که در آن به خرید حیوانات

چرا من باید اتخاذ یک طوطی به جای خرید یک?چندین دلیل خوب برای اتخاذ یک پرنده به جای خرید یک. اول آن را درست انج

توسط HASHTADONOH در 20 اردیبهشت 1399
چرا من باید اتخاذ یک طوطی به جای خرید یک?
چندین دلیل خوب برای اتخاذ یک پرنده به جای خرید یک. اول آن را درست انجام دهید به دلیل تجاری پرورش عملیات بازار با سیل حیوان خانگی عجیب و غریب پرندگان بسیاری از آنها در نهایت در گروه های نجات زمانی که مصرف کنندگان متوجه پیچیدگی از مراقبت از این حیوانات است. اگر شما خرید یک طوطی از هر یک از فروشگاه حیوان خانگی و یا مادر آن را به سادگی باعث می شود مشکل را بدتر می کند. با اتخاذ به جای خرید یک طوطی به شما کمک کند کاهش تقاضا است که درایوهای تجاری پرورش حیوان خانگی پرندگان.

اگر شما خرید یک طوطی شما احتمالا نمی خواهد که یک معامله بزرگ از پشتیبانی اگر شما سوالی در مورد پرنده شما رفتار یا مراقبت بیشتر پایین خط. در مقابل, معتبر طوطی گروه های نجات را فراهم می کند که پشتیبانی ارائه مشاوره و منابع به عنوان شما و پرنده جدید خود تنظیم به زندگی با هم.

چقدر فراموش طوطی هزینه ؟
یکی دیگر از دلایل خوبی برای اتخاذ به جای خرید یک طوطی است که شما به احتمال زیاد خواهید به صرف مقدار زیادی پول کمتر است. یک طوطی می تواند هزینه صدها یا هزاران دلار بسته به نوع گونه. اتخاذ یک طوطی هزینه های قابل ملاحظه ای کمتر خواهد شد و شما باید رضایت از دانستن اینکه شما باید یک زندگی را نجات داد.

قبل از اتخاذ یک طوطی چه هستند برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید?
این پرندگان باهوش و حساس و کنجکاو حیوانات, اما زندگی با آنها و مراقبت از آنها را به درستی می تواند خیلی بیشتر به چالش کشیدن از مردم تصور است. اگر شما در حال فکر کردن در مورد گرفتن یک حیوان خانگی عجیب و غریب پرنده زیر را در نظر بگیرید:

پرندگان و حتی آنهایی پرورش در اسارت هستند و نه حیوانات اهلی. حیوانات اهلی مانند گربه ها و سگ های تربیت شده برای صدها سال زندگی در مراقبت از انسان و متمایز از اجداد وحشی خود را. پرندگان معمولا نگهداری به عنوان حیوانات خانگی متفاوت وحشی خود را بستگان آنها به گونه های بومی از کشورهای دیگر است.
شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که بیش از 350 گونه از طوطی ها شناسایی شده اند و هر گونه رفتارهای متمایز و خاص نیاز به در مورد مراقبت. بنابراین قبل از اینکه شما اتخاذ یک طوطی شما نیاز به آموزش خود را در مورد ویژگی ها و نیازهای گونه های شما را انتخاب کنید.
طوطی ها شده اند در مقایسه با انسان, کودکان از لحاظ عاطفی و اجتماعی زندگی می کند که بدان معنی است که آنها نیاز به مقدار زیادی از تعامل روزانه با مردم و/یا دیگر پرندگان است. اگر این نیاز نیست رعایت آنها به راحتی می توانید توسعه مشکلات رفتاری مانند feather plucking.
همه طوطی ها دارای عمر طولانی دهانه. بسته به گونه آنها ممکن است زندگی می کنند 20 تا 50 سال و در بعضی از گونه ها زندگی می کنند طولانی تر از آن است. مراقبت از یک پرنده است که اغلب مسئولیت مادام العمر. خرید باکسر توله سگ آنلاین
طوطی پر سر و صدا هستند. Vocalizing از طریق squawking و غوغای یک طوطی را راه برقراری ارتباط است. همچنین شما باید بدانید که همه طوطی ها در حال صحبت کردن در پرندگان است. در حالی که همه طوطی ها آوازی نه همه آنها به بحث یادگیری را انتخاب کنید و یا به صحبت.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داشتن یک طوطی خواندن طوطی تصویب ملاحظات.

طوطی تصویب و سازمان امداد و نجات
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتخاذ یک پرنده و برای پیدا کردن یک معتبر طوطی نجات سازمان از آن برای اتخاذ تماس طوطی باغ در بهترین دوستان شما و یا بازدید مرغی رفاه ائتلاف.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن