1st قفس ساخت و ساز مشاوره/نقد قدردانی

سلام BYC! شده جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات بزرگ از اینجا و این است که در نهایت سال من مرغ داشتن رویاها به و

توسط HASHTADONOH در 12 خرداد 1399
سلام BYC! شده جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات بزرگ از اینجا و این است که در نهایت سال من مرغ داشتن رویاها به واقعیت تبدیل می شوند!

من در مراحل اولیه ساختمان قفس و سپاسگزار خواهد بود برای مشاوره از کسانی که با تجربه تر از خودم در مورد پنجره + تهویه قرار دادن و هر چیز دیگری شما ممکن است نشان می دهد. طبقه ساخته شده است اما من امیدوار به جلوگیری از هر گونه تاسف قبل از من بیشتر! من در حال حاضر هفته نوزادان در داخل سالن اندیشه :)

در زیر اطلاعات در مورد آنچه که من برنامه ریزی, اما لطفا به من بگویید اگر من باید هر چیزی را تغییر دهید!

این خواهد بود یک 6x8' تعاونی مسکن 5-7 جوجه (هر چند که می داند در صورتی که رشد خواهد کرد!). نژاد یاقوت کبود سنگ به من گفته شده است آنها به عنوان هاردی به عنوان Plymouth سنگ. من در کارشناسی ارشد - دماهای متوسط 80F تابستان 20F زمستان با افراط 90F / 0F.
قفس را در آفتاب از حدود 11:30am می باشد-5pm. اجرا خواهد شد تحت پوشش برای سایه و من کاشت یک کوتوله درخت توت در مقابل برای آینده سایه مرغ و رفتار است.

من برنامه ریزی برای عایق کردن قفس با فوم عایق در دیوارهای بین ورق تخته سه لا و در حال حاضر عایق پشم شیشه در کف. برنامه ریزی به طور مصنوعی گرما قفس به طوری که آنها سازگار به زمستان اگر ما از دست دادن قدرت است. من همچنین برنامه ریزی لانه جعبه به داخل قفس به جای ضربه را به نگه داشتن آنها را گرمتر (درب دسترسی از خارج هنوز هم). قفس ملافه خواهد بود 3-4" عمیق ساخت و ساز شن و ماسه.

من مسخره کردن من ایده خشن در google sketchup متصل شده و برخی از تصاویر. تصاویر توضیح همه چیز بهتر است اما من فکر کردن یک پنجره در سمت شرق + غرب برای عبور نسیم در تابستان + نور است. شیروانی دریچه در شمال + جنوب دیوار. کوچک دریچه زیر برآمدگی سقف در شرق+غرب طرف. (درب چهره های جنوبی برای مرجع)

آنچه که من واقعا نیاز به کمک بدانند این است که نقطه شیرین که در آن تهویه نمی کند تبدیل به یک پیش نویس است. چگونه می توانم به درستی دریچه قفس در زمستان بدون ارائه عایق بی فایده ؟ (& فوم عایق overkill?) آیا من به اندازه کافی تهویه برای تابستان گرما ؟ من می خواهم به شاید قرار دادن یک پنجره دیگر و یا حداقل شیشه پنجره به اجازه دهید اما مطمئن باشید اگر که ارائه عایق بی فایده است مگر اینکه من دو paned.

با تشکر از شما برای هر گونه کمک!!

Screen Shot 2020-06-01 at 2.34.09 AM.png
Screen Shot 2020-06-01 at 2.34.29 AM.png
Screen Shot 2020-06-01 at 2.35.29 AM.png
Screen Shot 2020-06-01 at 2.32.43 AM.png


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب