مقاله – کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) به اتفاق آرا به تصویب گسترش سیگنال های Wi-Fi شامل 6GHz طول موج. که قبلا تنها در باند 2.4 GHz و 5GHz این علائم عمده برای گسترش شبکه Wi-Fi و یک پتانسیل افزایش حدود پنج برابر پهنای باند موجود.

Wi-Fi تقاضا همچنان رو به افزایش است و از باند 2.4 GHz و 5GHz به طور فزاینده ای شلوغ باعث سیگنال درگیری و تخریب در سرعت. این 6GHz گروه خواهد بود به طور کامل در دسترس برای بدون مجوز Wi-Fi با استفاده از باز کردن یک تن از طیف قابل استفاده برای افزایش اینترنت اشیاء (IoT) دستگاه.

این جدید Wi-Fi خواهد بود به نام Wi-Fi 6E و انتظار می رود که به زندگی بعد از آن در سال 2020 با روتر و دستگاه های IoT تبدیل شدن به در دسترس است. جدید 802.11 ax استاندارد عمل در همه گروههای بین 1GHz و 6GHz بنابراین نگاه برای 802.11 ax و Wi-Fi 6E نامگذاریهای را به استفاده از جدید 6GHz طیف.

در حالی که فعلی خود را با تکنولوژی و روتر را به ادامه کار با این استاندارد جدید اما قدیمی تر 2.4 GHz و 5GHz پهنای باند یک بار دیگر همه خود را بی سیم جدید با تکنولوژی منسوخ شده است و دهکدهای از دست داد جدید که فن بوی. زمان به روز رسانی!


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im