آلفرد DB1-B هوشمند Deadbolt بررسی

نقد و بررسی – آیا شما هنوز هم حمل کلیدهای ؟ این روزها تنها کلید من با استفاده از به طور منظم برای من e-دوچرخه

توسط HASHTADONOH در 31 فروردین 1399

نقد و بررسی – آیا شما هنوز هم حمل کلیدهای ؟ این روزها تنها کلید من با استفاده از به طور منظم برای من e-دوچرخه و دوچرخه قفل. هنگامی که شما نمی نیاز به حمل کلید های روزانه می توان آن را سخت به یاد داشته باشید آنها را با شتاب در راه است. انتخاب های خود را به آمده تا با یک راه برای به یاد داشته باشید و یا ببینید اگر شما می توانید از بین بردن کلید به طور کامل. خانه و ماشین در حال معمول holdouts. برنامه را فعال کنید deadbolts خیلی عادی اما یکی از جدید از آلفرد برای نقد و بررسی به تازگی گرفتار چشم من. می توانید آن را حذف کلید از حلقه ؟

آنچه در آن است ؟

آلفرد DB1-B یک نرم افزار را فعال کنید قفل هوشمند است که جایگزین استاندارد deadbolt در ورود به درب.

چه چیزی در جعبه ؟

از چپ به راست بالا

 • سخت افزار کیت
 • خارجی صورت آلفرد DB1-B قفل هوشمند
 • سمت داخلی آلفرد DB1-B قفل هوشمند
 • قابل تنظیم deadbolt
 • AA Alkaline batteries (4)
 • کلید (2)

مواد چاپ – راهنمای نصب و راه اندازی درب, نصب و راه اندازی قالب برنامه infosheet, برنامه نویسی, دستورالعمل و بیلط infosheet.

مشخصات سخت افزاری

پایان: سیاه و سفید تنها
محکم نگاه داشتن پیچ:قابل تنظیم 2 3/4", 2 3/8" backset, 3 faceplates مربع گوشه/گوشه دور/درایو در
دست: چپ یا راست (قابل برگشت)
اورژانس: 2 کلید گنجانده شده و برق اضطراری پورت
صفحه کلید: استاندارد 12 طرح بندی دکمه
پین کد: 4-12 رقم
درب با ضخامت: متناسب با درب های 40-60 میلیمتر ضخامت
هوشمند: بلوتوث و برنامه را فعال کنید

طراحی و امکانات

آلفرد را DB1 فوق العاده تمیز و بصری و تا حدودی نحو نامشخصی برای سخت افزار درب, تنها موجود در سیاه و سفید. آن را بسیار خفا به خصوص با "مرده جبهه" طراحی که در آن شما می توانید صفحه کلید تا زمانی که فعال می شود. علاوه بر این آنچه به نظر می رسد مانند یک روتاری ورودی شستی است که در واقع یک مفصل گردنده جلد به صورت سنتی کلید.

آلفرد همچنین باعث می شود کاملا بدون نسخه اگر شما علاقه مند هستید.

در داخل درب دوار دکمه به شما امکان قفل کردن و یا باز کردن به صورت دستی. باز کردن یک مرکز موقعیت طوری که آن را به راحتی نصب بر روی هر دو دست چپ یا راست درب.

این واحد توسط 4 باتری AA که در این کیت وجود دارد و یک برق اضطراری پورت در قسمت زیرین باید آن را مورد نیاز است.

آلفرد شامل یک جامد مجموعه ای از ویژگی های از طریق برنامه...

 • ذخیره تا 20 پین کد
 • ایجاد کاربران متعدد و تعیین کدهای از جمله یک بار استفاده و زمان حساس کدهای
 • می دانم که در حال ورود به خانه خود را و زمانی که
 • Geofencing اجازه می دهد تا شما را به باز کردن درب بدون کدهای اگر گوشی شما بر شما
 • Z موج فن آوری ساخته شده است در برای اتصال به خانه هوشمند هاب هوشمند مانند همه چیز از سامسونگ

نصب نسبتا درگیر اما هر کسی باید قادر به انجام این کار. یک زن و شوهر از چیزهایی که سریع به ذکر است به جلو. اول آلفرد شامل همه چیز شما نیاز به دانستن قادر به نصب این خالی جدید سازمان ملل متحد-برش درب. من به جای یک deadbolt به عنوان من انتظار می رود بسیاری از کاربران انجام می شود بنابراین پرش که بخشی از نصب. دوم اینکه آیا به نفع خودتان و دانلود بیلط برنامه که آلفرد توصیه می کند. آن را یک گام به گام متحرک نصب و راه اندازی نرم افزار است که با پشتیبانی از انواع برندها. من این فوق العاده مفید در شناسایی قطعات خاص و مکان است.

خوب پس بیایید رفتن.

برو جلو و پاک کردن deadbolt است که در حال حاضر بر روی درب. در اینجا است که گام در درب من (کامل با صاحب قبلی around-the-سخت افزار کار رنگ.

اندازه گیری از لبه درب به مرکز سوراخ و سپس تنظیم جدید deadbolt برای مطابقت با. را انتخاب کنید از سمت راست بشقاب خود را برای مطابقت با ستون رو درب بشقاب (گرد گوشه های از پیش نصب شده است بنابراین شما نیاز به موسیقی پاپ است که اگر شما نیاز به مربع).

به عنوان وسوسه انگیز آن را به عنوان ممکن است به ترک خود را در ستون سمت deadbolt گیرنده شما می خواهید به حذف هر آنچه که وجود دارد و نصب یکی از آلفرد. ترکیبی از deadbolt و گیرنده می تواند حیاتی برای عملکرد مناسب در هنگام رانده الکترونیکی. در زیر شما می توانید ببینید که در زیر صفحه که مجریان به طور جداگانه از پایان بشقاب برای افزایش امنیت.

در حال حاضر شما می توانید نصب deadbolt و پوشش ورق در درب خود را. یک بار در محل با استفاده از یک تخت-سر پیچ گوشتی در لیوان که به منظور بررسی deadbolt حرکت آزادانه.

بعد برای نصب صفحه لمسی در سمت خارجی از درب خود را, مطمئن شوید به خوراک کابل زیر deadbolt ساز و تیغه از طریق این مرکز است. تیغه می توانید چرخش قبل از کشویی از طریق درب بنابراین مطمئن شوید که آن است که گرا به درستی (افقی) برای دریافت سمت در موقعیت صحیح (این اشتباه در عکس زیر).

این بخشی است کمی روی حیله و تزویر. وجود دارد یک دور سیلندر در قسمت کیسه زیر نشان داده شده است (اشاره با فلش سبز). این نیاز به قرار داده می شود به دوار گیرنده با شکاف تراز وسط قرار دارد به عنوان نشان داده شده در سمت راست.

نیز وجود دارد یک سوئیچ کوچک شما نیاز به تعیین اگر شما راست است یا چپ دست. طرف با برچسب چهره درب بنابراین شما باید به فکر می کنم 180º از آنچه نشان داده شده است. آخرین گام این است که برای اتصال کابل به گیرنده به عنوان نشان داده شده در بالا سمت راست.

در حال حاضر شما می توانید نصب رو داخل پنل. این امنیت با دو پیچ در محفظه باتری و یکی رو به طور مستقیم از پایین است که شما ممکن است نیاز به یک پر از کنده درخت پیچ گوشتی به نوبه خود توجه خود را به دستگیره در قرار دادن.

آن را در حال حاضر زمان خوبی برای دانلود این برنامه و دریافت که راه اندازی شده است. استفاده از کد QR بر روی اطلاعات جدول و یا جستجو برای آلفرد در فروشگاه App. پس از دانلود شما نیاز به ثبت نام با یک ایمیل و خود را بررسی کنید که آدرس شما می توانید قبل از جفت جدید خود را قفل.

در حال حاضر شما می توانید plave شامل باتری در DB1 و نصب پوشش باتری.

این برنامه به شما راه رفتن شما را از طریق بقیه از روند اما با کلیک بر روی قفل هوشمند کردن قفل با قرار دادن کف دست خود را بر روی صفحه نمایش را انتخاب کنید و سپس قفل در برنامه. آن آغاز خواهد شد جفت شدن و سپس از شما درخواست نام خود را قفل و تنظیم یک کد استاد.

آخرین مرحله از نصب مطمئن شوید که این برنامه می تواند قفل را باز کند و به درستی. در مورد دستی دستگیره خوب کار کرده را در این برنامه باز کند اما قفل کردن با این برنامه شکست خورده است. آن را امتحان کنید برداشت deadbolt و دوباره سعی کنید و سپس رها کردن. معلوم است که من نیاز به یک کمی بیشتر در عمق در سمت گیرنده برای deadbolt به طور کامل حل و فصل در موقعیت قفل شده. چند شیپور خاموشی سریع با قلم به حذف یکی دیگر از 1mm ساخته و یا پس از چوب حل مشکل.

عملکرد

با نصب انجام می شود, چگونه آن را به زندگی روزانه? خوب بررسی دوره اتفاق افتاده است همزمان با کالیفرنیا پناهگاه در محل سفارشات بنابراین ما نبوده است ترک خانه های بسیار. من هم از نصب این در یک سطح جداگانه از خانه که دارای یک ورودی خارجی به جای درب جلو اصلی اما این نقطه است.

در اینجا آنچه که من آموخته ام. این DB1 این نسخهها کار میکند بزرگ با استفاده از کد. سریع و یا کف پوشش بیدار آن را. پانچ در کد و سپس # و آن را آنلاک. مطبوعات و نگه داشتن هر کلید به قفل و یا به صورت دستی آن را از داخل.

من هیجان زده در مورد geofencing گزینه است که اجازه می دهد تا شما را به فقط با لمس قفل برای باز کردن در به جای وارد کردن یک کد. آن را با این نسخهها کار به عنوان آگهی با این استثنا که geofenced منطقه حدود 200 متر (persian). در ورودی اصلی که در آن شما از لحاظ جسمی ترک خانه کار می کند. در مورد که در آن شما را ترک کف و قفل کردن درب به صرف بقیه روز را در جای دیگر در خانه من هرگز فراتر از 200 متر پس از آن اجازه نمی دهد که تماس رایگان re-entry. این به نظر می رسد کمی عجیب و غریب به عنوان آن را نباید بیش از حد دشوار است برای تعریف یک مقدار کوچکتر محیط به گوش دادن نزدیک BT. مهر در یک کد نیست dealbreaker بنابراین من فقط تبدیل شده که تابع کردن.

وجود دارد یک زن و شوهر از دیگر مفید حالت شما می توانید به نوبه خود در. دور در حالت غیرفعال تمام کدهای pin و به جز استاد کد و نرم افزار دسترسی داشته باشید. این مفید است اگر شما به طور کامل از رفتن به خارج از شهر در حالی که یکی از توقف های بررسی در سگ و یا گیاهان آب. قفل خودکار حالت به طور خودکار قفل deadbolt 30 ثانیه پس از باز کردن درب. مفید اگر بیاد به قفل کردن درب یک چالش است اما به طور بالقوه یک موضوع اگر به خاطر سپردن به بستن درب است که مشکل خود را. یک قدرت صرفه جویی در حالت تبدیل بلوتوث بعد از 2 دقیقه تا زمانی که شما از خواب بیدار دوباره به منظور صرفه جویی در باتری است. متاسفانه این حالت سازگار نیست با یک دست باز به عنوان آن را حل کند من محدوده مکانی موضوع است.

من به ذکر برق اضطراری پورت زودتر, اما آن را یکی از ویژگی های بزرگ به ارزش پوشش در جزئیات بیشتر. شما می توانید سطح باتری باقی مانده از قفل در برنامه های خود را در هر زمان اما شما ممکن است فراموش نکنید که برای بررسی و یا ممکن است چشم پوشی از هر گونه هشدار است که باتری نیاز به تعویض. آلفرد برنامه ریزی شده برای این سناریو از جمله micro-USB در لبه پایین از خارج پانل است که چهره راست پایین. اتصال یک بانک قدرت به این می تواند قدرت آن را برای یک لحظه باز کردن در صورت نیاز.

در نهایت اگر شما نیاز به قادر به باز کردن درب خود را از تلفن خود را در یک لحظه متوجه شما نیاز آلفرد فای پل. این اضافی $49 و آن را متصل به قفل از طریق بلوتوث و به شبکه WiFi منزل خود را. این یک نیاز به عنوان شما همیشه می توانید راه اندازی های اضافی دسترسی به کد جلوتر از زمان زمانی که شما در طیف وسیعی از قفل. وای فای پل می کند فعال آمازون الکسا مهارت های مانند کنترل صدا برای راحتی بیشتر هر چند.

چیزی که من دوست دارم

 • نصب آسان فرایند است که هر کسی می تواند انجام دهد
 • پاک کردن رابط برنامه با مجموعه ای از ویژگی های خوب
 • زیبا سیاه و سفید سخت افزار

آنچه که من می خواهم تغییر

 • بیشتر محدود محدوده کنترل لمسی برای باز کردن ویژگی های

افکار نهایی

آلفرد DB1-B یک ارزش بزرگ برای یک قفل هوشمند. پین کد کنترل های متعدد کاربران و برنامه ادغام شده است به خوبی انجام می شود و آن را فقط به نظر می رسد بزرگ است. من امیدوار به روز رسانی سیستم عامل می تواند به بهبود کنترل geofencing قطر برای فعال کردن برخی از خاص و موارد استفاده. اگر این برای تلفن های موبایل خوب است اما سیاه نیست یک نگاه خوب برای خانه خود را, نگاهی به خود DB2 است که می افزاید: برخی دیگر از گزینه به پایان برسد.

قیمت: $199
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط آلفرد

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب