فصل زمستان پیچیده است زمان برای رانندگان است. برف و یخ آن را مشکل تر به درایو و خطر تصادف را افزایش می دهد با توجه به اتومبیل های کشویی تمام جاده ها. با در نظر گرفتن اقدامات خود را برای بهبود ایمنی در جاده ها شما در کاهش خطر حوادث و اطمینان حاصل شود که شما آماده برای سخت, شرایط آب و هوا انتظار می رود در طول ماه های زمستان. در اینجا برخی از نکات ایمنی رانندگی در زمستان برای کمک به شما امن باقی بماند حتی زمانی که شرایط دریافت خطرناک!

ماشین خود را سرویس

با توجه به ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت یا NHTSA شما می خواهید برای بررسی اتومبیل خود را قبل از فصل بد آب و هوا آغاز می شود. چک کردن لاستیک ماشین خود را ارزیابی هر گونه نشت و یا مشکلات و زمستان tune-up ها همه ابتکارات خوب به ماشین خود را آماده برای زمستان سخت آب و هوا.

پاک کردن برف و یخ کردن ماشین خود را قبل از رانندگی

عدم به طور موثر پاک کردن برف یا یخ کردن ماشین خود را قبل از اینکه شما به جاده می تواند ایجاد خطرناک رانندگی شرایط را برای شما و دیگران در جاده ها است. آن می تواند شما را مختل چشم انداز و همچنین سقوط کردن ماشین خود و ضربه زدن به اتومبیل های پشت سر شما که هر دو می تواند علت عمده حوادث است. مطمئن شوید که شما یک خوب زداینده یخ در ماشین خود را در طول ماه های زمستان و استفاده از یخ زدایی امکانات به چیز عجله همراه است.

نگه داشتن آیتم های مفید در ماشین خود را

در علاوه بر این به خوبی یخ زداینده نگه داشتن اتومبیل خود را prepped با زمستان ابزار است که کمک خواهد کرد که شما در طول روز از بارش برف سنگین. یک بیل بلوز کابل یک چراغ قوه و چراغ اضطراری یا شراره ابزارهای اضافی که مفید هستند که در مورد مشکلات ماشین. نگه داشتن شن و ماسه و یا بستر گربه در ماشین نیز کمک خواهد کرد اگر شما گیر کرده و نیاز به کشش اضافی به حرکت کنید. برای یک سفر طولانی عاقلانه اضافی را به ارمغان بیاورد آب و غذا و پتو برای اطمینان از ایمنی خود را اگر شما گیر کرده و نیاز به صبر کنید برای کمک به.

داشته باشیم در هنگام گرم شدن ماشین خود را

وجود دارد معمولا دو دلیل که چرا مردم گرم کردن اتومبیل های خود را—یکی این است که برای گرم کردن موتور و دیگر برای گرم کردن داخل به طوری که آنها لازم نیست که به یک انجماد ، اگر شما در حال اجازه دادن به ماشین خود را اجرا کنید برای گرم کردن موتور, شانس هستند که شما نمی نیاز به. مگر اینکه شما خود را یک ماشین با یک carbureted موتور اجازه دادن به ماشین خود را اجرا کنید برای گرم کردن موتور نیست که موثر است. ایالات متحده در صنعت خودرو تغییر برای تزریق سوخت به روش در 80s و 90s و آنها را گرم کردن سریع تر و کارآمد به سادگی با رانندگی اتومبیل خود را. وجود دارد, البته استثنا. اگر شما یک لایه ضخیم از یخ و برف شما نیاز به ذوب کردن با تمام معنی اجازه دهید اتومبیل خود را برای اجرای یک بیت!

اگر شما در حال اجرا اتومبیل خود را برای گرم کردن داخل, فقط مطمئن شوید که به انجام آن در یک فضای بسته مانند یک گاراژ بسته. گرم کردن خودرو در زمانی که هیچ خروجی اگزوز ممکن است با افزایش خطر مسمومیت اتفاقی. همه شما باید انجام دهید این است باز کردن درب گاراژ!

چیزی اضافی به نظر در هنگام گرم شدن ماشین خود را—شما باید همیشه برای جلوگیری از ترک آن را در حال اجرا را بدون مراقبت رها. این امر به ویژه مهم برای دوستان ما در ایندیانا و تنسی—شما پوشش داده نمی شود در صورتی که ماشین شما به سرقت رفته است هنگامی که سمت چپ به تنهایی و با کلید در سوئیچ احتراق. این چیزی است که اتفاق می افتد بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم پس لطفا مراقب باشید!

استراحت قبل از رانندگی

در حالی که آن را هرگز یک ایده خوب برای درایو زمانی که شما خسته هستید, این امر به ویژه در شرایط بد آب و هوا. آیا رانندگی وسیله نقلیه خود را اگر شما خسته هستید و یا خسته. خطرات مرتبط با رانندگی در حالی که خسته و یا خسته افزایش در شرایط بد آب و هوا. متناوبا در نظر گرفتن یک تاکسی سرویس و یا درخواست برای سوار شدن از یک همکار یا دوست.

خود را درک ترمز

دریافت استفاده می شود به استفاده از ترمز های خود را و یاد بگیرند که چگونه برای جلوگیری از قفل کردن ترمز های خود را در یخ و برف است. پیروی از قانون اساسی و بهره برداری از ترمزهای خود را به جای کوبیدن بر آنها. در حالی که اتومبیل خود را ممکن است ضد قفل ترمز ویژگی های شما نمی خواهید به تکیه بر روی این سیستم در هنگام رانندگی در جاده های یخ زده. شرایط یخی را محدود و اثربخشی سیستم کمک, بنابراین مطمئن شوید که شما تمرین به آرامی ضربه زدن به ترمز های خود را قبل از یخی, شرایط آب و هوا در رول. این عمل کمک می کند تا شما احساس می کنید برای شما ترمز و درک چگونه خودرو خود را اداره کند خود را در انواع آب و هوا.

حفظ فاصله بین دیگر وسایل نقلیه

نمی تواند نزدیک به وسایل نقلیه دیگر در بد آب و هوا. آهسته و اجازه می دهد تا مقدار زیادی از فضای بین شما و اتومبیل های دیگر. هرگز عقب اتومبیل وسایل نقلیه دیگر پس از آن ممکن است منجر به تصادف اگر به ماشین دیگر متوقف می شود به طور ناگهانی و یا به شما ضربه یخ و می تواند به توقف وسیله نقلیه خود را. انتظار برف و یخ به کاهش سرعت خود را متوقف و از پیش برنامه ریزی. توصیه می شود فاصله چهار ماشین طول شناخته شده است به کاهش خطر حوادث است.

car ride in winter

به آرامی رانندگی کنید

آهسته و وقت خود را. رانندگی به آرامی کمک خواهد کرد که لاستیک های خود را حفظ کشش بهتر در جاده ها است. همچنین کمک می کند تا به شما اقامت در کنترل وسیله نقلیه خود را و محدودیت مقدار کشویی یا لغزش در جاده ها است.

جلوگیری از کروز کنترل

اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر طولانی و یا شما با استفاده از کروز کنترل در بزرگراه در طول رفت و آمد خود را پس از تنظیم به رانندگی بدون کروز کنترل پیش از آب و هوای زمستان. کروز کنترل به طور خودکار شتاب و ترمز برای نگه داشتن اتومبیل خود را در حال رفتن به همان سرعت است. این ممکن است منجر به لغزیدن و یا حوادث با توجه به یخ در جاده ها. انتخاب کردن برای کنترل دستی به جای محدود کردن خطرات ناشی از تصادف است.

آیا استفاده از ترمز دستی

جلوگیری از ترمز دستی هنگامی که آن را همراه با بارش برف, باران یا یخ زده. ترمز است که به عنوان موثر در آن شرایط آب و هوایی و ممکن است باعث ایجاد ماشین خود را به اسلاید به پایین جاده ها است. اگر شما نگرانی در مورد یک تپه یا شیب و سپس برای انتخاب های مختلف فضای پارکینگ.

ایمن ماندن حادثه اتفاق می افتد نیست

در زمستان شرایط شما نیاز به درک خطرات و اقدامات لازم برای ایمن ماندن. آماده در پیشبرد و مراحل گرفتن برای جلوگیری از خطرات بالقوه شما خواهد شد مجموعه ای را به تسخیر ماه های زمستان با سهولت. در فیل ما مانند پاداش دادن به مشتریان به صورت امن بودن و امن را انتخاب کند. ما یک طیف وسیعی از تخفیف فقط برای داشتن یک رکورد رانندگی تمیز اما حتی فقط برای داشتن مشترک ویژگی های ایمنی در اتومبیل خود را مانند یک پشتیبان گیری و یا بلوتوث![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

این مقاله در نظر گرفته شده فقط برای مقاصد اطلاعاتی. آن را جایگزین و یا تغییر اطلاعات موجود در سیاست خود را بیمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de