به دندان در حال حرکت است به جلو و عقب در gumline
 • تورم لثه
 • سرازیر شدن آب دهان
 • بیشتر سرازیر شدن آب دهان
 • آیا ما به ذکر سرازیر شدن آب دهان?
 • قرمزی و التهاب در اطراف محل دندان برش
 • کمی خارش در اطراف دهان او به دلیل سرازیر شدن آب دهان
 • جویدن/gumming در دست/هر چیزی که آنها می توانید
 • مالش خود گونه و یا گوش زمانی که مولر می آیند از طریق

برخی از mamas می گویند آنهایی که کمی خود را دریافت آبریزش بینی و اسهال و دماهای بالاتر و خارش در بدن و نه فقط در اطراف دهان. دوباره, شما همیشه باید با پزشک خود را اگر شما احساس می کنید کودک شما دارای علائم مانند این به مطمئن شوید که وجود دارد نه چیز دیگری زمینه ای.

وقتی که می آید برای درمان دندان درد وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید. مهمتر از همه شما می خواهم به نگه داشتن لثه نوزاد خود را تمیز. تمیز لیف حمام جوشانده و سپس سرد می شود به شما کمک خواهد کرد کاهش مواد غذایی ساخت و باکتری ها در اطراف خط لثه و این مهم است که برای شروع به مسواک زدن کودک دندان به عنوان به زودی به عنوان شما می بینید یکی از اولین پاپ از طریق. پوسیدگی می تواند رخ دهد و دوم آنها از طریق و شما می خواهید برای شروع به گرفتن به عادت خوب مسواک زدن را در کودک دندان دو بار در روز. برخی از مورد علاقه ما خمیر دندان در حال جک 'N' جیل و ردموند.

برای مدیریت درد شما همچنین می توانید خود را کمی ماساژ لثه با پشت یک قاشق سرد یا لیف حمام سرد. شما می توانید اجازه دهید آنها را در یک هوای سرد/منجمد لیف حمام بیش از حد, اما ما می خواهم پیشنهاد آلی پارچه یا یکی که حداقل پردازش اگر شما انجام دهد. سرد کمک می کند تا کاهش التهاب در لثه, اما شما می خواهید به مراقب باشید به استفاده از چیزی بیش از حد سرد برای مدت طولانی در خود حساس کمی لثه.

متعددی وجود دارد که غیر سمی و هومیوپاتی درمان دندان درآوردن در دسترس بیش از حد و ما همیشه از طرفداران بزرگ از کهربا به عنوان یک ضد درد طبیعی. ما هم دوست دارم با قرار دادن تکه های میوه و سبزیجات در مش teether و انجماد آنها. کودک به بی حس او لثه و لذت طعم و مزه با برخی از تغذیه بیش از حد.

مرتبط با: من دندان درآوردن کودک? همه طبیعی دندان درآوردن راه حل

چه هستند مزایای استفاده از بهترین بچه Teethers?

پس از درآوردن اجتناب ناپذیر است بخشی از زندگی ما و بخش مهمی از خود را رشد و نمو کودک شما می خواهید می شود قادر به کمک به آنها را از طریق دندان درآوردن برای مسافت های طولانی. به همین دلیل بهترین بچه teethers ضروری است. آنها می تواند اثر ورزش که یکی از کوچک خود را می تواند حفظ کند و مسائل را از دهان او و آنها نیز می تواند کمک به تسکین آن درد لثه. آن را در خود تمایل طبیعی برای تسکین درد, منبع, به طوری که آنها در حال رفتن به gumming و جویدن هر آنچه که آنها می توانید پیدا کنید.

نه به ذکر است برخی از بهترین بچه teethers کمک خواهد کرد فرزند خود را ملاقات نقاط عطف رشد. تکان دادن و بتواند و برای رسیدن به موارد همه بخشی از رشد کودک خود را. برای رسیدن به خود teethers و آوردن آنها را به دهان خود را نیز به آنها کمک می کند کار خود را بصری-مهارت های حرکتی و همچنین هماهنگی دست و چشم.

آنچه به دنبال در بهترین بچه Teethers

آنچه به دنبال در یک teether کودک بسیار آسان است. چه به دنبال ؟ که کل داستان متفاوت است.

اسباب بازی های دندان ساخته شده از برخی از چیزهای خطرناک, با وجود اینکه ساخته شده برای رفتن در دهان کودک خود را. بله این درست است. برخی از بچه teethers هنوز BPA, فتالات, لاتکس, پی وی سی یا وینیل به عنوان ماده. باور کنید یا نه برخی حتی کادميوم و سرب و آنتیموان, فلزات که کودک شما (و یا هر انسانی) نیاز ندارد.

 • فتالات لزوما ذکر شده به عنوان یک فتالات بر روی اسباب بازی را بسته است. آنها احتمالا پنهان به عنوان یک پرفیوم, عطر یا عطر. آنها اغلب به اضافه وینیل و کمک به ایجاد آیتم قابل انعطاف تر و انعطاف پذیر برای کودک به پیچ و تاب و به نوبه خود و آدامس. آنها شناخته شده هورمون disrupters و در حالی که بسیاری از آنها توقف تدریجی آنها, مراقب باشید زمانی که به دنبال در teethers.
 • وینیل و پی وی سی نیز به طور گسترده ای مورد استفاده در teethers زیرا آنها کمک به ایجاد یک ماده نرم و قابل انعطاف تر. فکر می کنم از مواد سنتی لاستیک ducky ساخته شده است–آن را نرم و قابل انعطاف به دلیل پی وی سی و یا وینیل به احتمال زیاد و بسیاری از بچه teethers هنوز در حال ساخته شده با این مواد. فقط بگو "نه!"
 • لاتکس, یکی دیگر از مواد رایج برای teethers. لاتکس می تواند حساسیت زا است و نشان داده شده است که گاهی اوقات می تواند آلوده به نیتروسامین. این مواد سرطان زا, بنابراین اگر شما می توانید دور ماندن از لاتکس, شما باید.
 • رنگ و لکه ها یا خوش شانس هستند هیچ-gos. فقط وجود دارد هیچ دلیلی برای استفاده از آنها را زمانی که شما می توانید با استفاده از آب و یا گیاهی یا رنگهای آلی. چوبی teethers عالی هستند اما آنها نیاز به هیچ رنگ یا لکه لاک است که می تواند تراشه و سمی به کودک سیستم.

علاوه بر این, ما می خواهم به هشدار می دهند که شما باید با احتیاط از teethers ساخته شده در چین. بسیاری از نقاشی teethers که در چین ساخته شده (بسیاری از آنها) ممکن است حاوی سرب و پلاستیک و احتمالا حتی فتالات. آن را فقط بهترین را امتحان کنید و جلوگیری از آنها را مگر اینکه آنها شناخته شده و مورد اعتماد آلی نام تجاری.

بنابراین در حال حاضر که شما می دانید آنچه نباید اجازه دهید کودک شما باید آنچه شما باید به دنبال در بهترین بچه teethers? فروم ما mamas و کارشناسان صنعت همه موافق در چند چیز اساسی که فوق العاده هستند:

 • چوبی teethers باور نکردنی هستند. اما مطمئن شوید که چوب های پایدار و مسئولانه منابع. پهن برگان هستند اما وجود دارد برخی از شگفت انگیز غیر سمی teethers که با استفاده از لاستیک از اصلاح درختان و آنها بیش از حد بزرگ. مطمئن شوید که شما تماشای پوشش رنگ و لکه ها. نکته جالب در مورد چوب teethers است که چوب طبیعی دارای خواص ضد میکروبی! و فکر می کنم در مورد آن...چرا شما فکر می کنم بسیاری از كربس باید علائم دندان در بالای راه آهن? چوب بسیار قوی و با دوام انتخاب برای نوزاد است.
 • 100% لاستیک طبیعی است که باید باشد لاستیکی ممکن است مخلوط با لاتکس و یا دیگر مواد که خوب نیست برای نوزاد است.
 • مواد غذایی سیلیکون درجه است که یکی دیگر از جایگزین امن و تفاوت وجود دارد بین سیلیکون و سیلیکون مواد غذایی درجه.
 • 100% پنبه آلی teethers عالی هستند بیش از حد و به طور معمول قابل شستشو در لباس های شسته شده خود را.
 • فولاد ضد زنگ است یکی دیگر از راه منحصر به فرد برای کمک به تسکین کودک لثه و استفاده می شود در بسیاری از بهترین بچه teethers.

بهترین بچه Teethers برای یک کمی شما را در لبخند بزرگ

BooginHead Bandana Teether ماهیگیریBooginHead bibs act as some of the best baby teethers

عشق ما با شرکت های بزرگ backstory و این یکی از دلایل ما عاشق BooginHead Bandana Teether Bibs! BooginHead آغاز شده بود مادر مجرد ساری دیویدسون است. ساری پسر مبتلا به اوتیسم است و او نا امید شده بود که او نمی تواند نگه داشتن پسرش sippy جام از همیشه در حال سقوط است. او اختراع SippiGrip و بقیه بود HERstory به عنوان او در حال غرق حرفه ای شرکت خود را برای ساخت BooginHead. این teether bibs ساخته شده با مواد غذایی سیلیکون درجه نکته و آنها کاملا مناسب در اطراف خود کودک را کمی گردن به طوری که او همیشه می توانید آن را دریافت کنید (و با رشد 2-ضربه محکم و ناگهانی بسته شدن ویژگی). آنها شایان ستایش و کاربردی و ما را دوست دارم!

فروشگاه اینجا

مرتبط: این زن متعلق به کسب و کار زرق و برق دار دنده برای مهد کودک خود را


HABA محکم ستاره

HABA است دیگر, پاک, شرکت, ما, عشق و این مواد غذایی سیلیکون درجه محکم ستاره بزرگ برای mouthing, بتواند و برگزاری. می توان آن را در یخچال به برخی از آن سرد و بیحس کننده قدرت و دستگیره و بافت در سطوح عالی برای سیستم های حسی خود را و تجربه!

فروشگاه اینجا


کوچک چشمک Teether اسباب بازی

این teethers بسیار سرگرم کننده هستند! آنها ساخته شده با مواد غذایی سیلیکون درجه و آنها baby's first دوستان (که او را دوست دارد به جویدن در حال حاضر و پس از آن)! آنها نرم و بافت تا نوزاد لثه ها را تحریک و آنها طراحی شده است برای گرفتن به راحتی به کمک به ترویج آن دست به دهان هماهنگی ما می خواهم برای دیدن به عنوان تبدیل شدن آنها خواران. مکش پایه عالی برای پخش پس از آن فقط یک teether آن را یک اسباب بازی و آنها آسان برای تمیز کردن یا با دست یا در ماشین ظرفشویی.

فروشگاه اینجا


طرح اسباب بازی, دندان درآوردن کلید

ما عشق ورزیدن همه چیز را برنامه ریزی ، خود شرکت تمام ماموریت بر اساس اطراف پایدار و مراقبت از محیط زیست است. چوب در این کلاسیک teether کلید می آید از مواد شیمیایی رایگان اصلاح rubberwood درختان. هر گونه رنگدانه های مورد استفاده برای رنگ آمیزی هستند آلی آب بر اساس رنگ و هر اسباب بازی است که می آید از طرح اسباب بازی یک اسباب بازی شما می توانید اعتماد و تصویب و برای نسل های.

صحبت از کلید ما عاشق این چرخش کلید teethers! بنیانگذار انگیزه بود توسط خود کودکان و نوجوانان تمایل به بازی با کلید های مورد علاقه بچه ها. او نمی خواست او را در معرض سموم و هنگامی که او رفت و در جستجو به صورت غیر سمی, ابزار جنسی, کلیدهای ؟ او چیزی است که او در بر داشت قابل قبول برای پسر او (یا او). بنابراین او تصمیم گرفت که از او می دانستم زنگ بود امن و غیر سمی جایگزین برای آب بطری های نگهداری مواد غذایی, فنجان غذای و بیشتر ؟ بنابراین می تواند کلید بود! Kleynimals غیر سمی هستند از فولاد ضد زنگ و ما عشق کریستن تعهد به مسئولیت اجتماعی است. او تولید کننده در ایالات متحده و پشتیبانی از سه سازمان های غیر انتفاعی از طریق درآمد حاصل از Kleynimals.

به مدت 20 سال تحت نیل داده است نوزادان, پاک, آلی, مسئولانه منابع و ساخته شده با نمایشگاه-شیوه های تجارت موارد کودک. جانیس مسعود یک مادر با یک پس زمینه در طراحی مد و تولید می خواست بهتر برای نوزاد. نیست که همیشه در راه است ؟ ما می خواهیم بهتر برای ما بچه ها! همه محصولات ساخته شده پایدار و اخلاقی با مشارکت جوامع محلی که در آن این ساخته شده به عنوان یک اولویت است. تحت نیل به بازگشت به زنان در روستاها به عنوان آنها یاد بگیرند که برای ایجاد و تولید این فوق العاده نرم teethers. آنها ساخته شده با 100% مصر پنبه آلی که GOTS خبره و ساخته شده در یک نمایشگاه در مزرعه ای در مصر است. وجود دارد هیچ AZO رنگ BPA), شعله, برم, رایحه, پی وی سی, سرب یا فرمالدئید و آنها فوق العاده راحت برای نوزاد گرفتن.

عکس: اوکسانا Kuzmina

ما متعهد به پیدا کردن تحقیق و معرفی بهترین محصولات. ما کسب و کمیسیون از خرید شما را با استفاده از خرده فروشی لینک ها در محصول ما. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این کار می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im