گسترده و کم عمق قفس: ایده خوب است ؟ ایده بد?

سلام به همگیمن یک مبتدی در حال حاضر مشغول کار بر روی طراحی و برای اولین بار از قفس مرغ. شریک زندگی من و من با

توسط HASHTADONOH در 27 اردیبهشت 1399
سلام به همگی

من یک مبتدی در حال حاضر مشغول کار بر روی طراحی و برای اولین بار از قفس مرغ. شریک زندگی من و من باید 6 جوجه آمدن به خانه به ما در اواسط ماه ژوئیه. 3 bantams و 3 اندازه های استاندارد. ما در منطقه 9b شمال کالیفرنیا بنابراین هیچ برف اما ما در برابر سرما و گاه به گاه یخ. تابستان داغ با برخی از روزها در 90s.

من علاقه مند در ترکیب خورشیدی منفعل طراحی به تلاش برای تثبیت دما در قفس کمی. پایه خورشیدی منفعل اصول من می دانم که شامل انطباق طولانی ترین دیوار به صورت جنوبی با اکثریت پنجره رو به جنوب و یک برآمدگی سقف اندازه برای محافظت از کسانی که در جنوب رو به ویندوز از آفتاب مستقیم در تابستان اما اجازه می دهد تا به صورت مستقیم خورشید در فصل زمستان.

ما مارها اینجا و نگرانی در مورد خاک زهکشی در دوران ما بسیار مرطوب زمستان, بنابراین من قطعا می خواهم برای بالا بردن قفس. اما بالا بردن قفس همچنین باعث می شود چشم انداز یک پیاده روی در قفس کمی بیشتر به چالش کشیدن و ما نیز به امید اجتناب از نیاز به خزیدن به اطراف در آن وجود دارد برای تمیز کردن.

با این ایده ها در ذهن من شده است با توجه به یک قفس است که 10' گسترده اما تنها 4' ، 10' طرف های گسترده ای را در شمال/جنوب و حداقل در جنوب دیوار بزرگ cleanout درب در نظر گرفتن بسیاری از فضای دیوار به طوری که ما می توانید آن را باز کنید و تمیز بدون نیاز به خزیدن در. درب از قفس به اجرا خواهد بود در سمت شمال بنابراین من مطمئن هستم که اگر من می تواند به همان اندازه از دیوار یک cleanout درب در سمت شمال با توجه به این که مرغ' درب وجود دارد. جای شب بسر بردن نوار را به صورت موازی به 10' گسترده ای جانبی به طوری که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فضای roosting برای پرندگان و همه در یک سطح در امید به حداقل رساندن بیش از مبارزه با بالاترین جای شب بسر بردن. من می دانم که جای شب بسر بردن نوار نیز باید حداقل 18" از دیوار و 2' از بالای طبقه. جعبه لانه خواهد بود همراه یکی از 4 دیوار نزدیک به کف. من تحت این تصور که 2-3 جعبه لانه خوب خواهد بود برای یک گله از این اندازه. من همچنین می دانم که وجود دارد باید حداقل 18" از فاصله عمودی بین مرغ و تهویه قرار داده و در بالای دیوار بنابراین من بدانند که کمی بیش از 5' بلند است حداقل محدوده اگر من می خواهم به تهویه در کوتاه ترین دیوار است. پس قفس را ریخته سبک, سقف, شاید تهویه می تواند فقط در سمت های بالاتر برای حفظ دیوار کوتاه تر از ارتفاع پایین.

آیا چیزی وجود دارد که من نمی دانم که قفس ابعاد مانند این یک ایده بد? من متوجه شده ام که بسیاری از coops به نظر می رسد بیشتر مربع از این پس در مورد من وجود دارد اطلاعات دیگر من باید با توجه به.

در علاوه بر این به قفس آنها باید 25' 10' به طور کامل محصور اجرا با پلی کربنات سقف + پارچه سایه در تابستان و من به امید همچنین ساخت و یا به دست آوردن یک مرغ تراکتور در نهایت آنها را در اطراف ما 3 هکتار از فضای باز. من برنامه را در قرار دادن غذا یا آب داخل قفس فقط در اجرا. من خرید یک خودکار بسته پولت به اجازه دهید آنها را در داخل و خارج است, اما من نیز برای همیشه از خانه کار می کنند و می توانید ببینید قفس منطقه از خانه, بنابراین من می توانید مطمئن شوید که آنها را اجرا دسترسی بدون تکیه بر درب اتوماتیک.

لطفا احساس رایگان به انتخاب غیر این ایده طراحی! ما می خواهم برای شروع به خرید مواد به زودی به طوری که ما چند هفته به ساخت قبل از مرغ می رسند. من ترجیح پیدا کردن در حال حاضر در مورد مسائل قبل از ما به فرآیند ساخت و قطعا طولانی قبل از ما مرغ در واقع به خانه می آیند به ما.

با تشکر از شما!
کریستین

Screen Shot 2020-05-10 at 2.34.28 PM.png


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب