خم کردن گردن جوجه بد واکنش به نوشیدن

من یک هفته لگهورن پولت با خم کردن گردن. او بهبود یافته است به آرامی با TLC و آب از یک قطره چکان. او را به خوردن در خود اما هر بار آب را لمس منقار او به معنای واقعی کلمه فرو می ریزد. او داده شد آب از یک قطره چکان از آغاز زمانی که او در حال حاضر مستعد. هنگامی که او روی پای او دیدم او نوشیدنی خود را چند بار اما در حال حاضر هر بار که او قرار می دهد منقار در آب او می افتد حق ، همین کار را با قطره چکان اگر او ایستاده است. من در حال حاضر او را نگه دارید و هر وقت من با استفاده از قطره چکان فقط بنابراین من می تواند او را هیدراته. من نیز به او مرغ همراه ویتامین و مکمل های غذایی 3 بار در روز.

تا به هر کسی که مشاهده این واکنش به نوشیدن? من انجام کاری اشتباه است ؟ من نگران است که او را مجبور به نوشیدن است و باعث بیش از آسیب خوب است اما اگر من با استفاده از قطره چکان او را برای رفتن به اب چیزی را گرفتن. هر گونه راهنمایی در مورد چگونه به او هیدراته با خیال راحت ؟

با تشکر در پیشبرد برای هر گونه کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>