2021 BYC تقویم – ما نیاز به تصاویر خود را!

آن زمان برای ما شروع به گرفتن تصاویر خود را برای 2021 BYC تقویم!

چگونه برای ارسال تصاویر خود را به صورت نظر براي 2021 تقویم:

 1. پیدا کردن یک بالا-وضوح تصویر است که در حداقل از 3000 پیکسل گسترده و از 2000 پیکسل بلند است که بسیار روشن و پاک و آیا مردم در آن است.
 2. پاسخ و ارسال عکس خود را به این موضوع.
 3. هیچ ویژگی های بسیاری از جمله datestamps, متن, و غیره. در تصویر.
 4. ما می خواهیم برای دیدن جهان از طریق چشم خود را نه از طریق استفاده بیش از حد از ابزار ویرایش. اما اساسی برداشت و مدفوع حذف مجاز است.
 5. با ارسال تصاویر خود را, شما توافق می کنید که شما در حال اعطای BYC مجوز برای ویرایش و استفاده از تصاویر در, تقویم, تبلیغات, و برای دیگر BYC اهداف ،
 6. حد 2 ارسالی هر کاربرپس از خود را انتخاب کنید بهترین تصاویر!! یک تصویر در هر پست لطفا.

به یاد داشته باشید, مطمئن شوید که شما روشن با وضوح بالا تصویر (در حداقل از 3000 پیکسل عرض و 2000 پیکسل بلند… اما حتی رزولوشن بالاتر بهتر است)! ما سیستم را تغییر اندازه تصویر خود را هنگامی که شما ها آن را, بنابراین مطمئن شوید که شما را/نگه داشتن اندازه کامل تصویر اگر در مورد عکس خود را انتخاب شده است.

در اینجا یک تصویر از ما 2020 تقویم عکس:

ما به دنبال به جلو به شما تصویر فوق العاده ارسالی!!!

چند یادداشت:

 1. ما شناخته شده است ارسال به یک تقویم برای کسانی که عکس خود انتخاب… شاید دوباره اتفاق خواهد افتاد این سال است.
 2. به یاد داشته باشید تنها 2 مقاله در هر عضوو مطمئن شوید که شما باید بسیار با وضوح بالا تصاویر است که ما می توانید استفاده کنید برای چاپ!
 3. در مورد کپی رایت و مجوز: ما بسیار حساس و دقیق در مورد احترام به کپی رایت از دیگر peeps کار. ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما به خود اجازه استفاده از عکس برای تقویم و دیگر BYC مربوط استفاده می کند. شما مالکیت تصویر خود را و می تواند همچنان به استفاده از آن با این حال شما می خواهید. با ارسال تصاویر خود را به این موضوع شما به سادگی اعطای BYC مجوز استفاده از تصاویر برای BYC مرتبط با اهداف.

در مورد مسابقه زمان قضاوت و غیره:

در اینجا چگونه فرایند داوری احتمالا کار خواهد کرد:

 1. تیم ما را از طریق رفتن و فیلتر کردن تمام ارسالی که نمی دیدار با الزامات مورد نیاز برای تقویم (حدود دو هفته پس از آخرین مهلت برای ارسال).
 2. ما جمع آوری تمام لینک کلیک کنید برای تصاویر با هم و ما را از طریق رفتن و رای دادن تصاویر (من حدس می زنم آن خواهد شد احتمالا حدود 100+ تصاویر, و آن را یک زن و شوهر از هفته).
 3. هنگامی که تمام عکس ها دارای, تیم ما بررسی خواهد شد بالا ارسالی و انتخاب 13+ تصاویر خواهد شد که در نهایت در تقویم. (حدود یک هفته).
 4. سپس این تصاویر به طراحی و چاپ و سر به فروشگاه ما (در حدود 3 تا 5 هفته).
 5. ما امیدواریم که این تقویم در فروشگاه ما تا پایان ماه اکتبر!

**آخرین مهلت برای عکس ارسالی اوت 31**

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>