به همین دلیل است که در حال حاضر بهترین زمان تا کنون برای پیوستن به یک CSA ؟

جامعه-حمایت کشاورزی است مهم تر از همیشه این روزها به عنوان COVID-19 تهدید زندگی روزانه و normalcies از فقط در

توسط HASHTADONOH در 2 اردیبهشت 1399

Now Is The Best time to join a CSAجامعه-حمایت کشاورزی است مهم تر از همیشه این روزها به عنوان COVID-19 تهدید زندگی روزانه و normalcies از فقط در مورد همه چیز–از جمله مواد غذایی زنجیره ای و عرضه است. فقط چه CSA و به همین دلیل است که در حال حاضر بهترین زمان تا کنون برای پیوستن به یکی ؟

جامعه-حمایت کشاورزی (CSA) است که یک همکاری کشاورزان محلی بودن خود را پشتیبانی کنند. روند مزایای خانواده هایی که می خواهید تمیز و سالم میوه و سبزیجات تازه در حالی که آن را پشتیبانی نمک از زمین ما: کشاورزان که کمک به نگه داشتن مواد غذایی در جدول است.

هنگامی که شما بخشی از یک CSA شما در حال خرید سهام از مزارع محلی' نعمت برای خانواده خود را. شما پرداخت جلوتر از زمان به عنوان آنها با انجام کاشت در حال رشد و برداشت محصول برای شما. علاوه بر این, آنها را تحویل بیش از حد گاهی اوقات خود را به درب جلو.

مرتبط با: ساخت بسیاری از وعده های غذایی در طول COVID-19

به عنوان COVID-19 آفت تقریبا کل جهان CSA مزارع در حال دیدن فوق العاده ای را افزایش می دهد, عضویت در اشتراک است. COVID-19 تعطیلی کسب و کار را ترک کرده اند و بسیاری از مزارع به ویژه آنهایی که به طور معمول به فروش مواد غذایی و یا سرگرمی های صنایع مبارزه به دلیل وجود سادگی نبود هر گونه تقاضا. شما به احتمال زیاد دیده می شود فیلم یا خواندن در مورد کشاورزان به دور از بسیار است که به هدر می رود از آنجا که تقاضا به طور چشمگیری کاهش یافته است. این دلخراش برای بسیاری از دلایل مختلف.

اما با گزینه ای را برای فروش در حال حاضر به طور مستقیم به مصرف کنندگان به عنوان بخشی از یک CSA, بسیاری از در حال دیدن waitlists برای اشتراک به عنوان کشاورزان تعادل این محور جدید و مورد علاقه. و این یک چیز بسیار خوب است.

یکی از مزایای بسیاری از CSA عضو است که شما را وادار به تولید تازه و پرورشی کالا بدون نیاز به دسترسی عمومی فروشگاه های مواد غذایی و یا بازار. در حال حاضر به دلیل یک بیماری همه گیر مردم واقعا با توجه به جایی که مواد غذایی خود را از می آید و هیچ گونه نگرانی در مورد پایداری در زمان کمبود روی چیزهایی که بسیاری از هرگز فکر می کنم ما می تواند از. بیشتر به عنوان ما در حال رفتن را به همان اندازه پخت و پز خانه تبدیل به یک راه برای کنار آمدن و به مراقبت از خودمان و مانند CSAs می تواند ارائه راهنمایی های ارزشمند. بسیاری از ارائه کالاهای خود را با دستور العمل ها و پیشنهادات دیگر به استفاده از محصولات خود را در راه خانواده به طور متوسط ممکن است هرگز حتی فکر. برای مثال CSA به کدام خانواده تعلق دارد Chesapeake Farmery, LLC قرار دادن باور نکردنی بوفالو بال ' دستور غذا را با استفاده از گل کلم ما به تازگی دریافت کرده و ما رو!

ارسال شده توسط Chesapeake Farmery, LLC در دوشنبه 13 آوریل سال 2020

و با توجه به وجود دارد ممکن است در سراسر کشور کمبود گوشت در آستان ما در حال حاضر بهترین زمان برای شروع prepping برای چگونه رژیم غذایی خود می تواند شامل میوه ها و سبزیجات خوشمزه.

مرتبط: خوردن محلی بهتر است حتی برای خود بودجه

نه به ذکر است این زمان بسیار خوبی برای شما و تمام خانواده خود را به یادگیری بیشتر در مورد مواد غذایی محلی منابع و چقدر مهم نگه داشتن کشاورزان محلی ما شناور است و در طول این بی سابقه بار. علاوه بر این, آن زمان باور نکردنی برای یادگیری در مورد چگونه غذاهای گیاهی را می توانید در ادامه به ما کمک می کند با قلب, سلامت, تناسب اندام و تغذیه التهاب مزمن و بیشتر. وجود دارد بسیاری از راه های مختلف به ترکیب میوه ها و سبزیجات بیشتر به رژیم غذایی ما–ما عاشق مواد غذایی هیولا برنامه–و برای کمک به کشاورزان محلی در فرایند پیوستن به محلی خود را CSA حس می کند اما به خصوص در حال حاضر.

اگر شما در حال فکر کردن در حال حاضر ممکن است زمان به نگاه به محلی خود را CSA شما 100% درست است. شما می توانید با استفاده از این سایت برای دیدن اگر هر گونه در نزدیکی شما هستند اما اگر صادقانه به عنوان با بسیاری از چیزهایی که وزارت کشاورزی ایالات متحده قرار می دهد, آن را قطعا یک لیست جامع. وجود دارد سه CSAs در من بسیار روستایی, out-of-the-way منطقه به تنهایی و هیچ کدام ذکر شده است. این لیست خیلی بهتر است اما هنوز هم شما می شود عاقلانه به اطراف بپرسید در محلی خود را mama گروه و انجام یک جستجو در گوگل خود را برای CSAs در نزدیکی شما.

عکس: Yesim Sahin/شاتر

Lori Ennis
لری انیس
لری انیس زندگی بهترین خود را در هر کجا که زندگی دریایی سپاه می فرستد و او (شوهر)! در حال حاضر تماس مریلند صفحه اصلی خود را همراه با 9 سال لوقا و دو سردستهزنان خواننده اپرا لابرادور رتریور مخلوط لیلی و لوسی لری با افتخار می پوشد خود اعطا "ظروف سرباز یا مسافر داغ" تاج به طور منظم. لری دارای درجه در ارتباطات, روانشناسی و آموزش و پرورش او صرف روز نوشتن برای چندین نشریه که نزدیک و عزیز را به قلب او. بیشتر او خرج می کند و هر روز سپاسگزارم برای بهترین عنوان در جهان—"مامان." او یکی خوشحال و خدا را شکر گال!


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب