کلرادو جوجه

سلام به همه!بنابراین من به جوجه های ما کار کرده اند در یک قفس و اجرای این بهار و آن را تقریبا کامل است. بنابرا

توسط HASHTADONOH در 2 خرداد 1399
سلام به همه!

بنابراین من به جوجه های ما کار کرده اند در یک قفس و اجرای این بهار و آن را تقریبا کامل است. بنابراین ما جستجو آنلاین برای, جایی برای خرید مرغ و صحبت با برخی از افراد در Murdochs که توصیه یک سایت آنلاین ما می تواند سفارش نژاد مختلف از آنها تا به حال عالی بررسی بنابراین ما شروع به پریدن کرد و دستور داد 6 جوجه چند هفته بعد ما آنها را در این پست و در یک غافلگیری بزرگ در حالی که ما دستور داد 6 ما را دریافت 20. ما تماس هچری و آنها گفتند که جوجه مانند بیشتر شرکت در حالی که حمل و نقل به طوری که آنها شامل برخی از افزودنیهای پیشنهاد شده برای ما!

ما دستور داد تمام زنان و به آنها تضمین 90% موفق تعیین جنسیت, بنابراین من حدس می زنم که یک زن و شوهر از این خروس پنهان شده در میان دختران است.

20 توسط بیش از حد بسیاری از, بنابراین ما نیاز به پایین به 6 یا 8 من می خواهم به فروش باقی مانده برای 5 دلار هر. در اینجا چیزی است که ما دریافت کرده و بر اساس فاکتور حمل و نقل و یک زن و شوهر عکس جوجه و مواد غذایی آنها در حال حاضر در حال تغذیه است.

3 buff orpington
2 عید پاک اگرز
2 نور برهما
3 قرمز فیلم با لینک
3, رود آیلند, قرمز

ما برای پرداخت Mareks واکسن.

همسر من نوشته شده است این در facebook به عنوان ما در حال غرق کوچک با 20 از دختران کوچک, هر چند از آن شده است فوق العاده تماشای آنها را برای چند هفته. آنها در حال حاضر دو هفته است.

اگر کسی هر گونه سوال و یا می خواهم هر گونه اطلاعات دیگر لطفا اجازه دهید من می دانم.

با تشکر!
جاشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب