14ish هفته مرغ خواب همه ضعیف و نگه داشتن چشم راست بسته

با تشکر از شما برای پاسخ.بله 5 نیز پولت و هیچ متوجه نمی شدم هر کسی برداشت خود از حالت عادی کمی دعوا. ببخشید من

توسط HASHTADONOH در 30 تیر 1399
با تشکر از شما برای پاسخ.

بله 5 نیز پولت و هیچ متوجه نمی شدم هر کسی برداشت خود از حالت عادی کمی دعوا. ببخشید من این است که من برای اولین بار, بالا بردن جوجه, اما من تلاش کرده اند به یاد همه چیز را من می توانم به جای فقط کورکورانه رفتن در آن به دلیل این حیوانات خانگی من. دختران خیلی تنگ آنها hissy زمانی که یکی از آنها را پشت سر گذاشت.

قفس بخشی است 20 فوت مربع و اجرای بخشی 80 متر مربع به علاوه ما اجازه دهید آنها را به رایگان در محدوده دو بار در روز هنگامی که ما می تواند نظارت بر آنها. متوجه نمی شدم هر گونه تورم و دامپزشک گفت: نبود هر گونه باقی مانده و یا آسیب اما با covid ما نیست قادر به رفتن در زمانی که او به بررسی.

او محصول خالی است.

ممکن است که او ممکن است همسر من خریداری او از Atwoods و من فقط رفتن چه مدت من تا به حال او و به من گفته شده است او به نظر می رسد به یک Ameraucana.

او در را باز کند و گاهی اوقات به نظر می رسد مانند او می توانید ببینید اما پس از خاتمه آن حق بازگشت او شده است مشکل راه رفتن برخی از, اما او به نظر می رسد ضعیف او بیرون رفت و امروز صبح و خوردند و نوشیدند با دیگران اما من نمی خواهم به ترک او را بیش از حد طولانی به عنوان آن را گرم خواهد شد.

با تشکر از شما برای تمام سوالات ممنون میشم کمک بسیار 😊tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب