7 هفته و 2 روز... نه roosting در قفس

بنابراین آنها باید حداقل آموزش دیده خود را به بازگشت به قفس در شب. آنچه تا به حال انجام شده بود که در آن با حد

توسط HASHTADONOH در 9 خرداد 1399
بنابراین آنها باید حداقل آموزش دیده خود را به بازگشت به قفس در شب. آنچه تا به حال انجام شده بود که در آن با حدود نیم ساعت از نور سمت چپ و سپس هنگامی که خورشید رو پایین آنها می خواهم به دنبال خروج از این قفس به آن رفت پایین. این منجر به آنها را پیچ در پیچ تا در تاریکی هنوز مطمئن شوید که به کجا بروید و خیلی می ترسم. من شروع به چرخش لامپ در قفس حدود یک ساعت قبل از آن شروع به تیره و خواهد رفتن به قفس و اقامت وجود دارد و با آن در تمام شب حتی اگر آنها به حال دسترسی به اجرا. پس از حدود یک هفته من می خواهم آنها را در وجود دارد با استفاده از این روش و سپس کشتن نور و نزدیک درب و اجازه دهید آنها را در صبح است.

خوب بعد از انجام حدود یک هفته در آنجا با هیچ نور آنها به راحتی در زمانی که خورشید پایین می رود و اقامت وجود دارد.

آنچه که آنها انجام می دهند این است roosting. همه آنها دراز در بالای هر یک از دیگر, من در این گوشه که لامپ استفاده می شود. من می دانم که آنها می توانند دسترسی به بارها roosting چرا که من دیده ام آنها آن را انجام دهد. آنها فقط نمی خواهم به خواب در آنها.

8x8 قفس با دو roosting perches که به صورت موازی به یکدیگر در مورد 2' زمین و به سختی بالا بیرونی جعبه تودرتو. سپس یکی roosting لوتی اجرا می شود که عمود بر این دو که قرار است در یک انتهای دور از قفس.

شاید برخی از رمپ برای دسترسی به آنها ؟ یا فقط نگران نباشید در مورد آن ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن