اخبار – ویکتورینوکس ارتش سوئیس راه اندازی 10 سالانه سوئیس ارتش چاقو مسابقه طراحی. ارسالی در حال حاضر باز هستند و پایان مارس 29. تم برای 2021 است “الگوهای جهان است.” در این مسابقه شرکت کنندگان خواسته می شود برای ایجاد سرد طرح برای مقیاس/دسته کلاسیک جیب چاقو. طرح ممکن است طیف وسیعی از محبوب ترین ها و در سطح جهانی شناخته شده الگوهای مد مورد علاقه خود را چاپ و یا حتی الگوهای موجود در طبیعت است.

این یک مسابقه جهانی تا مردم از سراسر جهان می توانند طرح های خود را از طریق Jovoto وب سایت برای یک شانس برای برنده شدن. پس از ثبت جهانی رای گیری برگزار خواهد شد و 10 برندگان خوش شانس طرح خواهد بود برجسته در 2021 مجموعه است.

دیگر از داشتن طرح های خود را برجسته بر روی یک چاقوی ارتش سوئیس چه چیز دیگری شما برنده می شود ؟ شما خواهد شد به اشتراک گذاری در کل استخر جایزه از 37’500€. دریافت جزئیات مسابقه در اینجا.

برندگان از سال گذشته مسابقه در حال حاضر در دسترس در سال 2020 کلاسیک نسخه محدود مجموعه است. آنها هر دو ویژگی “ورزش جهان” با مضمون طرح یکی در هر دسته.

آنها همچنین حفظ کلاسیک سوئیس ارتش چاقو ویژگی های است که شامل 7 ابزار: کوچک تیغه قیچی ناخن, فایل, پیچ گوشتی 2.5 mm, حلقه های کلیدی, خلال دندان و موچین همه در یک 2.3 اینچ (58mm) مورد. همه از برنده شدن در طرح های $21.00 هر یک از swissarmy.com.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im