نقد و بررسی – من نفرت گرفتن برخی از تکنولوژی های جدید – به طور خاص در تلفن های همراه و رایانه های شخصی است. در حالی که من دوست دارم همه براق, تازگی, من نفرت مهاجرت همه چیز از قدیمی به جدید است. آن را خسته کننده و وقت گیر و آیا من ذکر است که من از آن متنفرم?

اگر چه وجود دارد یک راه برای ایجاد مراحل ساده و دست به دست کردن است ؟ اگر چه وجود دارد یک راه به طور خودکار آن را به طوری که من لازم نیست برای انجام هر چیزی ؟ یا حداقل تقریبا هیچ چیز ؟ خواهد بود که ارزش چیزی ؟ به من آن خواهد بود.

آنچه در آن است ؟

Zinstall WinWin انتقال ابزار است که ادعا می شود قادر به حرکت همه چیز را از یک کامپیوتر قدیمی به جدید با کمی به هیچ دخالت از من. به طور خاص از خود سایت:

Zinstall نقل و انتقالات تمام مسائل خود را به رایانه جدید خود را: برنامه های خود را اسناد و مدارک, موسیقی, تصاویر برگزیده, ایمیل, حساب, تنظیمات – و البته همه فایل های خود را. رایانه جدید خود را احساس خواهد شد درست مثل یکی از قدیمی. کامپیوتر قدیمی خود باقی می ماند امن و بدون تغییر است و هیچ چیز پاک شده از آن است.

چه چیزی در جعبه ؟

وجود ندارد یک جعبه آن است که تنها در دسترس به عنوان یک الکترونیکی دانلود. آنچه شما دریافت می کنید یک دانلود که شما اجرا بر روی هر دو کامپیوتر قدیمی و جدید کامپیوتر.

طراحی و امکانات

این نرم افزار با ویندوز 10 (از جمله ویندوز 10 به ویندوز 10), Windows 8/8.1 ویندوز 7 و XP و ویستا هر نسخه 32 و 64 بیتی. شما می توانید انتقال بین دو کامپیوتر از یک کامپیوتر و یا حتی از فقط از هارد دیسک های قدیمی. شما می توانید انتقال در هر ترکیبی مانند XP یا ویستا به ویندوز 10, ویندوز 7 به ویندوز 10 و ویندوز 10 به ویندوز 10 – و یا هر نوع دیگر.

راه اندازی

تنها راه اندازی پس از خرید به نصب نرم افزار در هر دو رایانه های شخصی و آتش آن را. این نرم افزار به شما دهید برای اینکه این و یا PC.

شما می توانید اجازه دهید آن را پاره با تنظیمات پیش فرض و یا شما می توانید به طور کامل سفارشی کردن تجربه خود را انتخاب پوشه های خاص برنامه ها و کاربران به هر کپی یا حذف کنید.

عملکرد

وجود دارد دو سوال در اینجا. یک: کار می کند ؟ دو: آن را سریع ؟ پاسخ این است که بله و اما که نیاز به بحث و بررسی است.

اینجا بود که من موضوع – باتری در پایه لپ تاپ من شروع به تورم. تورم باطری معنی قریب الوقوع مرگ از سخت افزار به خصوص از آنجا که باتری تعویض نیست حداقل به راحتی. من رفتم و خرید یک جایگزین – هر دو قدیمی و جدید ماشین های اجرای ویندوز 10. من در حال حاضر در مواجهه با حرکت تمام برنامه های نصب شده و فایل های محلی — یک فرایند است که شامل ساعت از محبوبیت نصب و غیره به علاوه کپی کردن تمام فایل های محلی به رسانه های جداشدنی و سپس کپی کردن همه چیز را بر روی دستگاه جدید.

به جای من تصمیم به خرید Zinstall WinWin. هنگامی که من دانلود و نصب آن بر روی هر دو ماشین من از کار اخراج شدند آن را در هر دو. بر روی کامپیوتر را انتخاب کردم “بازی PC”. آن را باز کرد یک پنجره حاکی از آن بود که انتظار برای اتصال به کامپیوتر جدید.

در کامپیوتر جدید من را انتخاب کرد “کامپیوتر”. نرم افزار شروع به اسکن هر دو عدد.

سپس آن را باز کرد یک پنجره گزینه های که در آن من بود قادر به انتخاب پوشه شامل یا حذف.

من نیز قادر به انتخاب کنید که چه نرم افزار به حرکت می کند. Deselected برخی از نسخه های قدیمی تر از برنامه های است که من هنوز هم تا به حال نصب شده و همچنین نرم افزار های دیگر من دیگر استفاده کنید.

من همچنین می توانید انتخاب خاص در پروفایل کاربر برای کپی کردن و یا نادیده گرفت. هسته پروفایل کاربر ها فایل های خود را همیشه می شود منتقل شده است.

من نمی باید برای انجام هر نوع اتصال فیزیکی. هر دو رایانه های شخصی متصل به خانه من وای فای. تمام داده ها حرکت می تواند اتفاق می افتد بیش از هوا را از یک کامپیوتر به روتر و پایین به کامپیوتر دیگر.

من شروع به انتقال در حدود 10 AM. توسط 6 بعد از ظهر همه چیز انجام شد. بله, آن را در زمان هشت ساعت است. در آن زمان بیش از 180GB در بیش از 220000 فایل های منتقل شده از کامپیوتر قدیمی به کامپیوتر جدید.

در این نقطه بود که من چیزی را یاد گرفتم. Zinstall اهرمی من OneDrive به منظور تسهیل در بخشی از این انتقال به طور خاص روی دسکتاپ. متاسفانه من تمایل به صرفه جویی در برخی از فایل های موقت بر روی دسکتاپ من. گاهی اوقات از آن است که تعداد زیادی از فایل های که مورد امروز است. که من OneDive حساب و Zinstall نمی تواند با موفقیت حرکت می کند همه چیز را بر روی دسکتاپ. همچنین در سمت چپ دسکتاپ من روی PC جدید قرار گرفته در پوشه OneDrive. آن را یک معامله بزرگ به عنوان من فقط می تواند حذف فایل های من نیاز ندارد و پس از آن به صورت دستی حرکت دسکتاپ به کاربر من پوشه که در آن تعلق دارد. هنوز, آن را خوب است اگر این اسناد ذکر شده است.

در این اسناد آمده است که آن را نمی خواهد حرکت درایورهای سیستم مانند پرینتر و مانند آن بود حرکت شبکه من پرینتر و آن را بیشتر به کار کرده است. متاسفانه اسکنر نیست. من تا به حال به حذف و نصب مجدد پرینتر/اسکنر درایور. دیگر از چیزی است که کار نمی شد گوگل درایو. آن را شکست خورده با یک خطا در هر بار که من آن را بر روی کامپیوتر جدید. سریع حذف/نصب مجدد ثابت که به عنوان خوبی.

یکی از چیزهایی که Zinstall حرکت نمی کند این است که صدور مجوز. من تا به حال به من مجددا کلید مجوز برای یک زن و شوهر از نرم افزار Adobe اقلام و چند نرم افزار دیگر بسته است. همه در همه, من صرف چند ساعت شاید سه انجام همه که. کل فرآیند مهاجرت در زمان حدود یازده ساعت اما اولین بار هشت من گلف و از ابتلا به DVR و جریان را نشان می دهد.

من انتظار دارم که من می تواند به تکمیل این فرایند به صورت دستی در شاید هشت تا نه ساعت, اما این شده اند که هشت یا نه دست بر ساعت که من انجام شده بود هیچ چیز دیگری. آیا من ذکر است که من از آنها بدم میاید این نوع از مسائل است ؟

این نرم افزار رایگان نیست و نه ارزان. هزینه آن $119. راه من نگاه در آن ذخیره شده من شش یا هفت ساعت پیش فرض کار می کنند که من از آنها بدم میاید به انجام. برای من, آن را به ارزش آن است.

چیزی که من دوست دارم

  • ساده به استفاده از
  • جامع انتقال
  • بسیار خوب انتخابی گزینه های انتقال

آنچه که من می خواهم تغییر

  • کمی در سمت گران
  • دانستن که OneDrive استفاده می شود خوب بوده است
  • گرفتن پرینتر و گوگل درایو کار هم خوب می شود
  • آوردن مجوز و اطلاعات کاربر همراه خواهد بود عالی

افکار نهایی

من اینجا نشسته نوشتن این نقد و بررسی بر روی لپ تاپ های جدید. این همه چیز در آن من می خواستم از لپ تاپ های قدیمی من. که شامل آیتونز, Sonos, چند تصویر و ویدئو نرم افزار ویرایش بسته های حرفه ای آفیس 2016 و حدود 25 برنامه های دیگر. من نمی باید به دانلود و یا نصب یک. تمام من مجبور به انجام درخواست مجدد مجوز من کلید و/یا باری کاربر. کافی است بگویم که من یک camper خوشحال و بسیار خوشحال با Zinstall. اگر شما نیاز به حرکت از یک PC ویندوز خود را به دیگری و نمی خواهید برای انجام این کار دستی من قطعا می توانید آن را توصیه.

قیمت: $119
که در آن به خریدمستقیم از Zinstall.
منبع: من خریداری این با بودجه.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de