یک مبتدی باید, توصیه برای چگونه به فروشگاه برای یک قفس

خوش آمدید به این فروم خوشحالم که شما پیوست.متاسفانه شما در یک وضعیت تنگ و لازم نیست مقدار زیادی از زمان برای و

توسط HASHTADONOH در 20 اردیبهشت 1399
خوش آمدید به این فروم خوشحالم که شما پیوست.

متاسفانه شما در یک وضعیت تنگ و لازم نیست مقدار زیادی از زمان برای واکنش نشان می دهند. رشد آنها واقعا سریع و شما به زودی خواهید آنها را از خانه خود را. شما ممکن است در نظر گرفتن یک مکان موقت در گاراژ خود را.

رک و پوست خود را بهترین گزینه ممکن برای خلاص شدن از آنها شاید در Craigslist. اگر شما تصمیم به رفتن این مسیر ما می توانیم بحث در مورد آن را در جزئیات بیشتر. شما نه تنها برای آنها آماده است.

جوجه نمی مراقبت از آنچه آن را مانند به نظر می رسد اما در محله خود را من فکر می کنم آن را به شما و همسایگان خود را. پس از آن قابل مشاهده است من فکر می کنم که یک مسئله بسیار مهم است.

همانطور که برای اندازه کجا واقع شده است ؟ نگرانی من این است که خود را به آب و هوا به خصوص در آب و هوای زمستان. سرد و snowier شما اتاق بیشتر باید آنها را در قفس که اجرای آنها را تکذیب کرد. در منطقی و هوا 4 x 6' قفس باید کار کند. اگر شما خیلی برف من نمی خواهد به کوچکتر از 4' x 8'. و شما نیاز به یک اجرا خارج است. 6 x 10' خواهد بود یک اندازه زیبا.

شما احتمالا می تواند پیدا کردن یک prefab ریختن در انبار خانه یا لاو. آنها را راست آن را برای شما هر چند صحبت کردن با آنها در مورد یک پایه و اساس. شما نیاز به آن را تغییر دهید با لانه roosts پاپ درب به علاوه اضافه کردن تهویه. آنها هرگز به اندازه کافی تهویه. به علاوه شما نیاز به یک اجرا شود. شما ممکن است قادر به پیدا کردن یک نوکر را که برای شما انجام دهد. آن است که سخت نیست اگر شما ابزار و کمی دانش به چگونگی اما می توان آن را تهدید آمیز است.

یکی دیگر از گزینه خواهد بود به دنبال تحت "مقالات" تب در بالای این صفحه برای coops. سپس به دنبال یک اندازه حق است که شما می خواهم. بسیاری از آنها شامل دستورالعمل و مانند. دوباره سعی کنید برای پیدا کردن یک نوکر به ساخت آن را برای شما. پیدا کردن یکی و زمان, به احتمال زیاد خواهد شد به چالش کشیدن.

بسیاری از ما بسیار ضعیف به نظر از پیش ساخته coops. آنها به طور معمول تنها واقعا نگه داشتن کسری از تعداد جوجه تبلیغ آنها است. آنها معمولا به خوبی طراحی شده برای جوجه. آنها بیشتر در لانه از آنها نیاز دارید. Roosts به طور کلی ناکافی و یا ضعیف قرار گرفته است. تهویه است که اغلب بسیار ضعیف است. در حال حاضر من می خواهم انتظار یک دوره تحویل به بسیار طولانی با این بیماری همه گیر بسیاری از مردم به دنبال شروع با جوجه. اگر شما پیدا کردن یکی برای قرار دادن لینک در اینجا و به ما اجازه نقد آن است. که می تواند به شما صرفه جویی در برخی از غم و اندوه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن