چه زمانی می توانم از دست دادن حرارت لامپ? باید وجود داشته باشد یکی دیگر از منبع نور ؟

من دیده ام چند مختلف طول می کشد در این بنابراین من فقط فکر آنچه در افکار خود بودند ، من واقعا قدردانی از همه راهنمایی ها و دانش در اینجا!

ما 6 BO جوجه که همه حدود 3 هفته شاید چند روز بیش از. در ابتدا ما به حرارت لامپ نگه داشتن اندیشه در حدود 90-95 درجه, و من می خواهم به عنوان خوانده شده که هر هفته شما باید در آن حرکت می کند تا به کاهش دما 5 درجه است. ما تلاش کردیم که برای انجام این کار, اما با مجموعه ما آن را سخت تر به حرکت آن را هر بیشتر. آن در حال حاضر نگه داشتن اندیشه در حدود 85 درجه یا بیشتر. این اندیشه در ما به پایان رسید زیرزمین که در آن باقی می ماند در حدود 70-ish درجه شاید کمی chillier.
ما جوجه های در حال پخش را واقعا خوب است کمی بیشتر در پشت تر از دیگران است.
من به عنوان خوانده شده برخی از مردم سوئیچ از یک لامپ حرارتی لامپ برای یک لامپ معمولی پس از آن ایجاد حرارت کمتر….? من هم بخوانید که نور قرمز از حرارت لامپ را نگه می دارد آنها را از چیدن در هر یک از دیگر…من نمی خواهم که به یک موضوع یا نه.
من می خواهم آنها را به خارج از قفس/اجرا در 2 هفته آینده با آن کامل خواهد شد و این آب و هوا خواهد بود تا در 70s در طول روز و بالا 50-60s در شب. (به علاوه آنها قطعا گرفتن بیش از حد بزرگ برای اندیشه.)

من فقط تعجب:
A.) چه زمانی می توانم خاموش کردن لامپ حرارتی? و من چگونه می توانم در مورد آن برود ؟ رفتن از 85 به 70-ish مناسبی تغییر…بیش از حد, بیش از حد سریع ؟ نگه داشتن در تلاش برای بالا بردن حرارت لامپ? (این سخت تر و سخت انجام دهید همانطور که اشاره کردم.) سوئیچ های مختلف لامپ?
ب) ما خاموش کردن همه چراغ در شب اما ترک حرارت لامپ در, بدیهی است. من خوانده ام جوجه ها به خوبی انجام نمی در تاریکی کامل اما زمانی که آنها به قفس آنها را در تاریکی کامل…چگونه می توانم کمک به انتقال? با اندیشه نور در آنها همیشه نور است. حدود 3 روز پیش ما با خاموش کردن لامپ حرارتی حدود 20 دقیقه برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد…البته آنها freaked خارج اما پس از آن نشسته اند با هم و چشم خود را بسته و به خواب. است در ازدحام یک چیز بد است ؟ بیش از حد سرد با هیچ منبع گرما در 70 درجه زیرزمین ؟ (ما آن را پشت در و هر کس فورا از خواب بیدار شد و رفت و در مورد کسب و کار خود را.)

اساسا من فقط نمی خواهید دچار روان زخم کردن آنها را و می خواهید به سوئیچ را از اندیشه به قفس به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است. من دوست دارم به از دست دادن اندیشه نور اگر ممکن است اما حفظ خواهد شد با استفاده از در صورت لزوم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>