نرخ بیمه در نوسان است. این یک واقعیت زندگی است. اما ما که آن را هنوز هم می تواند یک کمی خسته کننده به شاهد افزایش قیمت زمانی که شما حداقل انتظار یک. به همین دلیل ما اینجا هستیم برای کمک به بلند کردن حجاب و انجام بهترین های ما به توضیح چند دلایل چرا شما ممکن است نرخ تغییر کرده است.

اساسا مفهوم بیمه ساخته شده است در به اشتراک گذاشته خطر است. افزایش در ادعای تمایل به تحت تاثیر قرار تمام رانندگان است. همه شرکت های بیمه از جمله ما در فیل با استفاده از تعدادی از عوامل خود را تعیین سیاست های خودکار و چه مقدار از آنها هزینه کرده اند. بسیاری از عوامل هستند که بر اساس وقایع زندگی خود را—شاید شما به تازگی خریداری یک ماشین جدید و یا شما اضافه شدن یک عضو جدید خانواده برای سیاست خود را.

متاسفانه برخی از عوامل فراتر از محدودیت های خود را از کنترل است. برای مثال سنبله در رانندگان پر کردن خودکار ادعا بیمه در منطقه خود را می تواند منجر به یک جهش در هزینه. یا حجم خالص از رانندگان در جاده ها و اجتناب ناپذیر در افزایش تصادفات و مرگ و میر—می تواند منجر به افزایش نیز هست.

اجازه دهید به بررسی چند دلیل:

وسیله نقلیه خود را(بازدید کنندگان)

انواع مختلف خودرو هزینه های مختلف مقدار کمی از پول برای بیمه است. هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. اتومبیل های جدیدتر برای مثال در حال لود شده با آخرین ویژگی های ایمنی برای نگه داشتن هزینه های پایین است. اتومبیل های قدیمی تر از سوی دیگر هستند از نظر آماری بیشتر در معرض ابتلا به مکانیک شکست. به علاوه مردم بیشتر شما را در سیاست خود را بیشتر از آن هزینه خواهد شد برای حفظ همه بیمه شده است.

به نظر می رسد واضح است ؟ شاید. اما لازم به ذکر است که هیچ دو اتومبیل—یا درایور—یکسان هستند. (آره. این زمان به بحث در مورد پسر نوجوان خود را که متصلب تا چند بلیط سرعت.) به فکر خرید یک ماشین جدید ؟ اجازه دهید ما می دانیم اگر شما در حال خرید در اطراف برای دیدن چگونه است که در مدل جدید خود را تحت تاثیر قرار های فعلی است. به طور مشابه ما تماس بگیرید اگر شما در حال اضافه کردن یک درایور جدید برای سیاست خود را.

محل سکونت خود را

آیا شما تا به حال نقل مکان به یک خانه جدید و متوجه تغییر در نرخ خود را? چرا که شرکت های بیمه با استفاده از کد پستی به تعیین نرخ بر اساس عواملی مانند حوادث و سرقت و خرابکاری و بیشتر. حتی اگر شما حرکت به یک بخش جدید از شهر فقط چند بلوک دور اگر شما آدرس پستی مختلف کد منطقه شما ممکن است متوجه یک تغییر است.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که سیاست نیز از ایالتی به ایالت متفاوت است. با توجه به این لیست میشیگان و مین ترین و کم هزینه متحده بود. چرا بیمه توسط دولت متفاوت است شما بپرسید ؟ دوباره عوامل متعددی وجود دارد در بازی. هر ایالت های مختلف مسئولیت حداقل مورد نیاز, هزینه های زندگی و تراکم جمعیت. و به دلیل نیازهای متفاوت برای هر یک از رانندگان در سمت چپ با متفاوت هزینه های سیاست.

محیط زیست خود را

آن را ممکن است همیشه احساس نمایشگاه, اما نرخ نیست همیشه محور فردی خود را انتخاب کند. چه خبر است در اطراف شما—خود را, محل, محیط زیست, بازار تاثیر می توانید نرخ خود را. شما ممکن است یک کامل رانندگی رکورد, اما هنوز هم وجود دارد دیگر رانندگان در جاده ها است. شما ممکن است احتیاط اضافی برای پر کردن دور اتومبیل خود را, اما همیشه نمی توقف نمیتوانیم. چه این حالات نشان می دهد ؟ که در زندگی اتفاق می افتد. اما شما همچنین ممکن است زندگی می کنند در یک منطقه در معرض خطر بالا. متاسفانه در معرض خطر بالاتر به معنی نرخ بالاتر—و متعاقب آن تغییر در سیاست خود را.

برخی از محیط های طبیعی هستند و ریسک بیش از دیگران به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مناطق بیشتر در معرض ابتلا به آب و هوای نامساعد و یا بلایای طبیعی. اگر شما زندگی می کنند در یک محل است که تجارب مکرر گردباد و طوفان یا سیل و ما باید به پیش بینی یک ارتباط بی نیاز به صرف پول بیشتر برای پوشش خسارت وارده به ماشین خود را. این به این معنی (شما حدس زده آن) نرخ های بالاتر برای شما.

فن آوری های جدید

تکنولوژی خودرو است که بدون شک بهبود است. بسیاری از اتومبیل در حال حاضر استاندارد با بهبود دولت از هنر ویژگی های ایمنی است که خالص مثبت برای رانندگان است. جای تعجب این بهبود در فن آوری در واقع می تواند اثر منفی بر نرخ بیمه خود را.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک ترکیب متناقض و بهبود تکنولوژی در واقع می تواند منجر به افزایش هزینه های تعمیر. در حالی که دولت از هنر و تکنولوژی قطعا باعث می شود تجربه رانندگی امن تر و قابل اعتماد تر از بسیاری از رایانه های سنسور دوربین های دیجیتال و دیگر زنگ ها و سوت می تواند گران قیمت برای حفظ و جایگزین. و بالاتر هزینه های تعمیر در نتیجه نرخ های بالاتر در سراسر هیئت مدیره برای تمام رانندگان است.

در فیل ما می دانیم که زندگی می تواند تغییر کند.

گاهی اوقات این تحولات خارج از کنترل شما است. به همین دلیل ما بهترین های ما به شما رای به عنوان سفارشی برای زندگی خود را به عنوان امکان پذیر است. هیچ یک عامل برای توضیح تغییر در همه رای دادن. دلایل در شار—درست مثل جهان اطراف ما. اما این مسئولیت ما را برای نظارت بر نرخ و نوسانات بازار و تنظیم سیاست های ما در سراسر زندگی خود را.

در فیل ما مطمئن شوید که ما به عنوان صادقانه به عنوان ممکن است با قیمت گذاری ما. چون ما actuaries به طور مداوم نظارت بر الگوریتم های ما قادر به ایجاد تغییرات به عنوان مسائل رول در. ما با شناسایی موقعیت های که در آن ما در آسیا سیاست ها و تغییرات را به شما ارائه با نرخ عادلانه.

نیاز به کمک به تعیین چرا شما رای تغییر کرده است ؟ می خواهید بدانید که اگر یک رویداد آینده در زندگی خود ممکن است شما را تحت تاثیر قرار ، چت یکی از نمایندگان ما برای شروع گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im